Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456789101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115
    Użytkownik Świeżak Avatar Kurynio
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio 2.0 280KM

Domyślnie

No właśnie niby tak, bo widziałem że był podpięty prostownik, później niby ładowali też kilka godzin, apo dniu padaka

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

niezła lipa. moze nie dochowali procedury (przy tej kampani był wymagany reset ustawień auta po wykonaniu updatu BSM, i dopiero potem ładowane kolejne updaty) i stąd są teraz jakieś jaja? a może któryś z updatów wprowadza nowy bug - były przypadki wcześniej że któryś moduł (nie pamiętam może licznik ICP) w wersji firmwaru z fabryki powodował jakieś rozładowywanie (nie wyłączał się albo wchodził w jakiś dziwny stan po wyłączeniu stacyjki)?

kurcze, za miesiąc mam przeglą 15tyś km, i na pewno będą mi wgrywać wszystkie updaty, więc trochę mnie zmartwiłeś tą informacją.

daj znać jak to dalej się rozwinie, czy problemy wrócą, czy ASO będzie jeszcze coś działało/sprawdzało.

Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio 2.0 280KM

Domyślnie

No właśnie tak mi to wygląda jakby, któryś ze sterowników się nie "usypiał" i wpierdzielał prąd. No auto znów w serwisie. Ładują akumulator, no właśnie im mówiłem żeby sprawdzili pobór spoczynkowy prądu bo wczoraj zrobiłem jakieś 100 km, postał noc i kompletna dętka... Zajebiście, na chu..j mi była ta akcja, z resztą tempomat działał w porządku

Mały update: Właśnie dzwonili z serwisu: Aku kompletna dupa, napisali zgłoszenie do producenta czy były takie przypadki po kampanii 8238

A pytanie do kolegów: miał już ktoś tą akcję robioną i czy mieliście takie akcje po niej?
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; Dzisiaj o 12:43

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    ały update: Właśnie dzwonili z serwisu: Aku kompletna dupa, napisali zgłoszenie do producenta czy były takie przypadki po kampanii 8238
    pady aku to się wielu zdarzały - mi, paru innym tutaj na forum, i wielu ludziom na alfaowner. niektóre były tak drastyczne jak u Ciebie (wieczorem git, rano auto nie żyje), inne tylko za dużo błędów i aku którego nie szło naładować powyżej np 80% i który tracił jeszcze 10% przez parę godzin po naładowaniu, a na testerze w ASO nie spełniał minimum. pytanie gdzie tak naprawdę jest problem, bo u Ciebie to albo przypadek że to zdarzyło się zaraz po 8238, albo siedzą jakieś bugi w firmware-ach i różne sprawy mogą je uaktywnić (choćby zmiany któryś firmwarów jak w przypadku kampani z updatami).
    Ja mam wrażenie że ciągle jeździmy wersjami Beta Giulii/Stelvio.

Moje ASO jak im powiedziałem że problem z padami aku jest wg mnie dość częsty i że auto jest niedopracowane, zaczęło że to pojedyncze przypadki (ze 20-30 padów na kilkaset forumowiczów na forach? hmmm, wg mnie to już zdecydowanie potwierdzajaca problem statystyka)

Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio 2.0 280KM

Domyślnie

No właśnie tak jak mówisz, albo zbieg okoliczności, albo cholera wie. Człowiek z serwisu mówił mi, że właśnie jak już robili tą akcję to aku był nie za bardzo. Pytałem czy są problemy z aku w Stelvio czy w Giuliach, to powiedział, że się zdarza...
    No właśnie moim zdaniem odpowiedź ta pomiar spoczynkowego poboru prądu, czy coś wpierdziela ponad normę, czy problem sam sobie z akumulatorem, ale troszkę wcześnie.
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; Dzisiaj o 14:13