Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Temat: [giulia] Sprawdzajcie dokładnie wyposażenie podczas odbioru, FCA nie ogarnia systemów

  1. #61
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    no to podobnie do tego co wcześniej pisałeś - ta rozszerzona gwarancja w przypadku Giulii to było mniej więcej 4tyś brutto (przynajmniej ja tyle dopłacałem w maju 2018), reszta to kilka stówek. myślę że dostałeś lepiej niż opcje których Ci nie dali. jakoś wybrnęli z problemu, tyle że ogólnie to fajniej byłoby gdyby po prostu od początku było profesjonalnie i mniej tych pomyłek
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #62
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Ale to w końcu dostałeś gwarancję czy przeglądy na 4 lata ?

  3. #63
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    strzegom
    Auto
    alfa romeo stelvio
    Postów
    68

    Domyślnie

    Przegląd na 4lata

  4. #64
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Czyli 4 przeglądy masz gratis. Trochę mała ta rekompensata



    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  5. #65
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    strzegom
    Auto
    alfa romeo stelvio
    Postów
    68

    Domyślnie

    Czy mała to nie wiem wychodzi 4.8tys brutto za wyświetlacz który narazie nic nie robi poza tym że jest. A szyby przyciemnienie sam w jakimś dobrym salonie najdroższa folia i wyślę im rachunek.

  6. #66
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał g0trek Zobacz post
    Ale to w końcu dostałeś gwarancję czy przeglądy na 4 lata ?
    sorki, pisałem w nocy po ciężkim dniu i niewyspaniu a zmyliła mnie zbieżność u Ciebie 4 lata i 60tyś km. tak u mnie jest gwarancja. tak czy siak, 4 przeglądy to pewnie w miarę zbliżony koszt do rozszerzenia gwrancji (ludzie za pierwszy płacili od 700 do 1200zł, kolejne nie wiem, może niektóre sa droższe - nie interesowałem się zakresem przeglądów jeszcze)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. [Giulia] Opcja "wyposażenie dla zimnych krajów" - ktoś wie co to dokładnie zawiera
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-08-2017, 17:27
  3. Wyłączenie systemów kontroli
    Utworzone przez zip.pl w dziale 147
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 15:11
  4. Alfadiag Poznan i okolice. Ktoś kto ogarnia?
    Utworzone przez PietereQ w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-02-2011, 00:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory