Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Temat: Giulia jako samochód dla rodziny

  1. #51
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Rozmawiałem dzisiaj z fca w Italii, prosili aby poprosić najpierw serwis o rozwiązanie problemu, jeśli oni polegną to robimy oficjalne zgłoszenie tematu do fca i będą nad tym pracować bo uznali to za zagrożenie bezpieczeństwa dziecka w foteliku. Natomiast procedura jest taka jak powyżej.
    Mowa o cofającym fotelu w Veloce.
    Czy w Q i innych z fotelami ele, też nie można wyłączyć tej funkcj?


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Tak jak wcześniej pisałem, w moim przypadku fotel nie odjeżdża, a jak już czasem odjedzie, to 2cm.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #52
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Trzeba zamawiać z karbonowymi Recaro . Po pierwsze świetnie wyglądają, po drugie są mega wygodne nawet w trasy, po trzecie są lekkie czyli lepsze osiągi i po czwarte są cienkie i jest mnóstwo miejsca na nogi na tylnych miejscach. Same zalety

  3. #53
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Rozmawiałem dzisiaj z fca w Italii, prosili aby poprosić najpierw serwis o rozwiązanie problemu, jeśli oni polegną to robimy oficjalne zgłoszenie tematu do fca i będą nad tym pracować bo uznali to za zagrożenie bezpieczeństwa dziecka w foteliku. Natomiast procedura jest taka jak powyżej.
    Mowa o cofającym fotelu w Veloce.
    ja to tez zglaszalem, jest na to ticket, ale z tego co mi powiedziano nie maja sie zamiaru tym zajac. bede ich meczyl jeszcze a najwyzej za jakis czas napisze skarge gdzies wyzej.



    Co do uzywania Giulii jako auta dla rodziny, po niecalych 3tyg posiadania Veloce (z lukami na 3 wizyty w serwisie) niewiele jeszcze przetestwoalem. dzisiaj zalozylem bagaznik na dach i wrzucilem do bagaznika przyczepke rowerowa Qerido - niestety trzeba polozyc srodkowa czesc oparcia a przyczepke wlozyc na ukos wiec niezbyt wiele zostaje przestrzeni w bagazniku. wyglada to tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180614_145712.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	95.6 KB
ID:	246817Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180614_145727.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	113.5 KB
ID:	246818Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180614_145752.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	64.4 KB
ID:	246819
    jakis drobny bagaz wleci do bagaznika a torbe niestety trzeba bedzie polozyc na tylnym siedzeniu. na wieksze wyjazdy mam boxa ktorego zmieszcze obok rowerow, w 2+dziecko damy rade.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Alfa 147 jako pierwszy samochód
    Utworzone przez Dejdis w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-10-2014, 13:58
  2. Ar 156 jako pierwszy samochód
    Utworzone przez Ludi_72 w dziale 156
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 04-09-2014, 08:50
  3. [145] Alfa Romeo 145 jako pierwszy samochód - nada się?
    Utworzone przez mmax88 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 09-05-2012, 20:22
  4. Alfa jako pierwszy samochód
    Utworzone przez tomek93 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10-05-2011, 09:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory