Strona 1 z 9 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 90

Temat: Rabaty/Informacje/Facelift/itd

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    ----
    Postów
    10

    Domyślnie Rabaty/Informacje/Facelift/itd

    Witam,
    Chciałbym sie dowiedzieć na jakie rabaty można liczyć obecnie w alfie na giulie ?
    Da radę zbliżyć sie do 15% lub więcej na samochód nie z placu ?
    Wiadomo juz kiedy bedzie jakiś facelifting lub jakieś zmiany beda wprowadzane z początkiem roku?(software itd)
    Miejsca z tylu wystarcza dla 3 dorosłych osób na wymiarze komfortowa jazdę ?
    Ma ktoś moze 2.2 180km zeby powiedzieć jak to jeździ w porównaniu z 2.0 200km ?
    Widziałem wczesniej, ze ktoś skarżył sie na drgania w dieslu i jak to wyglada na obecna chwile ?
    Cos zostało poprawione, czy był to jakiś przypadek ?

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    Chyba powinienes byl zalozyc ze 2-3 osobne tematy, albo w niektorych sprawach dopytywac w istniejacych watkach.

    Z tego co wiem, to na Giulie idzie dostac te 15% ale to na firme. najlepszy % dostajesz na tzw Giulie Business (Giulia + pakiet flota + pakiet lighting) bez skomlenia o rabat - na dzien dobry jakies 35tys taniej (nie pamietam dokladnie, I sprawdzalem przy benzynie, nie wiem jak to wychodzi w dieslu). Mozliwe ze da sie zminic z nimi ta konfiguracje tak zeby np wziasc Flota Plus zamiast a trzymac sie podobnego rabatu. Musialbys pogadac w salonie. Niestety w tej wersji jest duzo ograniczen konfiguracji - wychodzi sie od najnizszego modelu, wiec zalezy co sie szuka. Prywantnie to chyba za duzego rabatu nie daja, tu raczej tylko auta ze stocku czy demowki sie oplaca.

    na forum sa 3 czy 4 diesel, chyba wszystkie 180HP, wiec tez nie za duzo, bo benzyn jest ok 20szt, do tego ilestam stelvio tez tylko benzyn, jak Ci nikt nie napisze to znajdz ich w watku Ile Giuli jest na forum I podpytuj na PM, albo poczytaj ich wpisy w Nasze belle. Ja mam male doswiadczenie ale prowadzilem 2.2d 180 MT6 i innym razem AT8, jezdzi to fajnie, ale faktycznie dzwiek jest jaki jest - slychac go i troche czuc - lepiej mam wrazenie ze bylo chocby w 159 2.0JTDM, ktorym tez niedawno jechalem (nie chce porownywac do diesli, bo tamtymi jezdzilem bardzo dawno temu, a teraz mam juz odniesienie zmienione przez jazde tylko benzynami)

    miejsce na kanapie sam ocen w salonie, ale dla 3 osob to raczej nie wystarczy. mnie w Giuli (przynajmniej w Super z siedzeniami tkanina + skora), denerwuje na tylnym siedzeniu ten pas nieruchomy na dole - on wystaje I siedzi sie niewygodnie bo odpycha od oparcia i naciska na kosc ogonowa. dla porownania sprawdzalem w salonie ze Stelvio Super i tam jest wygodnie. NIe sprawdzalem w wersji Veloce czy GIulia (akurat nie mieli w salonie), bo problem dopiero zauwazylem jak przejechalem sie z kumplem Super (mial wypozyczona na weekend) I z ciekawosci wsiadlem na tyl podczas jazdy.

    O faceliftingu narazie nie ma slowa, mysle ze to kwestia typu 1.5 roku minimum. Poki co za niedlugo beda dostepne android auto/carplay, weszly nowe felgi i opcje tapicerek, jakies tam odmiany silnikowe i Q4. przez 2017 z tego co wiem poprawili kupe rzeczy, byly kampanie, a na produkcji zmieniali podobno mnostwo czesci na wersje poprawione (ktos min pisal o uszczelkach drzwi, bo byly skargi ze swiszczy, ale nie wiem czy to prawda ze poprawili)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    ----
    Postów
    10

    Domyślnie

    Rozumiem, ze poważniejszych usterek nie było z dieslami a obecnie samochód jest juz dopracowany porównując go do pierwszych modei wychodzących z tasm produkcyjnych a salon odwiedza sie tylko na przeglądach ?

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    pewnie ciagle cos tam dlubia i poprawiaja, ale ogolnie z dieslami raczej od poczatku nie bylo wiekszych problemow(przynajmniej takich ktore szybko wyszly) z benzynami byly, ale tez juz zalatwili je chocby updatemi softu ecu.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    I to jest pozytywny syndrom jakosci. Nic się mechanicznie nie psuje tylko cholerny soft zawodzi. Tak to niestety jest w obecnych czasach ze samochody testuje się na klientach. Ważne ze poprawiaja bo gorzej by było jak w innych markach premium ze leci mechanika, hydraulika i elektronika. To świadczy o słabej jakosci. A soft poprawia każdy czy to w komórkach, RTV, AGD czy ciagle w kompach. Dla mnie posiadacza kilku aut premium moja Q jest wyjątkowym pozytywnym zaskoczeniem jakościowym chociaż miałem duże obawy przed zakupem. Brakuje jej tylko małych szczegółów jak chociażby plastiki jak w audi czy navi jak w BMW. O mercedesach się nie wypowiem bo nie lubię tej marki

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    ----
    Postów
    10

    Domyślnie

    Zastanawia mnie właśnie ta sytuacja z softem a dokładnie nawigacja, czy w następnym roku a dokładnie zaraz po tym wrzuca jakas poprawkę, która zarzegna wszystkie problemy.?(bo na ta chwile chyba nie wiadomo nic o aktualizacji, która ma poprawić te problemy).

    A jak te bi ksenony ? Dają radę w porównaniu do matrixow audi lub świateł bmw ?
    Jest tam automatyczna regulacja świateł?

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    152

    Domyślnie

    Ksenonu w Q są inne niż w „cywilnych” wersjach i dają rade. Działają super szczególnie jak same dostosowywuja się do prędkości i warunków na drodze. LEDy w samochodach dopiero zaczęły karierę Wiec Mysle ze jakby były już dopracowane to by je AR zastosowało. LED to tańsza technologia.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ja dostałem rabat ok 9% na auto, którego w PL jeszcze nie było w pierwszej połowie roku, więc teraz na bank powinno być te min 12-15%. Inna sprawa, że leasing był też na ok 9%, więc sumarycznie bez róznicy

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 2.0 280 FE
    Postów
    6

    Domyślnie

    Ja dostałem 5% i leasing mam 101% + 3 rok gwarancji gratis

  10. #10
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Ja dostałem 18% rabatu i Leasing 100 % na samochód na który już czekam za długo


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [GTV] Zderzak przedni Gtv 2003 facelift
    Utworzone przez pjedrusi w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 19:30
  2. [146] Lakier a facelift
    Utworzone przez Tomakt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-10-2012, 17:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory