Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: jakość salonów sprzedaży w Warszawie

  1. #31
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Ja chyba mam szczęście, w Carseriwisie od Pana Marka dostałem ofertę po godzinie, rozmawiał ze mną dziesiątki razy, świecił oczyma za centralę, która nie była w stanie ściągnąć mojego samochodu z Włoch przez miesiąc. Niestety musiałem zrezygnować bo musiałem mieć samochód do końca roku. Bardzo pozdrawiam Pana MArka jeśli to czytuje
    Trafiłem do Euromobil na Krasnobrodzkiej. Nowy salon, od września. Rewelacja !!! jazdy testowe dowolnie, pan Piotr w kontakcie ze mną prawie 24h Na wszystkie pierdoły odpowiadał i odpisywał. JAk wyszła mała gafa, stanęli na głowie żebym nie zrezygnował. Naprawdę szacun. I mam Veloce [MENTION=24088]makaronek[/MENTION], jeździłem volvo ostatnie 8 lat, przesadzasz z tą jakością, choć jest lepiej niż w Giulii,ale tej z czarnym wnętrzem i plastikami. Ja wziąłem Veloce z jasnym wnętrzem i drewnem i przyznam, że nie czuję różnicy między xc60 a veloce w wykonaniu wnętrza. Czuję w jeździe, bardzo , baaardzo na korzyść Veloce....

  2. #32
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    skad Wy bierzecie to Alfa=premium?
    wiele jeszcze liftów musi wyjść i Januszy zgolić swoich wąsów, zanim ta marka będzie tak postrzegana. Giulia/Stelvio są dobrym krokiem naprzód, ale premium to za wielkie słowo na auto bez historii od kilku dekad... Ja nawet stawiam tę markę lekko poniżej Volvo, które do premium też pretenduje, ale jeszcze w nim nie jest - choć jakość materiałów czy audio przebija tam Alfę o kilka długości.

    Alfa jest takim premium jak Daewoo Leganza była konkurentem dla S-klasy - przez pierwszy tydzień póki srebrny lakier nie zszedł z klamek
    tu bardzo dużo zależy od tego, jaką mamy indywidualną definicję marek premium premium to samochody o trochę lepszej jakości wykończenia, w wyższych cenach z lepszym wyposażeniem i z większymi silnikami. nie należy mylić z luksusowymi (jak rolls, bentley, ferrari, porsche czy maserati) posiadanie przez markę pojedynczego modelu premium nie czyni z niej marki premium (vide: vw phaeton i citroen c6), na podobnej zasadzie bmw, mercedes i audi nigdy nie będą markami luksusowymi- są premium, mimo posiadania wielu luksusowych modeli.

    akurat dla mnie alfa premium jest od zawsze- podobnie jak volvo, lexus, infinity czy kiedyś saab. i dla mnie to jest 'co wy z tym niepremium'. to, że nie mają produkcji jak bmw i czasem spasowanie jest 'włoskie' nie wyklucza ich z tego segmentu. za granicą zresztą alfa jest postrzegana raczej jako premium, konkurencja ją też postrzega jako premium, a głównym problemem tej marki w polsce jest jakość serwisów, absolutnie do premium nieprzystająca i taka...włoska

    trochę offtop

    Żeby nie było mogę napisać jak to w trójmieście wygląda- dwa salony, jeden w gdańsku, drugi w gdyni (różne firmy, obie z 'auto' w nazwie. Kupiłem w gdyni u pani Izy (bardzo pozdrawiam), głównie dlatego, ze bez problemów potrafiła odpowiedzieć na większość moich pytań odnośnie możliwości konfiguracji, wersji itp. choć zaproponowana cena też była na wstępie, bez negocjacji, lepsza. Panowie w gdańsku średnio coś o alfach wiedzieli, sprzedawali chyba głównie jeepy, jeden przy pierwszej wizycie, gdy na wstępie powiedziałem, że chcę raczej mały i ładny samochód zapytał po chwili, czy nie chciałbym może jednak renegade'a takim tonem, jakby mi przynajmniej bmw serii 5 proponował ale przenieśli się ostatnio do większego budynku i chyba nowych ludzi zatrudnili, bo był jakiś pan, z którym wcześniej nie miałem do czynienia i gdy o stelvio rozmawialiśmy wydawał się kompetentny

  3. #33
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    alfaromeo159jtd
    Postów
    166

    Domyślnie

    Dareek nie denerwuj sie tak-chodzilo mi tylko ze alfa jeszcze nie jest premium i podobnie do volvo aspiruje do tego.Koniec i kropka

  4. #34
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Ależ ja się nie denerwuje tylko nie lubię jak za lekceważące podejście sprzedawcy obwiniany jest klient- tylko tyle ponieważ uważam to za absurd rodem z PRL-u.
    Do reszty się nie odnoszę bo premium czy nie premium już o tym biliśmy pianę- dla mnie AR będzie premium jak obsługa sprzedaży i jakość ASO dogoni to co samochody AR oferują, a oferują wiele tylko stado baranów w salonach i serwisach zabija tą markę.

  5. #35
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Dareek, czy p. Marek naprawdę zachowywał się jakby Ci robił łaskę? Coś mi się nie chce wierzyć.
    Oczywiście, są na pewno lepsze doświadczenia z innymi salonami - czasem to jest kwestia minut. Wejdziesz akurat jak mają sraczkę i Cię oleją, a trafisz na dobry moment i będzie super. Ja w maździe wszystko robiłem u Gołembiewskich, a paradoksalnie szkodę zrobiłem w Bołtowiczu (opinia o niebo gorsza w kwestii blacharki), bo akurat tam odebrali telefon i szło się dogadać na dodatkową usługę. Tak samo jak kiedyś dzwoniłem po salonach Mazdy, najszybciej odezwali się w Oddyseyu, który z kolei ma najgorszą opinię obiegową, ale wziąłem od nich bo akurat była i gość był spoko tam. Kolejny człowiek co kupował mazdę 2 dni później narzekał, że go osrali w oddyseyu i 20 minut łaził wkoło szukając sprzedawcy. Sorki za offtop (w sensie że ja znowu o Maździe), ale tu chodzi o pewne zjawisko związane z tematem, nie o konkretną markę - w każdej jest z tym tak samo. AR kupowałem zawsze u p. Marka, więc ciężko mi się odnieść - ja byłem i jestem z jego obsługi mega zadowolony - przesympatyczny, kumaty człowiek. Trzeba zaakceptować jego niedoskonałości, jak każdego - od dziecka po matkę skończywszy.

  6. #36
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Nie rób proszę za adwokata ponieważ jest to bez sensu - Sprawa prosta jak drut- dzwoniłem kilka razy odebrał 2 razy obiecał ofertę na maila po 3 dniach sie przypomniałem i znów cisza i tak od września do dziś - CISZAAA- to samo mieli moi znajomi.
    wiesz - -akceptować niedoskonałości mogę u drugiej połowy cięższy dzień sprzedawcy zarobienie ok ale tu totalny olew. Od sprzedawcy wymagam profesjonalnego podejścia - nie interesują mnie gadki, kawki i nie wymagam pieszczot jak małe dziecko - liczy się konkret.
    takie podejście ma cała grupa carserwis - a i wbrew pozorom ceny wcale nie są tak atrakcyjne jak tu wielu snuje opowieści

  7. #37
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Akurat ceny to są takie, jakie sobie wynegocjujemy - a to że wszyscy trąbią, że mają najlepsze ceny to przecież nie znaczy że mają, tylko co najwyżej mogą mieć, jak je właśnie wynegocjujemy.

    Właśnie zakupuję do firmy Reanult Kadjar i odbyłem parę rozmów i 2 wizyty w 2 salonach - i powiem, że jakość obsługi bardzo dobra - ale dlatego, że trafiłem na kompetentnych i zmotywowanych ludzi - miałem szczęście - i uważam, że w każdej marce trzeba go mieć niezależnie od tego czy jest premium czy nie.

    Z resztą z tym "premium" to jedna wielka ściema - premium jest dla tych niedowartościowanych, co chcą być lepsi od innych, i muszą mieć wszystko premium, samochód, koszulkę "Głesa" itp. Ci bardziej normalni kupują takie auta jak Alfa czy Infiniti bo im się po prostu podobają i są niestety drogie, więc nie ma ich za dużo na drogach - ja chyba z żoną dlatego wybraliśmy Alfę - do tego był sentyment żony do Alfy i tyle - a nie dlatego, że to niby premium. W sumie to jest dla mnie premium, bo jest to nietuzinkowy samochód (no bo też jest niestety drogi). I raz jeszcze podkreślę, że cieszę się, że nie wziąłem nowej X3, bo zauważcie, że BMW - marka premium pełną parą, a beemek na każdym rogu jak psów - czasem mam wrażenie, że więcej niż Fordów czy Mazd. Jesteśmy bogatsi i prawie każdy chce jeździć BMW czy Mercem - dlatego jest znowu nowa spora nisza dla takich marek jak Alfa Romeo - nie każdy chce jeździć drogim, ale bądź co bądź popularnym modelem niby premium.

  8. #38
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Witam,
    Czytam, czytam i ile osób tyle opinii...
    Opiszę moją przygodę z zakupem Giulietty u Pana Marka w sierpniu.
    Przede wszystkim szukałem zeszłorocznej ze względu na cenę. Na stocku były dwie, które mi się podobały a może bardziej spełniały moje oczekiwania pod względem silnika i wyposażenia.
    Wybrałem po rozmowach z Darkiem tę trochę drozszą ale z xenonami za co jeszcze raz dziękuję.
    Co do samej transakcji to miałem niefart ponieważ Pan Marek był akurat na urlopie za granicą a tym samym można było sądzić, że będzie utrudniony kontakt, negocjacje, załatwienie wszystkich formalności..
    Zazwyczaj na urlopie człowiek odcina się od pracy, dnia codziennego i odpoczywa.
    W tym miejscu zostałem bardzo miło zaskoczony.
    Na każdego emalia z pytaniami, wątpliwościami, negocjacjami miałem rano odpowiedź. Pomimo urlopu na każdego emaila Pan Marek odpisywał mi około północy a czasem grubo po systematycznie przez kilka dni cierpliwie tłumacząc wszystko.
    Ja pewnie bym to olał i skupiał się na urlopie a nie robić to co robi się przez cały rok. Auto i tak pewnie sprzedałoby się po urlopie.
    Finalnie przygotowana umowa, przelew zaliczki, wysłane dokumenty do rejestracji i umówienie się na odbiór dzień po zakończeniu urlopu.
    Zakup totalnie bez kontaktu bezpośredniego, bez oglądania samochodu, mieszkam na Śląsku.
    W dniu odbioru spóźniłem się na umówioną godzinę ponieważ jeszcze z córką zwiedzałem Warszawę.
    Po przybyciu pomimo spóźnienia i następnego klienta, który odbierał Gulię, Pan Marek poprosił o cierpliwość, szybko obsłużył klienta (kolejna Giulia w leasing, więc szybko poszło) i zajął się moją osobą. Kilkadziesiąt minut tłumaczenia, pokazywania wszystkiego co akurat było zbędne ale jakże miłe. Nie na zasadzie tutaj proszę auto gotowe i nara.
    Miły akcent z odkryciem samochodu przykrytego czerwoną osłoną, wino, koszulka to takie detale, które powodują u mnie poczucie obsługi premium.

    Co do samej transakcji nie oczekiwałem ukłonów, kwiatów, kawy, szampana a kompetencji, poświęcenia czasu i zwyczajnej ludzkiej życzliwości...

    Reasumując moja subiektywna opinia o carserwisie a bardziej Panu Marku jest jak najbardziej pozytywna a odczucia traktowania klienta, przynajmniej mojej osoby, jak najbardziej miłe.

    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

  9. #39
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    A może ranking serwisów? Tez by sie przydał. Polecano mi Boltowicza i Dukiewicza. Co myślicie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    jestem za. w Bielsku-B serwis FCA to PRL, jezdze tam tylko z Giulietta na zmiany oleju, raz bylem jak mi kuna weze poprzegryzala no I teraz czekam na audiencje w sprawie wymiany absorbera tylnego bo gosc mi lekko dojechal w tyl 2mce temu. za kazdym razem wychodze z tamtad podirytowany.
    dam pare przykladow.
    auto 2tys km na liczniku 4mce, kuna poprzegryzala weze. naprawili (troche im to zajelo, z tydzien o ile pamietam) umyli I wysprzatali auto w srodku - niby fajnie ale w domu zorientowalem sie ze licznik jest caly porysowany - nie wiem czy jakas brudna szmata czyscili z piaskem (moze wczesniej nia przetarli progi?), czy koncowka od odkurzacza miala za ostre wlosie. olalem, ale juz od tego czasu nie pozwalam im robic zadnego sprzatania (myjnie maja automatyczna a lakier na Giulii alfa rosso, szkoda go rysowac). zwrocilem sie tez do nich o sprawdzenie czy wszystko jest OK z regulacja wysokosci swiatel, bo zauwazylem ze jest bardzo duza roznica jak zmieni sie z 0 na 1 apotem na 2-3 bardzo mala. jakie bylo moje zdziwienie jak dostaje fakture a na niej kilkadziesiat zl za ustwienie swiatel. no to burza, ze nie prosilem o ustawienie, bo byly dobrze ustawione dla poziomu 0, ale o odniesienie sie do tego ze jest bardzo duza roznica w poziomie jak zmieni zie na pozycje 1. wtedy dopiero gosc wzial mnie do innej Giulietty I pokazal ze tam jest tak samo. OK, tylko po co ustawiali swiatla jak byly dobrze ustawione? problemem jest "gluchy telefon", najpierw gada sie z gosciem w biurze, potem on przekazuje swoja wersje mistrzowi (czasem wysyla klienta, ale gosc zalatany, cos tam szrobnie na formularzu i roznie wychodzi)), a ten potem przekazuje mechanikowi, potem sprawa wraca w odwrotnym kierunku a na kazdym etapie moga byc przeklamania.

    1 wymiana oleju ktora robilem po roku/5tys km. zapytalem jaki olej moga mi zaoferowac do mojej 1.4TB, powiedzieli ze Selenia Star PE 5W40 albo Mobil1 ESP 0W40 z acea C3. Umowilem sie na Mobil, bo o tej Seleni kraza zle opinie. W serwisie najpierw gadam z gosciem przyjmujacym w biurze, wszystko OK, siedze sobie spokojnie I czekam, po godzinie zjawia sie jakis gosc z jakims innym Mobil-em (bez acea C3 ale 5W40) I pyta czy ten. Ja nie, mial byc 0W40 C3, a ten ze nie zaleje takiego bo to 0W40 zamiast 5W40 - I prawie klutnia . w koncu dla swietego spokoju kazalem im zalac Selenie.

    Przy kolejnych wymianach oleju tez zawsze jakies drobne zgrzyty byly.

    Przyjechalem ostatnio 159 na przeglad rejestracyjny do ich SKP. Wjechalem do srodka juz, slysze tak, juz zaraz obsluzymy. nic sie nie dzieje, to ide do biura 10m dalej i tam goscia pytam o sprawe szkody w Giulietcie, minute pogadalem, i czekam, 10minut mija, pytam innego goscia co z tym moim przegladem - a ten ze teraz sie nie da bo za 12min diagnosta idzie na 30min przerwe, zebym poczekal 40min... podziekowalem, podjechalem na inna SKP.

    Teraz sprawa szkody. Podjechalem do nich na poczatku listopada na sprawdzenie co jest do wymiany. odkrecili cos tam pod zderzakiem, absorber I zaslepka od holowania do wymiany tylko. OK. zglosilem szkode, I po potwierdzeniu od ubezpieczyciela zadzwonilem do ASO umowic sie na likwidacje bezgotowkow. dali mi termin za 8 dni, a upewnialem sie ze zrobia mi to na poczekaniu. jeszce dzien wczesniej dzwonilem upewnic sie ze maja oba element na stanie I mnei przyjma tak jak sie umawialismy. przyjezdzam, a Ci ze na pewno mi tego nie zrobia teraz, moze po poludniu. a w ogole to oni beda wymieniac zderzak. niby czemu pytam, nic nie jest uszkodzone - to byl lekki dojazd w tyl, wyskoczyly tylko zaczepy dokladki zderzaka, ale nic sie nie polamalo, tylko absorber pekl I zaslepka od holowania (jeden z zaczepow). w koncu gosc powiedzial ze wymienia dokladke (dopatrzyl sie niby minimalnego wgniecenia ktorego ja nie bardzo widzialem),ale juz nie protestowalem (mialem wrazenie mocne ze chcieli cisnac z ubezpieczenia jak najwiecej). do tego, mimo ze naprawa to miala byc ok 1-2h roboty, uparli sie ze nie moga mnie przyjac bo moze cos wyjsc jeszcze a wtedy auto zostawia na dluzej, a obecnie nie maja auta zastepczego. myslalem ze sprawa zostanie zalatwiona w ciagu tygodnia czy dwoch, mylilem sie. dostalem telefon pod koniec listopada ze nie ma ciagle auta I ze gosc bedzie dzwonil - mial dzwonic za pare dni ale sie nie doczekalem. minal kolejny miesiac, dzwonie tam. gosc (kierownik dzialu napraw blacharsko-lakierniczych pan Rzeznik jakby ktos chcial wiedziec ktory to) do mnie pretensje ze nie maja mozliwosci naprawiac bo sobie wymyslam ze musze miec auto zastepcze (przeciez w biurze mi to wciskal pan Gomulka dokladnie) a on ciagle nie ma I bedzie dzwonil jak sie cos zwolni. az mnie zatkalo - klient dostaje reprymende od firmy ktorej chce dac zarobic, az zly jestem na siebie ze goscia nie zrugalem tylko mu spokojnie staralem sie wytlumaczyc. ja mu na to ze ja chcialbym najchetniej zeby mi to po prostu wymienili w 1-2h a ja poczekam, i zadnego auta nie bede potrzebowal - on zas ze nie ma teraz ludzi... stanelo na tym ze mam zadzwonic po nowym roku - czyli bede sie prosil dalej zeby przyjeli mnie na audiecje(ciagle nie wiem jakim cudem nie powiedzialem mu zeby szedl do diabla, bo raczej jestem bojowym charakterem - chyba bylo za duze zaskoczenie dla mnie).

    co do samego biura przy serwisie, panowie sa mili, natomiast co mnie razi to za kazdym razem jak tam jestem, siadam sobie przy biurku jednego z panow, zalatwiamy sprawe, ale wieczie ktos przychodzi z biur czy serwisu i wcina sie w rozmowe bez zadnego przepraszam itp I gadaja sobie powiedzmy minute o innym zleceniu czy sprawie. dodatkowo jeden do drugiego czesto cos przekrzykuja sie do siebie ponad klientami - troche jak na jarmarku.

    lepiej jest obecnie w salonie - tam mam bardzo dobre doswiadczenia z panem Markiem Cieslakiem. Mialem 2 jazdy Giulia 2.2d jak pojawila sie testowka a potem Stelvio FE. Przy innej okazji sam proponowal mi przejazdzke 200konna GIulia 2.0, ale nie mialem akurat czasu. Na obu jazdach jezdzilismy po blisko godzine. swietnie sie z Panem Markiem rozmawia, przynajmniej na etapie wstepnym - mily czlowiek, fan motoryzacji i wloszczyzny (mial chocby Fiata Coupe), ma czas (choc w BB w czesci AR nie ma tez ruchu zbytniego wiec tez ma latwiej a pewnie i chetniej pogada z kims) i na dzien dzisiejszy chetnie od niego kupilbym auto.

    Pare lat temu kupoowalem Giuliette (u innego sprzedawcy ale w BB), i z tym bylo pare rzeczy nie tak. najpierw ogladalismy jakis pare aut ktore byly w hali za salonem - a z tylu hali (5-10m od nas) kilka osob/pracowników stoi sobie przy drzwiach i pali fajki (byla Zima, nie chcialo im sie wychodzic?) - w hali troche siwo, auta dla kientow pootwierane, fajnie....
    auto dla nas mialo miec min dywaniki oryginalne, a tu juz po decyzji o zakupie nagle wychodzi ze nie bedzie, powiedzialem ze mamy umowione to, nawet mialem maila, w koncu po spieciu sprzedawca potwierdzil ze beda, ale kolejny zgrzyt. auto z placu obok a przygotowywane mialo byc 2 tyg, w koncu zaprosili mnie na pierwsze ogladniecie, w hali za salonem, auto brudne, plamy na lakierze ktore nie schodzily jak zaczalem reka przecierac itp. kolejny gul. powiedzialem ze jutro przyjde jeszcze raz i chce je ogladnac czyste, bo nie wiem czy te plamy zejda. potem sprawa taka, ze mieli dolozyc czujniki parkowania tyl nie-ori bez wyswietlacza. termin odbioru byl umowiony juz dawno (3 tyg wczesniej), a Ci dzien przed odbiorem ze nie maja na stanie tych czunikow, tylko maja drozsza wersje z wyswietaczem (ktorego nie chcialem, bo sterczalby taki brzydki element). no to ja na to niech zaloza wersje ktora maja, bez wyswietlacza ale ja nic nie doplacam bo to ich wina ze przez 3 tyg nie zamowili wlasciwych a w ostatni dzien dopiero wzieli sie za robote. OK, fajnie, przychodzi do platnosci finalnej faktury, a tu pare stowek wiecej niz bylo umowione - nie wiem za co, czy za te dywaniki czy drozsze PDC? powiedzialem ze nie taka byla umowa, i ze mam maile na wszsytko i jest inna cena, a gosc do mnie tekst : czy teraz ma z wlasnej kieszeni doplacic roznice? ja na to czy w takim razie ja mam z wlasnej doplacic? zasugerowalem mu rozmowe z kierownikiem zeby wepchneli to w jakis rabat itp, i tak zrobil i sie dalo. ale ogolnie bylo juz tak niefajnie, ze ewakuowalem sie z tamtad jak najszybciej - mielismy brac pakiet AC od dealera i przedluzenie gwarancji, ale wyszedlem bo bym tam chwili dluzej nie wytrzymal.

    podsumowujac kiedys salon slaby, dzis p.Cieslak jednak robi dobra robote i wydaje sie fajnie. serwis to jednak dalej Polmozbyt i PRL, i jesli nawer kupie auto w B-B to raczej bede staral sie unikac tego serwisu i podjechac moze do Katowic, Gliwic czy Zor na przeglady czy naprawy.

    Ciekaw jestem czy ktos tu na forum moze wypowiedziec sie o tych serwisach.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 29-12-2017 o 17:08
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #40
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Ja jestem z Żor. Wprawdzie dopiero raz wymieniłem w euromocie olej ale słyszałem dużo o nich.
    Co do serwisowania mechanicznego jest ok, z resztą mam tam znajomą osobę, która pracuje w serwisie i będę jeździł na jego zmiany żeby mieć pewność, że czegoś nie zepsują.
    Co blacharki a dokładnie lakierowania to raczej odradzają euromot. Podobno młodzi na etacie bez doświadczenia...
    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [146] problem po sprzedaży
    Utworzone przez aqaz w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 13-03-2008, 15:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory