Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Zamienili wygląd dyfozora w Veloce ostatnio?

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    byłem w Ganninexie, to auto akurat jest w Katowicach. Okazuje się że ten inny dyfuzor to jest modyfikacja którą sobie sami w demówce zrobili (jak i naklejki koniczynki na błotnikach) - pomalowali czarnym połyskiem dół dyfuzora, pomalowali w lakierze górne elementy dyfuzora, ale zostawili plastik wokół rur - nie wiem po co to zrobili, może mieli ochote na lekki wiejski tunning?

    Jak juz piszę to dodam więcej, bo może ktoś się interesuje tym autem. Auto jest po drobnej szkodzie, coś tam było robione przy przednim zderzaku, koło i opona też wymieniane, sprzedawca z głowy więcej nie wiedział, do sprawdzenia jak ktoś chce. Niby mocno wyposażone ale zaś są też pewne braki (np xenon 25W bez AFS). Z rabatem też trochę manimulują bo niby piszą 49tyś, a faktycznie to jakieś 41tys (zawyżyli cenę wersji bazowej). Auto póki co i tak jest demówką dopiero do sprzedaży będzie dostępne od kwietnia. Dziś też przebieg ok 2400km, więc z ogłoszeniem się trochę nie zgadza, pewnie jeszcze nawiną z 1000km do kwietnia.

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Jak zwykle w Naszym Ukochanym Kraju - lekko uderzony przód przy okazji wymieniono koło, oponę, dla pewności zawieszenie, pomalowano dyfuzor i coś tam jeszcze. Ciekaw jestem kiedy to krętactwo się skończy.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ale zostawili plastik wokół rur - nie wiem po co to zrobili, może mieli ochote na lekki wiejski tunning?
    raczej chodzi o to, że ten fragment plastiku ma fakturę- jest w olbrzymią kratkę i myślę, ze po pomalowaniu dopiero by wiejsko wyglądało

Podobne wątki

  1. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  2. Ostatnio prośba... o orszak weselny
    Utworzone przez Someone83 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 18:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory