Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 172

Temat: Wyniki sprzedaży w Polsce 2017 (Giulia, Stelvio i reszta FCA)

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Dokladnie tak, powinni dbac bardziej o takie elementy. Dla mnie przykladem jak to powinno wygladac jest Zasada w Krakowie, gdzie samochody wygladaja oblednie ( az chce sie auto kupic ).

  2. #42
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Zgadzam się z Darkiem. Nigdy nie da się zrobić drugi raz pierwszego wrażenia... Jeśli ktoś widzi auta brudne, zaniedbane, z jedną wersją i do tego bez jasnego i atrakcyjnego finansowania (bo tak było na początku) to ciężko będzie go namówić do powrotu do tej marki lub salonu.
    Czy to tak trudno wysłać kogoś z FCA, żeby zrobił przegląd salonów marki, która dostała nową i strategiczną ofertę?

    Ja na temat możnowładców z FCA PL mam fatalne zdanie i nawet pojawiające się reklamy i nowe możliwości finansowania nie zmienią tego. Wizerunek kreuje się od początku a nie po ponad roku od wejścia modelu na rynek!
    zgoda, ciągle coś nie chce tam działać tak jak powinno.

    co do zachęcania nowym finansowaniem itp, też nie idzie to dobrze. obecnie (3 dni temu) poprosiłem o ofertę na Giulię: 2 moje konfiguracje Super i Veloce doposażone, pod ten nowy wynajem, leasing FCA i pod leasing zewnętrzny. dzisiaj rano dzwoniłem, miałem dostać coś dzisiaj, a przynajmniej mieli mi przesłać warunki wynajmu, leasingu i ubezpieczeń żebym sobie przez weekend na spokojnie poczytał wszystko i mógł w przyszłym tygodniu dopytywać. oczywiście nic mi nie przysłano...

    wiem że kilku kolegów w różnych miastach pytało w ciągu ostatnich dni czy nawet ponad tydzień temu o nowy wynajem, też nikt nie dostał oferty. a jak rozmawiałem te 3 dni temu o ofercie w salonie, to usłyszałem że przygotowanie to kwestia 1 dnia.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 09-02-2018 o 21:27

  3. #43
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] - ja dostałem ofertę na abonament na Veloce ekspresowo.
    Ostatnio edytowane przez anAlfaBeta ; 09-02-2018 o 23:03
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  4. #44
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    przynajmniej 2 czy 3 osoby ostanio się skarżyły że ciągle czekają (z niektórymi piszę na PW i stąd wiem, ktoś inny pisał tu na forum).

    możesz podać co CI zaproponowali i na jaką dokładnie konfigurację. jakie masz opcje w tym - pytam bo wg jakiś tam warunków wyglądało tak jakby można zmieniać jakiej klasy opony (3 klasy podstawowa typu np.Dębica, lepsza typu np Uniroyal i premium typu np Dunlop), czy lepszy asistance, czy auto zastępcze na czas całej naprawy czy tylko parę dni, czy udział własny w szkodzie lub bez.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 09-02-2018 o 23:22

  5. #45
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    przynajmniej 2 czy 3 osoby ostanio się skarżyły że ciągle czekają (z niektórymi piszę na PW i stąd wiem, ktoś inny pisał tu na forum).

    możesz podać co CI zaproponowali i na jaką dokładnie konfigurację. jakie masz opcje w tym - pytam bo wg jakiś tam warunków wyglądało tak jakby można zmieniać jakiej klasy opony (3 klasy podstawowa typu np.Dębica, lepsza typu np Uniroyal i premium typu np Dunlop), czy lepszy asistance, czy auto zastępcze na czas całej naprawy czy tylko parę dni, czy udział własny w szkodzie lub bez.
    Super by było poznać te warunki.

    Sent from my XT1580 using Tapatalk

  6. #46
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Oferta jest sztywna i nic w niej zmienić nie można. Letnie są na aucie więc w pakiecie znajdują się nowe zimowe klasy premium (Dunlop, Michelin) wraz z wymianą i przechowywaniem (gdybym zużył te letnie, które są fabrycznie, to abonament obejmie wymianę ale już na klasę średnią, czyli Kleber, Barum itp). W cenie również: likwidacja szkód, auto zastępcze klasy B bez limitu, assistance premium w kraju, OC i NNW, AC z udziałem własnym w szkodzie 1500zł. Limit 20kkm/rok i wpłata 0%, okres wynajmu 24 m-ce (to są parametry do wyboru). I z tego wychodzi rata miesięczna taka, jak w leasingu operacyjnego PKO, który nie obejmuje: OC/AC, serwisów, opon a auto zastępcze na 3 dni. Inną ofertę w tej samej cenie miałem z PKO z uwzględnieniem OC/AC ale bez serwisu i opon.
    Mówiąc ogólnikowo, rata netto na poziomie 2x (z małą górką) tego, co widnieje na stronie abonament dla Giulii Super dla powyższych parametrów.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #47
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    No właśnie co do sztywności tych warunków to sam gość w salonie mówił o 2 rzeczach, że zarówno za jakąś dopłatą można mieć auto zastępcze bez limitu na czas naprawy jak i likwidację udziału własnego. Co do klas opon, to wprost tej informacji nie dostałem, natomisat kolega [MENTION=10967]b0b3k[/MENTION] przeforwardował mi ogólne warunki umowy jakie Ganinex mu wysłał, i tam były wymienione możliwe 3 klasy opon, stąd założyłem że jest ryzyko że jakieś lepsze zimówki mogą być za dopłatą.

    Będę drążył ten temat z dealerem.

    Mógłbyś konkretniej wyrazić się o cenie(dokladne liczby podać z info czy brutto czy netto), bo tego nie bardzo da się odnieść do czegokolwiek
    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Mówiąc ogólnikowo, rata netto na poziomie 2x (z małą górką) tego, co widnieje na stronie abonament dla Giulii Super dla powyższych parametrów.
    o jakim aucie piszesz że rata była ponad 2x większa? Ile katalogowo miała kosztować Giulia którą dałeś do wyceny, albo jaka dokładnie konfiguracja żebym mógł sobie przeliczyć.

    może wklej info w wątku tu:
    http://www.forum.alfaholicy.org/foru...ml#post2059139eby nie robić już OT tutaj
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 10-02-2018 o 11:33

  8. #48
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Nie wiem co gość w salonie Tobie mówił, ja powtarzam co mówił przedstawiciel ALD. Auto zastępcze bez limitu tak jak pisałem wyżej jest już uwzględnione. Mi powiedziano, że nie można zmieniać składowych oferty, takich jak udział własny w AC.
    Ostatnio edytowane przez anAlfaBeta ; 10-02-2018 o 12:52
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  9. #49
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    może gość z którym rozmawiałem mylił z jakąś inną opcją finansowania, zapewne info od gościa z ALD zdecydowanie pewniejsza. kontynuujmy dyskusję w wątku o abonamencie.

  10. #50
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Chwilowo brak
    Postów
    13

    Domyślnie

    To ja może dorzuce swoje 3 grosze, gdyż jestem ostatnio żywo zainteresowany abonamentem na Giulie. Może kogoś to zainteresuje
    Jakies 2 tyg temu byłem w jednym z Warszawskich salonów z prośbą o przesłanie oferty. Po kilku dniach upomniałem się telefonicznie o wspomnianą ofertę, ale nadal nic nie dostałem, więc zrezygnowałem z tego salonu.
    W pewną sobotę udałem się do salonu Reiski w Bydgoszczy, gdzie odbyłem bardzo sympatyczną rozmowę, a w poniedziałek rano miałem już ofertę abonamentu na mailu.

    Jeśli chodzi o kwoty, to była to Giulia Super wyceniona wg cennika na ok 148 tys zł netto, a abonament miesięczny wyszedł 1720 zł netto. Pozostałe warunku zgadzają się mniej więcej z tym co napisał anAlfaBeta kilka postów wcześniej.

Podobne wątki

  1. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  2. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16
  3. Alfa Romeo - wyniki sprzedaży - styczeń 2013
    Utworzone przez saroo w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 16:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory