Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: Felgi od QV do Giulii 2.0 200KM

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    ale w q tyl jest 10" i większość tego co jest w ofercie na allegro itp to zestawy mieszane, a ty masz zestaw 8.5". 10" na tyl pomijajac czy nie bedzie wystawac (podejzewam ze bedzie) i czy i tak nie trzeba bedzie dystansu to bylaby opona 285 a to do 200konnej to przesada.

    nie pamietam Michal, twoje maja takie samo et jak przod w q? i czy to sa faktycznie felgi z q czy pobprostubwersja 8.5" standardowych. pytam bo oferty z netu to chyba czesto jakies prototypy, np dzisiaj mi gosc zaoferowal turbiny 18x8" z et30 (potwierdzone) a takich nie bylo bo standardowa w autach produkcyjnych to et33. nunerow felg z allegro tez prozno szukac w eperze. ktos pisal ze felgi z q zachaczaly mu o ktorys zacisk bo ramie jest masywniejsze a w q zaciski sa bardziej nystawione na zewnatrz(wieksza tarcza)

    [MENTION=18846]Nicola Romeo[/MENTION], w ostatnich 3 tygodniach ktos tu na forum oferowal 19" 8 czy 8.5" szerokie, sprobuj poszukac w watkach o felgach

  2. #22
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Moje mają ET34

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Felgi do Veloce są takie:
    przód: 8JET33
    tył: 9JET34

    Q:
    przód: 8.5JET34
    tył: 10JET43.

    Temat ostatnio przerabiany, bo kolega zamiast do Q kupił do Veloce i jakoś tak dziwnie się schowały z tyłu

  4. #24
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    mniej wiecej, ale uzupelnie Twoj wpis, Veloce (jak I Super I Guilie) mozna zamowic z wszystkimi felgami 19"x8" (18" z reszta tez) - to jak nie zaznaczy sie opcji #142 - kiedys byla przez chwile widoczna w konfiguratorze jako Opony Extra Series, ale zniknela jakis rok temu, nie bylo jej w cenniku (do niedawna, w najnowszym jest tylko inaczej sie nazywa, nie pamietam), w kazdym razie w konfiguratorze do zamawiania auta ta opcja zawsze byla, tylko dealerzy nawet nie wiedzieli co znaczy I auta na stock czy dla klientow chyba zamawiali z losowo wybrana badz nie ta opcja

    Wg mojego researchu zrobionego na obecnym ePerze z keyeper.pekidi.com (on jest w miare aktualny, ale powiedzmy zawsze ze 3 mce do tylu) 19" ciemne koniczynki I te polerowane mozna zamawiac wlasnie z lub bez opcji 142, natomiast srebrne koniczynki obecnie nie maja wyboru tej opcji, zawsze tyl jest 9" (I nie ma opcji 142 dla tego koloru/wzoru).

    Do tego felgi tyl w QV 10", przynajmniej te z allegro, maja ET41 a nie 43.

    Jeszcze jedna sprawa - felgi 9" w zwyklych Giulii - przynajmniej te z allegro maja ET44.5, ale tam maja tylko 18"w ofertach - nie wiem czy w 19" tak samo jest z ET I tak naprawde czy w wersjach w sprzedazy jest takie ET, bo jak juz pisalem, allegro jest pelne felg ktorych numer czesci nie istnieje w ePerze - mysle ze to jakies prototypy z wloch czy serie probne, czy inny troche kolor, czy ciut inne wykonczenie itp.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Czy chińskie podjebki
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    raczej nie, te felgi pochodza chyba wszystkie z wloch a sa załatwiane ze zrodel bliskich fca i to wiem z zaufanego zrodla. jak sprzedaja z oponami to sa np uzywane goodyeary eagle f1 lub inne takie jak daja tez do aut z salonu. jak z czujnikami to jest nadruk mopar itp itd.

    zgaduje ze to maga byc felgi potestowe, wersje probne, prototypy przedprodukcujne itp itd

  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    "felgi potestowe, wersje probne, prototypy przedprodukcujne itp itd"
    I wiszą na allegro? Takie rzeczy zazwyczaj idą na przemiał, jak całe auta testowe...
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #28
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    [MENTION=67999]michal35[/MENTION] - że tak zadam głupie pytanie - jak kupiłeś 4 przednie ?

    też "się mnie marzą" - chociaż środki przeznaczone na felgi poszły na naprawę drugiego auta

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Felgi kupiłem we Włoszech, w Turynie (w sumie 3 komplety, 2 sprzedałem), odebrał je znajomy Włoch, a przywieźli znajomi Polacy Sprzedawca miał takie zestawy, ale już się skończyły z tego co wiem.

Podobne wątki

  1. Felgi z Giulii Veloce 19 do Alfy GT/147
    Utworzone przez GTBodek w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-02-2018, 22:31
  2. [Giulia] Posiadacze Giulii Q
    Utworzone przez osy4 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-01-2018, 20:23
  3. [Giulia] Kodowanie Giulii
    Utworzone przez osy4 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-09-2017, 14:29
  4. Alfa Romeo GT felgi 19" 5x110 z Giulii QV
    Utworzone przez GTBodek w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2017, 08:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory