Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 68

Temat: Kluczyk i pakiet convinience

  1. #51
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dzisiaj w Antyradiu padło hasło że czerwone samochody są niemęskie. ja się z tym totalnie nie zgadzam (nasza Giulietta też jest czerwana, a alternatywnym kolorem jaki rozważałem pod Giulię też była czerwień pastelowa), ale ktoś tak jednak uważa.
    Przepraszam za OT ale "mądrości" prowadzących w tej stacji sięgają często dna. Muzyka jest ok, ale słowo - na ogół pożal się Boże, na poziomie przeciętnego gimnazjalisty.
    A co do auta i koloru - kupiłem Giuliettę, bo ma piękny, wyróżniający się na tle wszelkich Octavii, Focusów i Golfów, design, a do tego świetnie jeździ. A co do koloru - rozumiem, że można ewentualnie krytykować kogoś kto kupi model do którego czerwień po prostu nie pasuje np. słabo widzę czerwonego Passata Ale w przypadku AR to jest kolor można powiedzięć firmowy, "specjalność zakładu" i całkiem świadomie go wybrałem. I jakbym kiedyś zmieniał na inną AR to pewnie znowu będzie czerwona. Pozdrawiam

  2. #52
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    ....
    Ostatnio edytowane przez mcwaw ; 23-02-2018 o 08:23 Powód: Zdublowany post

  3. #53
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcwaw Zobacz post
    Przepraszam za OT ale "mądrości" prowadzących w tej stacji sięgają często dna. Muzyka jest ok, ale słowo - na ogół pożal się Boże, na poziomie przeciętnego gimnazjalisty.
    A co do auta i koloru - kupiłem Giuliettę, bo ma piękny, wyróżniający się na tle wszelkich Octavii, Focusów i Golfów, design, a do tego świetnie jeździ. A co do koloru - rozumiem, że można ewentualnie krytykować kogoś kto kupi model do którego czerwień po prostu nie pasuje np. słabo widzę czerwonego Passata Ale w przypadku AR to jest kolor można powiedzięć firmowy, "specjalność zakładu" i całkiem świadomie go wybrałem. I jakbym kiedyś zmieniał na inną AR to pewnie znowu będzie czerwona. Pozdrawiam
    Szkoda gadać.. ale napiszę. Mam czerwoną Giuliettę, zamówiłem Monza Red Giulię. Bo tak.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  4. #54
    Użytkownik Znawca Avatar kobe83
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 170KM/ 156 1.9 JTD115KM była
    Postów
    1,467

    Domyślnie

    Wszystko fajnie ale wróćmy do rzeczy. Skoro bez tego pakietu kluczyk nie wysyła sygnału do otwarcia drzwi i trzeba otworzyć auto standardowo, to jak odpala samochód już w środku skoro kluczyka się nie wsadza nigdzie.
    Włoski geniusz, włoska technologia, włoska pasja.

  5. #55
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dzisiaj w Antyradiu padło hasło że czerwone samochody są niemęskie. ja się z tym totalnie nie zgadzam (nasza Giulietta też jest czerwana, a alternatywnym kolorem jaki rozważałem pod Giulię też była czerwień pastelowa), ale ktoś tak jednak uważa.
    Ciekawe, co by powiedzieli na czerwone Ferrari.

  6. #56
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Mi się bardzo podoba keyless entry. Mam miałem go w Giulii Super i mam teraz w Veloce. Tak się przyzwyczaiłem, że jak czasem jeżdżę Giuliettą to się orientuję jak łapię za klamkę Co do kradzieży to jest takie powiedzenie, że "jak byście się tak wszystkiego bali to byście nigdy z piwnicy nie wyszli" Po to mam ubezpieczenie. Z resztą jak będą chcieli to i tak ukradną. Podjadą lawetą Zapakują i odjadą. (Nikt się nie zorientuje bo Alfy jeżdżą na lawetach ... ha .. ha .. ha)

    Pytanie jakie padło na początku czy bym wziął tę opcję jeszcze raz to tak wziąłem jeszcze raz Jedno co bym zmienił to ten nieszczęsny przycisk do zamykania. W poprzedniej zaczął już się blokować. W tej jeszcze nie ale to kwestia czasu i brudu. Super rozwiązało to subaru. Tam jest sensor dotyku. Wystarczy musnąć palcem. Na 100% się nie zablokuje fizycznie.

    Jeszcze jedną rzecz jaką bym brał w ciemno to grzanie kierownicy. W naszym podłym klimacie po skrobaniu szyb to jak balsam na ręce
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #57
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chrisu Zobacz post
    Z tym niechlujnym stylem to też wyjechałeś , to jakieś dziwne wynurzenia czy osobiste wycieczki ? Nie znamy się...
    nie, takie ogólne przemyślenia, nic osobistego ...ale przyznam, ze trochę tak odruchowo zacząłem, bo zwykle argumenty o rzeczach 'niemęskich' słyszę najczęściej od ludzi chodzących w za dużych bojówkach lub dżinsach (z wypchanymi drobiazgami kieszeniami ) i przepoconych koszulkach nie miałem Ciebie oczywiście na myśli konkretnie
    i tak, jestem gadżeciarzem

    Cytat Napisał kobe83 Zobacz post
    Wszystko fajnie ale wróćmy do rzeczy. Skoro bez tego pakietu kluczyk nie wysyła sygnału do otwarcia drzwi i trzeba otworzyć auto standardowo, to jak odpala samochód już w środku skoro kluczyka się nie wsadza nigdzie.
    jak napisałem kawałek wyżej- dokładnie w ten sam sposób, jak z pakietem, czyli nadal wysyła sygnał- ale nie otwiera on drzwi, po prostu system keyless entry jest programowo wyłączony na stałe (i zapewne nie ma czujników w klamkach). ale obstawiam, że dołożenie innych klamek + programowe uruchomienie i będziesz miał keyless entry w samochodzie bez tego systemu

  8. #58
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    coś takiego się pojawiło:
    https://keylessprotector.com/pl/
    https://keylessprotector.com/pl/dystrybucja/sklep

    tu Zachar to prezentuje:
    https://www.youtube.com/watch?v=x2AahohpU1Y

    nie wypisują na liście Alfy Giulii/Stelvio - zapytałem czy to by pasowało albo czy pracują nad rozwiązaniem dla AR I dam znać jak coś dostanę. Zapytałem też o rabaty dla forumowiczów i cene/min ilość dla zakupu grupowego. W sumie do kiedy będę płacił leasing I pełny GAP to mi to trochę dynda, potem jednak wolę mieć jakieś dodatkowe zabezpieczenie.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 27-04-2018 o 09:19
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #59
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    dostalem odpowiedz:

    Urządzenie jest kompatybilne z większością kluczyków posiadających baterię CR2032/CR2025. Jeśli klucz wygląda tak jak tutaj: http://www.alfaworkshop.co.uk/Stelvi..._key_fob.shtml - rozwiązanie jest kompatybilne.
    Przewidujemy rabaty dla forumowiczów, ale po kontakcie osób prowadzących forum.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #60
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Oglądałem z przewijaniem "test" Zachara i jak dla mnie lipa. Zwłaszcza za ~600zł.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. [159] 159 pakiet TI
    Utworzone przez alces1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 08-05-2020, 12:19
  2. [145] Pakiet Limited500
    Utworzone przez Bushido w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-01-2016, 15:55
  3. Pakiet ospojlerowania
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 166
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 19-09-2014, 19:31
  4. [GTV] Pakiet ospoilerowania GTV Cup
    Utworzone przez cuma_borek w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 22:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory