Strona 35 z 162 PierwszyPierwszy ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1611

Temat: Zużycie paliwa

  1. #341
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    A1-ka właśnie Łódź - Gdańsk jest super. Kiedyś ok. północy ruszyłem z Waw nad morze i całą drogę można było gnieść bez ograniczeń. No i S-ka na Wrocław. Na tych dwóch odcinkach uzyskuję najlepsze wyniki.
    Zwłaszcza polecamy gnieść bez ograniczeń na odcinkowym pomiarze średniej prędkości. List z ITD przyjdzie do Ciebie do domu szybciej niż Ty wrócisz z wymarzonych wakacji we Władku.

  2. #342
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Zwłaszcza polecamy gnieść bez ograniczeń na odcinkowym pomiarze średniej prędkości. List z ITD przyjdzie do Ciebie do domu szybciej niż Ty wrócisz z wymarzonych wakacji we Władku.
    Tak może jest z jeden taki odcinek... i świetnie oznakowany (na yanosiku). Przecież nie ma tam pomiaru bramka-bramka (a szkoda, bo tu byłyby fajne rekordy). Jakoś jeszcze nie dostałem fotki...

  3. #343
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Zwłaszcza polecamy gnieść bez ograniczeń na odcinkowym pomiarze średniej prędkości. List z ITD przyjdzie do Ciebie do domu szybciej niż Ty wrócisz z wymarzonych wakacji we Władku.
    Przy odcinkowym pomiarze jest jedna wada prawna, chyba do wykorzystania przez zręcznego prawnika: brak konkretnego miejsca popełnienia wykroczenia. A chyba w polskim prawie jest niezbędne określenie, gdzie zostało popełnione wykroczenie/przestępstwo. Nie próbowałem osobiście ale podaję to za portalem anulujmandat.pl

  4. #344
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Zwłaszcza polecamy gnieść bez ograniczeń na odcinkowym pomiarze średniej prędkości.
    Jak się jeździ na fabrycznej to tak Yanosik od dawna ostrzega przed odcinkowymi.


    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Przy odcinkowym pomiarze jest jedna wada prawna, chyba do wykorzystania przez zręcznego prawnika: brak konkretnego miejsca popełnienia wykroczenia. A chyba w polskim prawie jest niezbędne określenie, gdzie zostało popełnione wykroczenie/przestępstwo. Nie próbowałem osobiście ale podaję to za portalem anulujmandat.pl
    W pl wszystko zależy od interpretacji danego sądu. Zdarzały się sprzeczne wyroki. Taki mamy klimat Od tego mamy yanosika. Obecnie ok 45tys z nim przejechane i 0 mandatów. Prawdopodobnie oszczędziłem dobrych kilka tys
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #345
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Jak się jeździ na fabrycznej to tak Yanosik od dawna ostrzega przed odcinkowymi.
    ...Obecnie ok 45tys z nim przejechane i 0 mandatów. Prawdopodobnie oszczędziłem dobrych kilka tys
    Ja przejechałem jakieś 400kkm bez yanosika, i mam jeden mandat - za wjazd na zakazie Więc zaoszczędziłem kilka tys + yanosika.
    Wychodzę z założenia, że jeżeli nie jesteś w stanie wystarczająco upilnować otoczenia tak, żeby cię żaden smerf nie dorwał - to powinienieś jechać zgodnie z przepisami, dla włąsnego i innych dobra.

  6. #346
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Zwłaszcza polecamy gnieść bez ograniczeń na odcinkowym pomiarze średniej prędkości. List z ITD przyjdzie do Ciebie do domu szybciej niż Ty wrócisz z wymarzonych wakacji we Władku.
    gdzie na A1 jest pomiar odcinkowy?? często tamtędy jeżdzę z wawy do gda i widze tylko tabliczki o pomiarze ale samego pomiaru nie doświadczyłem.

  7. #347
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Zwłaszcza polecamy gnieść bez ograniczeń na odcinkowym pomiarze średniej prędkości. List z ITD przyjdzie do Ciebie do domu szybciej niż Ty wrócisz z wymarzonych wakacji we Władku.
    Żaden list nie przyjdzie, bo na odcinku A1 z Łodzi do Gdańska NIE MA działającego systemu odcinkowego pomiaru prędkości.
    Tak, jest tabliczka za bramkami pod Toruniem (kier. na Gdańsk), ale nie jest działający odcinkowy pomiar prędkości w systemie CANARD ITD.

    Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

  8. #348
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Żaden list nie przyjdzie, bo na odcinku A1 z Łodzi do Gdańska NIE MA działającego systemu odcinkowego pomiaru prędkości.
    Tak, jest tabliczka za bramkami pod Toruniem (kier. na Gdańsk), ale nie jest działający odcinkowy pomiar prędkości w systemie CANARD ITD.

    Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
    Potwierdzam

  9. #349
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Dziś: trasa Lębork - Przodkowo - Grudziądz (A1) - Jabłonowo Pomorskie - 9 l/100km/h. Prędokość na A1 - 120km/h. Zobaczymy na powrót.

  10. #350
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Dziś: trasa Lębork - Przodkowo - Grudziądz (A1) - Jabłonowo Pomorskie - 9 l/100km/h. Prędokość na A1 - 120km/h. Zobaczymy na powrót.
    Jak Cię nie będzie kręciło zeby przycisnąć momentami to realne

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] Zużycie paliwa / spalanie 159, Brera, Spider
    Utworzone przez alces1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3224
    Ostatni post / autor: 08-03-2023, 18:25
  2. [159] zużycie paliwa BENZYNA
    Utworzone przez dziodek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-04-2019, 11:09
  3. [159] hamowanie silnikiem i zużycie paliwa 2.0 litra/100 km
    Utworzone przez tojatajanka w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 17-02-2019, 20:34
  4. Zużycie paliwa i sonda lambda
    Utworzone przez knapsu w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2016, 15:14
  5. Zużycie paliwa na postoju - wskazania ICS
    Utworzone przez motomycha w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-04-2011, 06:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory