Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Szersze felgi/opony tył do Q4/Veloce - wady/zalety

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    Czyżby to był sprzedający z Gdańska?
    pytac sprzedawcy,on zapyta kogos kto ma wglad do systemu zamowien. wg mojej wiedzy zamowienia sa zbierabe w poniedzialki a po tygodniu+ sa juz zamykane i nie da sie ich zedytowac i jest wtedy podany tydzien w ktorym zaplanuja produkcje auta.ja zamowilem 26 lutego i moje zamowienie ma byc gotowe 14 tygodnia roku, potem ok 4tyg zanim przyjdzie do salonu i mi wydadza.

  2. #22
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Stelvio ??
    Postów
    17

    Domyślnie

    Czytając Wasze posty już sam nie wiem czy można kupić felgi o różnych szerokościach tj. przód węższy a tył szerszy ??.... oczywiście do Stelvio

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    temat jest o Giuli wiec z dotychczasowej lektury niewiele sie masz szanse dowiedziec. popatrzylem w ePerze (http://keyeper.pekidi.com/navi?CAT_C...E=0&GUI_LANG=3) pod katem Stelvio, I z tego co w idze to tylko wzor 20" koniczynki (czyli dla Quadrifoglio) ma rozne szerokosci na przod 9" a na tyl 10", wszystkie inne wzory/rozmiary sa w tej samej szerokosci. to tyle jesli chodzi o zamawianie auta, nie ma wyboru, natomiast jak sobie kupisz swoj zestaw felg (np ciemne koniczynki 19 z Giuli), to zawsze mozesz kupic rozne, np na przod 8 a na tyl 9" szerokie I odpowiednio dobrac opony.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    10 cali szerokości odpada nawet na tył, za bardzo będzie odstawać. Stelvio QV jest poszerzona o 5 cm by je zmieścić.
    Jedyne sensowne to brać 19 w koniczynkę i przód na 8 cali (235/55), a tył na 9 cal i opona 255/50 lub 265/50.
    Całą zimę się zastanaiwałem, czy tak nie zrobić czyli nie sprzedac tylko moich 2 felg 19x9 i dokupić w to miejsce albo 19x8, albo 19x8,5 na przód, a na tyle zostawić te 19x9.

  5. #25
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    nie bralem pod uwage ze ktos pomysli o wlozeniu 10" do zwyklej Stelvio, to bylo info tylko ze mieszane szerokosci jesli chodzi o Stelvio sa wg ePera tylko w Quadrifoglio, w pozostalych wersjach zawsze 4szt felg tej samej szerokosci, w wiekszosci 17, wszystkich 18 i 19" to 8" ET34 a w przypadku 20" 9" szerokie ET31.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Stelvio ??
    Postów
    17

    Domyślnie

    Te felgi brałem pod uwagę, http ://allegro.pl/5x110-19-alfa-romeo-stelvio-2x8-5j-2x10j-kpl-i7195258685.html tylko czy faktycznie nie będzie tył za szeroki

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie Szersze felgi/opony tył do Q4/Veloce - wady/zalety

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    10 cali szerokości odpada nawet na tył, za bardzo będzie odstawać. Stelvio QV jest poszerzona o 5 cm by je zmieścić.
    Jedyne sensowne to brać 19 w koniczynkę i przód na 8 cali (235/55), a tył na 9 cal i opona 255/50 lub 265/50.
    Całą zimę się zastanaiwałem, czy tak nie zrobić [emoji4] czyli nie sprzedac tylko moich 2 felg 19x9 i dokupić w to miejsce albo 19x8, albo 19x8,5 na przód, a na tyle zostawić te 19x9.
    A byłem chętny na zamianę 2 szt. 8” na 2 szt. 9”...

    Ktoś miał na stalowej veloce koniczynki z QV. Mógłby sypnąć fotką proszę?

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    Ostatnio edytowane przez Azalgo ; 12-03-2018 o 19:52

  8. #28
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kermitt Zobacz post
    Te felgi brałem pod uwagę, http ://allegro.pl/5x110-19-alfa-romeo-stelvio-2x8-5j-2x10j-kpl-i7195258685.html tylko czy faktycznie nie będzie tył za szeroki
    [MENTION=76254]Firste[/MENTION] robił pomiary po założeniu felg 9" na swoje Stelvio, nie słyszałem żeby ktokolwiek inny tu na forum kombinował cokolwiek z szerszymi felgami niż ori szerokości. On natomiast Ci jasno napisał że będzie za bardzo wystawać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Wady i zalety 147
    Utworzone przez Hohlik7 w dziale 147
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-10-2017, 21:12
  2. AlfaOBD - wady i zalety.
    Utworzone przez bubu321 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-01-2015, 18:05
  3. Wady i zalety Alfy 166
    Utworzone przez Marcin_zgr w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-03-2008, 16:03
  4. Wady i zalety AR 166 2.0 TS
    Utworzone przez apacz84 w dziale 166
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-12-2007, 18:52
  5. 145/146 TD wady i zalety
    Utworzone przez mick w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-08-2007, 15:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory