Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 208

Temat: Czego Giulia nie ma a powinna

  1. #151
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Ani nie chcę czytać że Giulia jest super bo "mi wystarcza to co ma" a wszystko co mają inni to zbędne dodatki.
    Moja Giulia nie jest super. Moja Giulia jest veloce.

    BA DUM TSSS
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  2. #152
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Mi brakowało bardzo rasowego wydechu... co jak co ale powinna być możliwa do wyboru dodatkowa opcja tym bardziej, że to samochód o sportowym zacięciu.

    Kiepskie jest też audio. Siedziałem w kilku fajnych samochodach na Moto Show i np Audi S3, Stinger czy Arteon miały lepsze.

    To też właśnie samochód wybieramy subiektywnie, pewne elementy stawiamy nad inne, które nas bardziej interesują. Z drugiej strony panowie, jakby wszystko było idealne to cena też byłaby znacznie wyższa. Musimy coś poświęcić

  3. #153
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Nie no, nie przesadzajmy znowuż w drugą stronę - na przykład taki harman i kondon, w stosunku do tego ile kosztuje względem podstawowego audio w Giulii, jest gównem i żartem, bezdyskusyjnie. Nawigacja, względem swojej ceny (i nie obchodzi mnie, że marka X ma navi za 2k więcej czy mniej, chodzi o bezwzględną cenę za gadżet), jest gównem i żartem - nie umie mówić, nie rozumie co się do niej mówi, aktualizacja map to nie czynność a przygoda, ekran 8,8" ma słabą rozdzielczość. Kamera cofania też nie jest za darmo a jest kompletną kpiną.
    Giulię się kupuje za to jak jeździ (i może w małym stopniu za to, jak wygląda, ale też dupy nie urywa na tle innych) i w pewnym sensie szkoda, że kolejny raz takie durne niedociągnięcia "trzeba Alfie wybaczać" bo to jest słaba wymówka za konkretnie kosztujące niedoróbki.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  4. #154
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Nawigacja taka samochodowa chyba dzisiaj nawet nie ma sensu, szkoda ze nie mam android auto... Dla mnie wygląda idealnie właśnie.

  5. #155
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Fiat Croma 1.9 JTDm 16V Alfa Romeo 147 1.9 JTD
    Postów
    240

    Domyślnie

    Zaletą nawigacji w aucie jest to, że się nie rozładuje i nie ryzykujemy mandatu np. w Szwajcarii za niewłaściwe ustawienie uchwytu z telefonem. Plus antena GPS, która ma znacznie lepsze wzmocnienie niż w telefonie. Co do wielkości monitora i jego rozdzielczości. Z tego co wiem, testowano lepsze wersje ale były problemy z niezawodnością i zdecydowano się na bezpieczniejszy wariant - o gorszych parametrach.
    Audio jest paskudne ale z tego co wiem, to w zestawie podstawowym i HiFi szykują się zmiany i ma grać lepiej. Nie ma grać lepiej. Gra lepiej bo go słyszałem
    A czego w Giulii brakuje? 3 litrowych silników w normalnych wersjach...

  6. #156
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Chetnie bym przytulil takie AWD 350 kucykow 2.9 V6

  7. #157
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Zaletą nawigacji w aucie jest to, że się nie rozładuje i nie ryzykujemy mandatu np. w Szwajcarii za niewłaściwe ustawienie uchwytu z telefonem. Plus antena GPS, która ma znacznie lepsze wzmocnienie niż w telefonie.
    Tak faktycznie to jedyna zaleta. Korzystam z niej tylko awaryjnie. Przeważnie używam google maps i yanosika a jak za granicą nie mam akurat pakietu internetowego to korzystam offline z "here" (polecam). W 159 miałem nawigację nawet z nowym update (2012 r ) ale włączyłem ją tylko w Czechach żeby sprawdzić jak działa informacja o korkach przez radio FM. I działa bardzo dobrze. Szkoda, że w pl nigdy tego nie mieliśmy jak jeszcze netu mobilnego nie było.Teraz przy smartfonach to już się nie opyla.

    W Giulii nie wiem w sumie jak działa bo włączyłem raz na chwilę. Pobawiłem się w parę miejsc zaczęło mnie denerwować, że nie potrafi się wysłowić Doprowadziła mnie jednak tam gdzie chciałem więc spełnia swoje zadanie ale za tę cenę to bym mógł wynajmować hostessę która by mi wskazywała drogę ręką i jeszcze pilnowała samochodu
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #158
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    ...leko w prawo, leko w lewo...

  9. #159
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    za pięć kropka siedem kilometry kilometrów
    słucham?!

    Co do 350KM no to nic nie stoi na przeszkodzie, zwłaszcza, że masz wydech zrobiony - poza kasą oczywiście. EuroCompulsion i jazda
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #160
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    za pięć kropka siedem kilometry kilometrów
    słucham?!

    Co do 350KM no to nic nie stoi na przeszkodzie, zwłaszcza, że masz wydech zrobiony - poza kasą oczywiście. EuroCompulsion i jazda
    Wiem wiem właśnie, już od jakiegoś czasu mam na nich zakusy, plus intake V2 i jest 350 Za kilka miesięcy lecę do USA to może wtedy kupię, przynajmniej obejdzie się bez vatu i cła.

    Teraz czekam na spoiler z CF, powinni celnicy niedługo wypuścić i zakładam. Potem obudowy lusterek bo też mi się podobają!

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Nie wkręca się jak powinna 1.8TS
    Utworzone przez Zwol4 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-05-2014, 01:57
  4. Ile powinna palić alfa 145?
    Utworzone przez patysia00 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 09-02-2009, 16:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory