Strona 12 z 84 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #111
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Moja uwaga o tym jak sie Alfa sprzedaje w Niemczech: Wlasnie wrocilem z tygodniowej podrozy z poludnia na polnoc Niemiec i zpowrotem... wlaczajac kilka dni w duzym miescie (Bielefeld) i....nie widzialem ani jednego Stelvio i ani jednej Giuli mimo ze bartdzo wypatrywalem. Raz minalem Guliette na autostradzie i widzialem jedno 147 w miescie. To wszystko w tydzien i 1300km.

    Mam wiec ekskluzywnie rzadki samochod...to fajnie, ale problem bedzie jak przyjdzie czas go sprzedac.

  2. #112
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Ja juz mam kilku kupcow na moj za kilka lat takze sie o to nie martwie Ja praktycznie codziennie widze w Krakowie Giulie lub Stlevio lub kilka na raz. Raz widziałem rekord 6 Giorgio jednego dnia w tym 3 na jednym parkingu. To tak co do sprzedazy w Polsce.

  3. #113
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    [QUOTE=Giorgio;2089828]Moja uwaga o tym jak sie Alfa sprzedaje w Niemczech: Wlasnie wrocilem z tygodniowej podrozy z poludnia na polnoc Niemiec i zpowrotem... wlaczajac kilka dni w duzym miescie (Bielefeld) i....nie widzialem ani jednego Stelvio i ani jednej Giuli mimo ze bartdzo wypatrywalem. Raz minalem Guliette na autostradzie i widzialem jedno 147 w miescie. To wszystko w tydzien i 1300km.

    Mam wiec ekskluzywnie rzadki samochod...to fajnie, ale problem bedzie jak przyjdzie czas go sprzedac.[/QUOTE





    Co tydzień jadę przez Niemcy.Tak jak Giuli taki i Stelvio widać coraz więcej. Szczególnie na południu Niemiec.
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  4. #114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Gdyby sugerowac sie tym, co widac na autostradach w Rzeszy to nikt praktycznie nie kupuje Hondy, Suzuki, Mitsu, Peugota, Toyoty, Lexusa, Nisssana, Subaru, Renault etc.
    Niemcy sa dosc specyficzne, podobnie jak Francja. Patriotyzm gospodarczy w motoryzacji jest bardzo daleko posuniety.

  5. #115
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    W całych Niemczech sprzedano do tej pory 2.817 sztuk AR Stelvio /1835 w roku 2017, 982 do kwietnia włącznie w 2018/, więc trudno, żeby rzucały się w oczy na każdym skrzyżowaniu.
    A co do patriotyzmu motoryzacyjnego naszych zachodnich sąsiadów - oni tak mają od zawsze, Pantery i Tygrysy tez produkowali swoje

  6. #116
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcwaw Zobacz post
    W całych Niemczech sprzedano do tej pory 2.817 sztuk AR Stelvio /1835 w roku 2017, 982 do kwietnia włącznie w 2018/, więc trudno, żeby rzucały się w oczy na każdym skrzyżowaniu.
    A co do patriotyzmu motoryzacyjnego naszych zachodnich sąsiadów - oni tak mają od zawsze, Pantery i Tygrysy tez produkowali swoje
    Do tego krajobrazu gdzie widać same szmekcwageny ałdi i inne rodzime Niemiecke marki , też my się do tego dokładamy. Niemcy sami mówią że nie ważne jaki złom wyprodukują , to i tak pojedzie na wschód jako używany

  7. #117
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Kilka lat temu kupowalem tu w Bawari nowego Land Cruisera i pan sprzedawca w salonie Toyoty byl bardzo malo zmotywowany. Prawie musialem go blagac aby mi zademonstrowal samochod. Jak go zapytalem dlaczego jest taki "leniwy," odpowiedzial mniej wiecej tak: "No bo ludzie tu przychodza, zawracaja glowe, robia zamieszanie, a i tak ja i oni tez wiedza ze w koncu kupia Volkswagena a nie Toyote." I tak jest!

  8. #118
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    w miejsce starego Tipo to weszły bravo i brava. A Punto weszło, ale za Uno. chyba tak to było.
    E0 BUSSO

  9. #119
    Użytkownik Znawca Avatar andrzej1980
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    Alfa 155 1.8
    Postów
    1,206

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    w miejsce starego Tipo to weszły bravo i brava. A Punto weszło, ale za Uno. chyba tak to było.
    Dokładnie tak .

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    w miejsce starego Tipo to weszły bravo i brava. A Punto weszło, ale za Uno. chyba tak to było.
    Dokładnie tak .

  10. #120
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Ja juz mam kilku kupcow na moj za kilka lat takze sie o to nie martwie Ja praktycznie codziennie widze w Krakowie Giulie lub Stlevio lub kilka na raz. Raz widziałem rekord 6 Giorgio jednego dnia w tym 3 na jednym parkingu. To tak co do sprzedazy w Polsce.
    to ja mam ewidentnie pecha bo udalo mi sie jak dotad ustrzelic slownie raz giulie i dwa razy stelvio

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory