Strona 16 z 84 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #151
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie A w USA...

    3 dni w Nowym Jorku, 2 dni jazdy autostradami, dzień w Toronto. Wynik ?? ZERO.
    Ani jednej giulii, ani jednego stelvio. Rok temu przez 4 tyg 1 Q w Seattle i 1 super we Frisco.
    W tym roku jeszcze 4 tygodnie, będę liczył...
    E0 BUSSO

  2. #152
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Oj tam, pewnie pełno tego były tylko nie zauważyłeś, bo F150 i RAMy zasłaniały

  3. #153
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    3 dni w Dublinie, przejechałem ok 200km, widziałem jedną giulie quadrifoglio, 3 159 i 2 giulietty. i czego to ma dowodzić? wiemy ile się sprzedaje aut

  4. #154
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    3 dni w Nowym Jorku, 2 dni jazdy autostradami, dzień w Toronto. Wynik ?? ZERO.
    Ani jednej giulii, ani jednego stelvio. Rok temu przez 4 tyg 1 Q w Seattle i 1 super we Frisco.
    W tym roku jeszcze 4 tygodnie, będę liczył...
    Na zachodnim wybrzeżu zdecydowanie lepiej: ( z alfaowners)

    Giulias all over California
    Having my road trip from LA to SF, so far I encountered Giulias and Stelvios more than I have ever seen all over the UK...i was also in NY for few days but I haven’t seen any there....

    Anyway, Giulias seems like the preferred one...I think I have seen not less than 30 in just three days...very impressive!

  5. #155
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Nie zapomnijmy, że posiadanie Europejskiego samochodu nadal jest w USA synonimem...może nie luksusu, ale jednak "czegoś ponad".

  6. #156
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Nie zapomnijmy, że posiadanie Europejskiego samochodu nadal jest w USA synonimem...może nie luksusu, ale jednak "czegoś ponad".
    No właśnie. Co jest o tyle śmieszne, że u nas jest... odwrotnie. Mustang to "szacun na dzielni", dużo większy niż nawet w miarę nowa 3-ka.

    Ja podczas 4 tygodni w USA ostatnio widziałem zaledwie kilka Żulii i żadnej Stevii. Chyba najwięcej (ze 2 dziennie) w Seattle, a potem im bardziej w dół tym mniej. Najwięcej cały czas tam tego azjatyckiego chłamu.

  7. #157
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Jest ! W 9 dniu pierwsza alfa - białe stelvio. Stelvio - levante 1-9 wynik na dziś

  8. #158
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArcoMancino
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mordor, korzenie z WGM
    Auto
    Giulia 2.0 pb 200 KM '17 Vulcano Black. Wcześniej 159 BN 1.9JTDm 8V '09 Grigio Titanio.
    Postów
    483

    Domyślnie

    Co do ilości mijanych Giulii i Stelvio po trasie w rożnych krajach. Dziś trasa Warszawa - Szczecin zamknęła sie jednym białym Stelvio i pięcioma Giuliami (biała, czerwona, Montecarlo Blue i Misano Blue po trasie oraz Montecarlo Blue w samej Warszawie, w warszawskich Włochach). Cos sie jednak sprzedaje. Nie jest to wolumen Audi, BMW czy nawet Volvo, ale jacyś chętni na nowe Alfy sie znajdują.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #159
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Od momentu, gdy podjąłem decyzję o zakupie AR bacznie przyglądam się na drogach. O ile inne marki mniej rzucają się w oczy (BMW, Audi) o tyle każda mijania AR owszem i tak.. W Trójmieście nadal Giulii, jak na lekarstwo
    Giulietta częściej, ale mało w fajnej opcji, mito sporo. Stelvio widziałem raz na drodze. PS Jeżdżę dużo. Dizisja miajalem czarna giulie i... w sumie fajnie się prezentuje missano Blue nie widziałem żadnej, ale ponoć jedna sprzedali - chyba nie osobie z 3miasta.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #160
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    GTC
    Auto
    Giulietta 1.4 Multiair 170 + TCT '12
    Postów
    119

    Domyślnie

    W Elblągu (w okolicach) jeździ, bo kilka razy na 7-ce widziałem - kolor pierwsza klasa

    Co do widoczności tych aut na drogach, to w mojej małej mieścinie są dwie Stelvio i chyba jedna Giulia. Jak na setki kałdi, szmelców, złoplów itp to "sporo" Części zdarza mi się widzieć Maserati Ghibli i Levante jak Alfę.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory