Strona 32 z 84 PierwszyPierwszy ... 22232425262728293031323334353637383940414282 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #311
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Gdansk
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM
    Postów
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mateos Zobacz post
    Auto może i aspiruje do segmentu premium, natomiast w Polsce salony AR to pozostały w czasach Polmozbytu, gdzie sprzedawało się to co było i jak miałeś talon
    a to bardzo zależy - w Gdansku maja nowy salon, w Gdyni także. Ostatnio porównywałem obsługę w salonie Alfy w Gdyni i Jaguar/Land Rover w Gdansku i to niebo a ziemia na korzyść alfy w Gdyni. Zarówno salon i jego wygląd jak i obsługa. Faktycznie jednak 1,5 roku temu oba salony były jeszcze stare i mocno odrzucały ale widać jednak spore zmiany

  2. #312
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Bardziej chodziło o mi o podejście do klienta, a nie o wygląd.

  3. #313
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    PP
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4/Lancia Kappa Coupe 2.0 T
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mateos Zobacz post
    Bardziej chodziło o mi o podejście do klienta, a nie o wygląd.
    Potwierdzam, moja ostatnia wizyta w salonie w Gdyni in plus.

  4. #314
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Gdansk
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM
    Postów
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mateos Zobacz post
    Bardziej chodziło o mi o podejście do klienta, a nie o wygląd.
    pisałem o jednym i drugim powyżej.
    A z ciekwosci porownalem tez z Kia gdzie testowany Stinger - to już było niebo a ziemia w poziomie obsługi na korzyść Alfy. Chodz widać ze sa w trakcie tych zmian to kierunek jaki widze w Gdansku i Gdyni bardzo dobry

  5. #315
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Po dwóch wizytach w Auto-Centrum w Poznaniu odechciało mi się Alfy... w sumie mają fajną Stelvio Super 280 na stocku z 2017 ;p jak tak dalej będą traktować klientów to w przyszłym roku też będzie...

    Pisałem do Wawy na Krasnobrodzkiej, ale oni też olewają potencjalnych klientów. W którymś momencie poprosiłem o wycenę leasingu na konkretne auto z ichniego stocku, w mailu koleś mi podał adres e-mail do kogoś ds. produktów finansowych i że mam się tam dalej bawić WTF
    Gość się chyba zorientował, że przedobrzył i kolejnego dnia przesłał ofertę leasingu, odpisałem zadając parę pytań i od tego czasu echo (prawie miesiąc). Słabiutko.

  6. #316
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=78739]Mateos[/MENTION] Auto-Centrum to ten salon na Wojciechowskiego (Piątkowie)? Tam jest nędza. Lepiej na św. Michała w Voyagerze a jeszcze lepiej w Pol-Car na Antoninku. W tym ostatnim najfajniejsi ludzie, miałem z nimi przyjemność na targach Motor Show. Pewnie bym u nich kupił, ale wcześniej ziściło się to w Voyagerze. No i w Pol-Car mają Giulię Q do testów, więc można powiedzieć, że to najpoważniejszy salon w okolicy
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #317
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Niestety jakość obsługi to największa bolączka, kolejna to np. sama infolinia FCA.
    wyraziłem chęć jazdy próbnej - zaznaczyłem, że tyko veloce w dieslu mnie interesuje- a umawiają mnie w salonie który nie ma takiego diesla ...
    żeby było śmiesznie - na jazdę próbną- jako mieszkaniec woj. opolskiego - udałem się do Gdańska.....

  8. #318
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    FCA prawdopodobnie nie zdążyli na czas z homologacją WTLP i znacząco ograniczają produkcję. Fabryka, bo produkują teraz tylko w jednej, ma mieć przestój w październiku i listopadzie ok 3 tygodni.

  9. #319
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    [MENTION=78739]Mateos[/MENTION] Auto-Centrum to ten salon na Wojciechowskiego (Piątkowie)? Tam jest nędza. Lepiej na św. Michała w Voyagerze a jeszcze lepiej w Pol-Car na Antoninku. W tym ostatnim najfajniejsi ludzie, miałem z nimi przyjemność na targach Motor Show. Pewnie bym u nich kupił, ale wcześniej ziściło się to w Voyagerze. No i w Pol-Car mają Giulię Q do testów, więc można powiedzieć, że to najpoważniejszy salon w okolicy
    Tak, Wojciechowskiego. Po prostu mam tam po drodze, ale faktycznie chyba trzeba się wybrać dalej. Voyager mnie nie do końca urządza, w 2016 chciałem kupić tam Mazdę i skończyło się na kolejnym Nissanie w Polodym

  10. #320
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mateos Zobacz post
    Tak, Wojciechowskiego. Po prostu mam tam po drodze, ale faktycznie chyba trzeba się wybrać dalej. Voyager mnie nie do końca urządza, w 2016 chciałem kupić tam Mazdę i skończyło się na kolejnym Nissanie w Polodym
    Też tam miałem po drodze ale to jest faktyczny ex-polmozbyt i wypaleni ludzie, którzy się kompletnie nie przejmują klientem, umawiają się na jazdę na daną godzinę a potem czekasz, bo ich nie ma albo pojechali z kimś innym. Wiedzy brak, informacji o finansowaniu brak, bardzo słabo.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory