Strona 35 z 84 PierwszyPierwszy ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #341
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Castello to typowy ukłon w stronę Ameryki i Chin. Nie ma nawet pewności czy jeśli powstanie to zostanie wprowadzony na Europę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #342
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    W stanach powinien sprzedawać się lepiej niż Stelvio, ale myślę że w europie też by dołożył solidną sprzedaż, bo jest moda na SUVy wszelkiego rozmiaru (zobacz ile jeździ Q7 czy XC90)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #343
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Epsonik, jak będą dane o sprzedaży w całym 2018 roku, wtedy pogadamy, ok?

  4. #344
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Epsonik, jak będą dane o sprzedaży w całym 2018 roku, wtedy pogadamy, ok?
    wypowiedź była o Castello, myślę że wyjdzie może w 2019r to pierwszy rok jaki będziemy mogli analizować to 2020... z 2018 to trochę mało czasu dajesz na sprzedaż czegoś czego jeszce nie ma...
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #345
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    O czym tu gadać. Wystarczy wejść do salonu Alfy i do salonu Volvo w Warszawie. Różnicę widać od razu. To nie wina samochodu który jest b.dobry - to "cecha" związana z jego włoskim pochodzeniem - olewanie Klientów przez najwyższe kręgi decyzyjne w FCA oraz jego odpowiedniku w Polsce, skutkuje tym co mamy. Tym nie mniej bywało gorzej - myślę o czasach kiedy właściciel Alfy Romeo uważany był za dziwaka, dziś tylko za lekkomyślnego człowieka. Wiec postęp jest
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  6. #346
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    O czym tu gadać. Wystarczy wejść do salonu Alfy i do salonu Volvo w Warszawie. Różnicę widać od razu. To nie wina samochodu który jest b.dobry - to "cecha" związana z jego włoskim pochodzeniem - olewanie Klientów przez najwyższe kręgi decyzyjne w FCA oraz jego odpowiedniku w Polsce, skutkuje tym co mamy. Tym nie mniej bywało gorzej - myślę o czasach kiedy właściciel Alfy Romeo uważany był za dziwaka, dziś tylko za lekkomyślnego człowieka. Wiec postęp jest
    Pozwolilem sobie zacytować ostatni fragment Twojej wypowiedzi na moim Fejsbuku
    https://www.facebook.com/adrian.plec...C_69jg&fref=nf

  7. #347
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wypowiedź była o Castello, myślę że wyjdzie może w 2019r to pierwszy rok jaki będziemy mogli analizować to 2020... z 2018 to trochę mało czasu dajesz na sprzedaż czegoś czego jeszce nie ma...
    Sprzedaż castello byłaby znacznie wyższa, gdyby sprzedaż innych modeli była solidna. A jest marna. Klienci patrzą na sytuację marki i widzą, że nie ma wiosny, raczej chłodna jesień.
    Sytuacje może zmienić następca tłuczonej od 8 lat Giulietty. To wyjatkowo, jak na AR, udany model, zbiera dobre opinie, sprzedał się dobrze.

  8. #348
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Ale co Ty chcesz od sprzedaży Stelvio - jest na dobrym poziomie. Ciut gorzej z Giulią, no ale jeszcze wiele lat minie zanim będą w stanie odkręcić taką sobie reputację i też dopracować wszystko (obecne modele to jednak auta 100% nowoskonstuowane, więc i też nie 100% wolne od drobnych niedopracowań)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #349
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Strategia produkowania wysokomarżowych samochodów przy tak małej ilości modeli nie zdaje egzaminu. W ostatnim czasie mieli kilkunastodniowy przestój w fabryce ze względu na małą ilość zamówień.

    Samochody klasy Giulia, także innych marek są absurdalnie drogie. Samochód klasy Compact można kupić w bdb specyfikacji za 80 tys. zł. Za samochód klasy D trzeba zapłacić 2x więcej.

  10. #350
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    taki kompakt za 80 tys nie ma skrzynii automatycznej, silnika 200-280hp, napedu na tyl, carbonowego walu, napedu na 4 kola, duzych kol, zawieszenia wielowahaczowego czy innych smaczkow. taka polityka cenowa sprawdza sie w bmw i innych markach, a cena ar jest ciut nizsza niz niemieckiej konkurencji. jak takiego kompakta doposazysz w te sprawy (o ile sie da) to cena jest blizej 120-150tys.

    ale fakt jest tez cennikowe zdzierstwo, w kia (tesciowa chce kupic stonic) caly infotainment z navi, dab i android auto to doplata 2tys, w giulii/stelvio ponad 13tys

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory