Strona 42 z 84 PierwszyPierwszy ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #411
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Technologie duparelków - w plecy za hundajami nawet. Mnie to grzeje, ale moja siostra jeździła stelvio i mówi że fajne, ale hundaj tucson miał 360 view a to dla niej ważniejsze. zrobiłem facepalm jak to usłyszałem ale doszedłem do wniosku że nie, To alfa jest głupia jak but że wykonała taki kawał roboty z układem jezdnym i tym co najtrudniejsze a nie potrafi zrobić, ledów 360 view, foteli wentylowanych, i pewnie jeszcze tony innego g..a.

  2. #412
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Nie rozumiem dlaczego nie rozumiecie.
    Zapomnijcie jak bardzo Wy jesteście zajarani tymi autami.

    Jaki artybut giulii czy stelvio jest taki wyjtkowy?
    Ok prowadzenie, ale ile osób jest w stanie to docenić. Co więcej bezpośredni układ kierowniczy nie każdemu musi się podobać bo "ciężko jechać prosto" na autostradzie. Znów BMW i reszta nie są nieakceptowalnie gorsze.

    Auta są piękne, ok tylko że każdemu podoba się co innego.

    Technologie duparelków - w plecy za hundajami nawet. Mnie to grzeje, ale moja siostra jeździła stelvio i mówi że fajne, ale hundaj tucson miał 360 view a to dla niej ważniejsze. zrobiłem facepalm jak to usłyszałem ale doszedłem do wniosku że nie, To alfa jest głupia jak but że wykonała taki kawał roboty z układem jezdnym i tym co najtrudniejsze a nie potrafi zrobić, ledów 360 view, foteli wentylowanych, i pewnie jeszcze tony innego g..a.
    Alfa jest tak "elitarna", że jak ktoś codziennie nie pomodli się do boga bezpośrednigo przełożenia i wałów karbonowych a w ramach pokuty (po zbłądzeniu myślą że chciałby żeby była giulia liftback) nie zgniecie sobie nóg odsuwanym siedzeniem to nie jest godzien tego cudu na kołach
    Nie zapomnijmy o super supporcie z firmwareami i salonami.

    Możemy się cieszyć tym, że ten samochód chyba nigdy nie będzie "powszechny".

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Ja po wielu latach używania szwabskiej techniki w postaci Audi i Mesia, na początku poszukiwania nowego auta w tym roku podjechałem do ww. salonów. Po jazdach próbnych i dogłębnych ogledzinach nie dałem się nabrać po raz kolejny szwabom. Niby maja technikę i mnóstwo gadżetów, ale te auta ostro się sypią, są ciężkie więc słabo się prowadzą i design maja prosto spod ekierki. Potem był Range Rover Sport, i to jest dopiero bufonada. A na koniec było Volvo, więc wiadomo, ciężko, zachowawczo, jak w Ikei na wyprzedaży. I też kiedyś myślałem że nie przeżyje bez headup, wentylacji foteli i kamer 360. Po kilku tysiącach w stelvio B-Tech wiem że się myliłem. Byle by się nie psuł, a będę wiernym fanem. Elitarnosc na ulicy mam w gratisie, bo jak wiecie sprzedaż jest mała, i całe szczęście.
    Ostatnio edytowane przez Btechfan ; 09-01-2019 o 23:55

  3. #413
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Auto zamówione 4 września , odebrane tydz temu, fajnie jakby jeszcze mnie ten zaszczyt ominął posiadania gpf, dopatrzeć tez sie nie mogłem czy gdzieś jest, na zdjęciu wersja
    aha, no to nie ma o czym mówić, GPF masz na 100%, pewnie produkcja ok listopada skoro tydzień temu odebrałeś a były Święta/wolne po drodze?

    napisz jak się spisuje ten firmware, czy są z czymś probemy - mam zatwierdzoną wymianę radia przez ASO od 4 m-cy ale ciągle nie przychodzi - nie wiem czy ich mocno przyciskać (a raczej Włochów) czy jeszcze się wstrzymywać licząc na nowszy firmware (główne moje 2 problemy już nie występowały w autach z firmwarem 072.xxx.xxx jak testowałem moje oba telefony).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #414
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    aha, no to nie ma o czym mówić, GPF masz na 100%, pewnie produkcja ok listopada skoro tydzień temu odebrałeś a były Święta/wolne po drodze?

    napisz jak się spisuje ten firmware, czy są z czymś probemy - mam zatwierdzoną wymianę radia przez ASO od 4 m-cy ale ciągle nie przychodzi - nie wiem czy ich mocno przyciskać (a raczej Włochów) czy jeszcze się wstrzymywać licząc na nowszy firmware (główne moje 2 problemy już nie występowały w autach z firmwarem 072.xxx.xxx jak testowałem moje oba telefony).
    Wiec teraz rodzi sie kilka pytań. Jakbym chciał założyć inny wydech czy będą zadowalające efekty?, w tym momencie ( wydaje mi sie ) ze jak miałem giulie do testów chodziła głośniej na stockowym układzie . A co do radia żadnych problemów z łączeniem z tel czy innymi opcjami. Mam iphone i wszystko super śmiga, szybko sie łączy, dziala wg mnie jak powinno
    Ostatnio edytowane przez stunt_rider ; 10-01-2019 o 08:15

  5. #415
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Plany są grube, pożyjemy zobaczymy
    https://goo.gl/images/vVkhML
    Ostatnio edytowane przez Btechfan ; 10-01-2019 o 07:42

  6. #416
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Wiec teraz rodzi sie kilka pytań. Jakbym chciał założyć inny wydech czy będą zadowalające efekty?, w tym momencie ( wydaje mi sie ) ze jak miałem giulie do testów chodziła głośniej na stockowym układzie . A co do radia żadnych problemów z łączeniem z tel czy innymi opcjami. Mam iphone i wszystko super śmiga, szybko sie łączy, dziala wg mnie jak powinno
    a kto to wie jak to wyjdzie z wydechem - może wkrótce znajdziesz ludzi/filmiki na YT którzy mają tą wersję a zakładali inne wydechy?

    a propos wydechu. na jutro w końcu jestem umówiony na wymianę swojego w Ulterze. zobaczymy co im to wyszło - miało być konfortowo tylko ciut bardziej basowo na normalnym ustawieniu, a po przełączeniu klap ma być szatan.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #417
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    Zakładasz cały cat-back czy tylko końcowy? Ja przymierzam się ale do remusa plus V2 intake do tego. W sumie wybór niewielki..

  8. #418
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    tylko końcowy. sugerowałem Ulterowi żeby wyjście z tłumika zrobili w większej średnicy i tylko na końcu redukcję (albo zdejmowaną albo do obcięcia), ewentualnie pod wymianę rury środkowej na większą. nie wiem czy posłuchali, jutro się okaże. ciągle nie wiem gdzie się podłączyć do elektryki z tym - wymusiłem żeby klapy były sterowane w pełni elektrycznie (a nie radio i elektrozawór z elektryki, a praca zaworu z podciśnienia wziętego z silnika) - przydałoby się znaleźć jakieś +!2V "po kluczyku" w bagażniku - nie wiem czy takie coś tam jest, bo skrzynka ma tylko kilka dużych bezpieczników głównych. wieczorkiem muszę wybrać się z multimetrem do garażu i poszukać - najłatwiej byłoby podpiąć się pod bezpiecznik, używając złodziejki do bezpiecznika - żadnego dolutowywania się/ruszania ori kabli.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #419
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Elitarnosc na ulicy mam w gratisie, bo jak wiecie sprzedaż jest mała, i całe szczęście.
    Przy tym toku rozumowania Ssangyong to szczyt elitarnosci
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  10. #420
    Użytkownik Świeżak Avatar chendo
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mazury
    Auto
    Alfa Romeo Giulia BMW Z4 E89
    Postów
    90

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Przy tym toku rozumowania Ssangyong to szczyt elitarnosci
    Ssangyong to już perwersja

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory