Strona 55 z 84 PierwszyPierwszy ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #541
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    W Alfie niestety wiele rzeczy im się w głowie mieści...

  2. #542
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    choć wiekiem nie to mentalnie jestem 21 wieczny
    sytuacja ze stok na stronie jest totalnie z dupy nie mieści mi się w głowie
    W końcu wziąłem co było ale zamiast od razu powiedzieć ze maja stok z dupy i wysłać mi listę tego co maja musiałem ze 3 mejle wymienic
    W carserwis - chyba największy dealer - sprzedażą zajmują się 2 osoby. Nie można się dodzwonić, w salonie nie można się doczekać aż podejdą - jak za komuny
    W FCA jest mniej więcej tak jak w PZPN-ie - nadal rządzą i w jednym i w drugim leśne dziadki bo co ktokolwiek ma coś w głowie i jest młody ucieka gdzie pieprz rośnie do konkurencji - moim zdaniem obserwując ten cyrk od lat jest jakiś deal między FCA Poland a grupą dealerów którzy są nietykalni- skargi, groźby, o jakość obsługi czy serwisu nic nie wnoszą bo trafiają w próżnie i koło się zamyka bo przecież krzywdy "swoim" nie wolno zrobić- ja np czekam na ofertę i kontakt z Carswerwisu od ..września 2017.
    to jest dramat całej grupy FCA - czy ktoś to czyta - pewnie nikt bo kogo to obchodzi skoro "my bossowie" mamy po 70 i więcej lat i pamiętamy czasy PRL-u i nikt nam nie podskakiwał.
    W mojej ocenie jest kilku dealerów w kraju, którym na zbity pysk powinno się autoryzacje odebrać z dnia na dzień za niekompetencje, bałagan i działanie na szkodę marki.

  3. #543
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Gruba przesada? Proponuję zawitać do różnych salonów, jest dużo profesjonalistów, którzy dobrze wykonują swoją robotę(proponują kawę/herbatę i ciasteczka!!!), choć faktycznie Carserwis bywa problematyczny. Od zeszłego roku nie pracuje już tam pan Marek, więc zaczynają od zera, choć na pewno coś tam się sprzedaje z uwagi na dobrą lokalizację.

  4. #544
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Gruba przesada? Proponuję zawitać do różnych salonów, jest dużo profesjonalistów, którzy dobrze wykonują swoją robotę(proponują kawę/herbatę i ciasteczka!!!), choć faktycznie Carserwis bywa problematyczny. Od zeszłego roku nie pracuje już tam pan Marek, więc zaczynają od zera, choć na pewno coś tam się sprzedaje z uwagi na dobrą lokalizację.
    ja na mail i tel od Pana Marka czekam do dziś -zero jakiegokolwiek kontaktu jak zakup Malucha na talon- łaskę robili. Dramat i tyle AR zmierza do maki jak Lancia - jeden model na włoskim rynku.

  5. #545
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ja ze swojej strony mogę powiedzieć że od strony sprzedażowej nie mogę narzekać. Pierwszy kontakt Automobile Torino w Lublinie, Pan Michał- pełna profeska. Indywidualne podejście, użyczenie samochodu na weekend, wycena szybka, sprawny kontakt i telefoniczny i mailowy. No znalazłem jeszcze na stoku to co chciałem z 2018 zatem później Boltowicz Warszawa, zarówno Pan Janusz jak i Kierownik Pan Krzysztof, bardzo miła obsługa, wszystko sprawnie i profesjonalnie.

  6. #546
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    i o tym pisze- da się podobnie u Zasady w KR, tylko trzeba wywalić na zbity ryj to PRL-owskie zakorzenione dziadostwo- idę o zakład jakby jednego molocha wywalili to od razu podejście pozostałych uległoby zmianie, a tak mamy włoski bajzel z polskim dodatkiem

  7. #547
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    To nie chodźcie do Carserwisu. W Warszawie jest wiele innych salonów. Na Dukiewicza raczej nikt nie narzeka pod względem sprzedaży i serwisu. Zdarzały się też sytuacje że tam koledzy z innych miast przyjeźdżali po samochód.

    Wszyscy wiedzą, że Carserwis pozostawia wiele do życzenia. Jest największy i to w zasadzie tyle co można o nich powiedzieć.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #548
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Wszyscy wiedzą, że Carserwis pozostawia wiele do życzenia.
    Kto nie siedzi na forum albo nigdy nie kupowałem Alfy w salonie ten pewnie nie wie. A serwisy ogłoszeniowe są zawalone ogłoszeniami Carserwisu. Jest duża szansa, że taka osoba pierwsze co zrobi to będzie próbować z Carserwisem.

    A jest to o tyle istotne, że rozmawiamy tutaj o wynikach sprzedaży całej marki, do czego taka postawa deleara się nie przyczynia. O ile mówimy o zwykłym Kowalskim a nie o forumowiczu/osobie zdecydowanej, która raczej sobie poradzi. Kowalski pójdzie do innej marki bo "ta Alfa to i tak by się popsuła".

  9. #549
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    Tak jak napisaliście - carserwis największy i największy stock wiec udało mi się znaleźć najlepiej dopasowane do mnie auto

  10. #550
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    W FCA jest mniej więcej tak jak w PZPN-ie - nadal rządzą i w jednym i w drugim leśne dziadki bo co ktokolwiek ma coś w głowie i jest młody ucieka gdzie pieprz rośnie do konkurencji - moim zdaniem obserwując ten cyrk od lat jest jakiś deal między FCA Poland a grupą dealerów którzy są nietykalni- skargi, groźby, o jakość obsługi czy serwisu nic nie wnoszą bo trafiają w próżnie i koło się zamyka bo przecież krzywdy "swoim" nie wolno zrobić- ja np czekam na ofertę i kontakt z Carswerwisu od ..września 2017.
    to jest dramat całej grupy FCA - czy ktoś to czyta - pewnie nikt bo kogo to obchodzi skoro "my bossowie" mamy po 70 i więcej lat i pamiętamy czasy PRL-u i nikt nam nie podskakiwał.
    W mojej ocenie jest kilku dealerów w kraju, którym na zbity pysk powinno się autoryzacje odebrać z dnia na dzień za niekompetencje, bałagan i działanie na szkodę marki.
    Dareek, ty dokladnie opisujesz takze sytuacje FCA w Niemczech i w Austrii. Jest dokladnie tak samo! Wiem bo dwa lata zyjac ze Stelvio mieszkajac na granicy tych dwoch panstw i chcac dbac o swoj samochod mam z tym doczynienia. Identyczny brak troski o klienta. Smutne to.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory