Strona 57 z 84 PierwszyPierwszy ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #561
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Giulia jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o prowadzenie. Jeśli dla kogoś nie jest to priorytet i np 90% jeździ w mieście to niestety konkurencja oferuje dużo więcej.
    Ostatnio edytowane przez azar ; 15-05-2019 o 18:53
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #562
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Doradzam własnie znajomej, która ma dość duży budżet od firmy na zakup auta dla siebie... Chciała kupić Kia Optima ale jej wybiłem z głowy Obecnie na tapecie zostały Giulia i nowa mazda 6.
    W tym tygodniu wybiera się do sałonów przetestować oba auta. Zaczynam się obawiać, że wygra mazda ale nie dlatego, że lepsza, tylko obsługa klienta będzie na wyższym poziomie. Po tym, co tu piszecie, można być tego niemal pewnym.
    Takie sytuacje wpływają na sprzedaż w szerszej skali.
    Daj znać jak to się skończyło, jakie ma wrażenia koleżanka i co finalnie wybrała, ok?

  3. #563
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Kurynio, jest 100%procent pewności,ze wyimaginowana koleżanka pierwszego trolla tego forum wybierze Mazdę. Poznamy tez cała litanię powodów dlaczego nie wybrała Alfy. Troll siedział cicho od pół roku,ale wywabiło go ożywienie wątku o sprzedaży .
    Realnie nie ma możliwości,by ktokolwiek zastanawiał sie pomiędzy tymi samochodami.

  4. #564
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Poważnie? O takie rzeczy?

  5. #565
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kareze
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Giulietta 1,4MA 150KM, MiTo 1,4MA 135KM TCT
    Postów
    13

    Domyślnie

    A ja sobie pozwolę nie zgodzić się z tą opinia, że nie ma możliwości, by ktoś zastanawiał się nad wyborem pomiędzy Giulia a Mazda 6. Ba, niejako sam przed takim wyborem stanąłem (mam do potencjalnego wyboru Giulie, mazde 6, i superba) choć w moim przypadku po pozytywnych doświadczeniach z Giulietta wybór musi paść na Giulie. Jednak wcześniej, wybierając Giuliette porównywalem mazde 3, Volvo v40, bmw serii 1 i właśnie Julke. W przebiegach odpadlo Volvo ze względu na wnetrze Mazda odpadła po jeździe próbnej, bo jakoś mi nie pochodziła "charakterem" i została decyzja między bmw a Alfa. I chociaż poziom obsługi klienta w bmw byl znacznie lepszy (w Alfie interesował mnie abonament i musiałem wręcz dopraszac się, żeby ktoś przedstawił mi ofertę i wysyłałem zapytania do wielu dealerów w całym kraju, zaś w bmw w ciągu 2 dni zaproszono mnie na jazdę próbną, przygotowano wszystkie wyceny i byli gotowi już do przeprowadzenia analizy), to padło na Alfe że względu na lepsze odczucia z jazdy i atrakcyjniejsze finansowanie. Jednak prawda jest, że salony naszej kochanej marki i obsługa klienta przed sprzedażą pozostawiają wiele do życzenia i może to być element zniechęcający klientów. Mnie po prostu przekonał produkt, gdyby nie to, pod względem obsługi wygrałoby bmw...

  6. #566
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Kareze, czyli zastanawiałeś sie pomiedzy BMW i Alfą, bo reszta odpadła obiektywnie. Zastanawiasz sie wtedy kiedy warianty są porównywalne i własciwie nie wiadomo co wybrać.

  7. #567
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Panowie, a ciągnąc temat sprzedaży, wprowadzania nowych modeli i w ogóle, czy może ktoś z kolegów coś wie o ewentualnych liftingach, zmianach, a przede wszystkim nowej Julce? Jak wcześniej ustaliliśmy na pewno to nowy fajny kompakt podciągnąłby sprzedaż w znaczny sposób. Oglądałem również niezliczoną liczbę testów, recenzji giulii i stelvio gdy przed zakupem swojej i w znakomitej większości oprócz niezaprzeczalnych walorów jak prowadzenie, wygląd, charakter zarzucono głównie odstający infotainment, brak ledów, nieco odstających od czołówki asystentów, itp. W wielu recenzjach, mówiono o tym (sam też tak uważam), że większość jak nie wszystkie te tematy można by było wyprostować, poprawić przy okazji liftingu. Czy może koledzy o czymś takim słyszeli, czy ma być? Ja znalazłem jedynie kilka informacji, że niby 3 kwartał 2019, ale w tych informacjach i nie tylko (jak kupowałem sprzedawca był przekonany, że nowa giulietta będzie pokazana w Genewie) co jak wiadomo nie miało miejsca.
    Tutaj jakieś kilka info, które znalazłem na ten temat:

    https://www.wyborkierowcow.pl/nowosc...oupe-gtv-i-8c/
    https://moto.rp.pl/parking/20920-pre...-wazne-nowosci
    Ostatnio edytowane przez Kurynio ; 16-05-2019 o 09:28

  8. #568
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Panowie, a ciągnąc temat sprzedaży, wprowadzania nowych modeli i w ogóle, czy może ktoś z kolegów coś wie o ewentualnych liftingach, zmianach, a przede wszystkim nowej Julce?
    Gilulietta -> Tonale. na mały lift za bardzo nie ma w czym rzeźbić. Giulietta jest wygaszana, można kupić tylko benzyny 120TB i w porywach 150MA, a skoro o niczym nowym nie wiemy to raczej stanie na Tonale jako następcy.

    Giulia - coś się szykuje, nawet w AŚ widziałem jakiś względnie świeży art. na temat podsumowania Giulii - czyli po redakcjach i testujących chodzi pewnie ankieta na temat "co by tu jeszcze..." - a żeby nie marnować roboty zrobili z tego gotowca wierszówkę.

  9. #569
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Kurynio, jest 100%procent pewności,ze wyimaginowana koleżanka pierwszego trolla tego forum wybierze Mazdę. Poznamy tez cała litanię powodów dlaczego nie wybrała Alfy. Troll siedział cicho od pół roku,ale wywabiło go ożywienie wątku o sprzedaży .
    Realnie nie ma możliwości,by ktokolwiek zastanawiał sie pomiędzy tymi samochodami.
    Myślę, że jest taka szansa. Serio.
    W 2013 kończył mi się leasing na Brerę a ponieważ Giulia była już zapowiadana na ten rok to plan był taki aby ją kupić. Niestety jakie były opóźnienia wiemy i musiałem coś wybrać.
    W Warszawie jest pewien salon który sprzedaje Mazdę i Alfe i tak się składa, że mieli jeszcze demówkę 159ki z 2011. A że 159kę już miałem dość wylataną więc wchodziła w gre opcja zakupu nowszej albo właśnie Mazdy 6. Tyle, że jak pojechałem pooglądać to demo z 2011 i w tym samym salonie wsiadłem do Mazdy 6 to jak zobaczyłem jej wnętrze to wyjechałem demówką 159.

    Dzisiaj 6ka w środku nadrobiła zaległości. Miałem niedano okazję pojeździć aktualną 6ką przez tydzień.

    6ka i Giulia maja jedną moim zdaniem wspólna cechę - atrakcyjny wygląd zewnętrzny. I tymi autami może interesować się klient, który lubi mieć ładny samochód.

    Ale po tygodniu użytkowania 6ki zadałem sobie pytanie kto potencjalnie kupi takie auto. I doszedłem do wniosku, że raczej stateczny człowiek w sile wieku. Ktoś kto kupuje Giulię bardziej kieruje się emocjami.

    6ka w obenym wydaniu jest ładnym przyzwoitym samochodem, w bogatszej wersji wyposażeniowej śmiem twierdzić iż sprawiającym wrażenie luksusu (świetnej jakości skóra). Dobrze mi się tym jeździło. Ale niestety silnikowo to jest wozidło. Ładne wozidło. Wygląda dynamicznie i tylko tyle.

    Giulia nie tylko wygląda dynamicznie.

  10. #570
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelek Zobacz post
    Gilulietta -> Tonale.
    W teorii plany długofalowe (https://www.wyborkierowcow.pl/wp-con...ct-Plan-39.jpg) zakładały i kompaktowego crossovera i nową Giuliettę.
    Prezentacja konceptu Tonale wcale nie musi oznaczać porzucenia zamiarów nowej Giulietty. No chyba, że były jakieś nowsze oficjalne informacje, że Giulietty nie będzie bo wystarczy Tonale?

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory