Strona 4 z 51 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #31
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    dla potwierdzenia, napisalem do Ultera w sprawie homologacji i dostalem potwierdzenie ze na tlumiku jest wybity numer homologacji drogowej e3 xxxxxx ja rowniez dostaje sie papierowa kopie certyfikatu homologacji (jest czescia instrukcji montazu). wyslali mi przykladowa dla Giulietty I podobna bedzie dla Giuli 2.0.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #32
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ja do Ultera axle-back do 159 dostałem też papier z homo-niewiadomo. Poza tym to nie przelot żeby ryczał nie wiadomo jak, nie widzę opcji, żeby ktoś się dopieprzył do takiego MGM. Z resztą po filmikach Garratego wydaje mi się, że on bardziej dodaje wrażeń pierdząco-harczących-buczących (w pozytywnych tych słów znaczeniu ) a nie głośności jako takiej.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #33
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dla potwierdzenia, napisalem do Ultera w sprawie homologacji i dostalem potwierdzenie ze na tlumiku jest wybity numer homologacji drogowej e3 xxxxxx ja rowniez dostaje sie papierowa kopie certyfikatu homologacji (jest czescia instrukcji montazu). wyslali mi przykladowa dla Giulietty I podobna bedzie dla Giuli 2.0.
    Fajnie, że podchodzą do tego profesjonalnie i pewnie bym to rozwazyl. Na tą chwilę jednak NIE MAJĄ homologacji a ja całość wrzucam w finansowanie, więc... Ja chcę mieć pisemne potwierdzenie ASO, że auto poodyfikacji objęte jest NORMALNA GWARANCJA, bo fajnie, że o tym zapewniają podczas rozmowy, lecz... Nie chcę potem dowiedzieć się, że awaria silnika została spowodowana z mojej winy to tak po krotce. Brzmienie MG sport dla mnie ok. Ragazzon i jego filmiki to jakiś marketingowy bubel, ale na bank zrobię DLA Was filmy, gdy i jeśli auto będzie u mnie

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    tak sobie czytam te dywagacje o decybelach z MG sport i chyba co niektórzy popadają w paranoje.
    Fajnie brzmiący wydech bez jakiś ordynarnych pierdnięć a ktoś ma obawy że go zagranicą z sonometrem zatrzymają.
    Normy głośności są takie same dla aut osobowych więc jeżeli seryjny C63 amg albo jakieś M3 jeżdżą po drogach bez problemu to po co się spinać że niby MG sport "może" być za głośny.
    Sąsiad założył do mustanga 5.0 (2016) wydech BORLA Atak i nie ma z nim żadnych problemów tj. z policją i kontrolami. Jedynie za przyciemnione szyby boczne go zatrzymywali.
    Jeździ po Niemczech i Polsce a gwarantuje Wam że wydech jest ordynarnie głośny. Wręcz wrzeszczący.

  5. #35
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    No też mówię, przecież to nie jest chamski przelot, to jest trochę głośniejszy niż seria i dający pewne dodatkowe doznania wydech a nie wiercona kiblorura jak w civicu.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  6. #36
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Jako mieszkaniec Niemiec od 10 lat...radzilbym byc czystym.... a i tak beda male klopty (bo nozyczki w apteczce maja moze za dlugie/krotkie ostrza...kto to pamieta?)

    Tak jak juz ktos wczesniej pisal....nie warto ryzykowac i popsuc sobie kupe nerwow i czasu.
    Ostatnio edytowane przez Giorgio ; 07-04-2018 o 19:39

  7. #37
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Interesowałem się wstępnie takim wydechem: https://www.remus.eu/axle-back-syste...ologation.html
    Trochę drogi (w wersji z karbonowymi końcówkami), ale pytanie moje brzmi tak, czy ten wydech będzie ewentualnie pasował do wersji 200KM (oczywiście po zmianie tylnego dyfuzora)? Polski przedstawiciel twierdzi, że to wydech dedykowany do Veloce i montaż do 200KM tylko na własną odpowiedzialność - czy tam mogą być jakieś inne różnice poza zderzakiem?

  8. #38
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Kolejna propozycja, tym razem prawdziwy film reklamowy z wątkiem miłosnym https://www.youtube.com/watch?v=70rO5tFjQhM

  9. #39
    Użytkownik Znawca Avatar viader
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 166 FL 2,4 jtdm 20V, 159SW 1,75 TBI TI
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    W warsztacie jest 2.0 t a jedzie Q. Ciekawe jaki jest faktyczny dźwięk w 2.0?

    Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

  10. #40
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    W nocy Q znowu zmienia się na zwykłą i blacharę z przystanku też zabiera zwykłą. Poza tym na ujęciu po montażu widać kiepskie końcówki typu "rurka w rurce" a dźwięk "po" jest ewidentnie z Q. Ogólnie słabe to.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory