Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 72

Temat: "Letnie" felgi Stelvio

  1. #31
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Gdyby ktos szukal OEM 20" Stelvio wheels



    Gdyby ktos szukal OEM Stelvio 20" kol jak w FE tylko czarnych moze je znalezc tutaj:

    http://shop.alfisti.net/Tuning-Styli...ron::9222.html

    Dobra firma...szykuje sie na kupno Ragazzona od nich....Andre, wlasciciel bardzo pomocny i zaofiarowal mi "money back" tranzakcje gdyby mi sie Ragazzon nie podobal. Pelen zwrot.
    Warto wiec wspierac taka firme. (Niemiecki jak i Angielski jezyk mozliwy w kontaktach)

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał Zobacz post
    A ja nie mogę zrozumieć dlaczego niektórych boli jakaś naklejka na obcym pojeździe ! Osobiście doceniam starania użytkowników Alf w upiększanie swoich belli. Jak Komuś się nie podoba to nie i tyle, ale jeden janusz musi coś napisać bo go pokręci. To forum miłośników Alf - tak tylko przypominam i jaramy się Alfami.
    To jest forum dyskusyjne i każdy może napisać swoje zdanie. Chyba, że się oczekuje tylko pozytywnych opinii o swoim aucie, to można się rozczarować.

    A dlaczego nie rozumiem? Z bardzo prostego powodu. Ludzie, którzy nie mają pojęcia o AR nie wiedzą co ta koniczynka znaczy, więc nikt na nią uwagi nie zwraca. Ci co wiedzą co ona oznacza, są oczywiście w mniejszości, ale jednocześnie wiedzą też jak wygląda oryginalna wersja Q.
    A czy to upiększa? Moim subiektywnym zdaniem nie, ponieważ jeśli nie masz wersji Q to nie naklejaj takich oznaczeń. Polska jest takim krajem, w którym jeździ więcej BMW M-Power niż faktycznie zjechało z fabryk.

  3. #33
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Pogodzę Was koledzy może? Ja bym dokleił koniczynkę ale cos w stylu mikro na 2-3cm max wysokie - jak w Giuliettach Sportiva na boku:
    http://alfa-romeo-shop.com/product/s...lfa-giulietta/

    EDIT
    Szukałem pare minut allegro/ebay, znalazłem takie 30mm:
    https://www.ebay.pl/itm/2-Adesivi-Re...8AAOxylk1RfWGn

    Kurcze, może żeby się nie zrobił OT, to założymy nowy temat o tym?
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 10-07-2018 o 17:37
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #34
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    To jest forum dyskusyjne i każdy może napisać swoje zdanie. Chyba, że się oczekuje tylko pozytywnych opinii o swoim aucie, to można się rozczarować.

    A dlaczego nie rozumiem? Z bardzo prostego powodu. Ludzie, którzy nie mają pojęcia o AR nie wiedzą co ta koniczynka znaczy, więc nikt na nią uwagi nie zwraca. Ci co wiedzą co ona oznacza, są oczywiście w mniejszości, ale jednocześnie wiedzą też jak wygląda oryginalna wersja Q.
    A czy to upiększa? Moim subiektywnym zdaniem nie, ponieważ jeśli nie masz wersji Q to nie naklejaj takich oznaczeń. Polska jest takim krajem, w którym jeździ więcej BMW M-Power niż faktycznie zjechało z fabryk.
    I to mnie cieszy ,że rozumiesz iż kazdy ma swoje zdanie i z swoim autkiem robi co mu się żywnie podoba. Ty nie oklejaj - ja bede bo lubie

  5. #35
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Historię Quadrifoglio Verde każdy Alfista powinien znać, i większość zna, to zamknięty pierwotnie w romb, a potem trójkąt symbol powodzenia / sportowego szczęścia kierowców Alfa Corse (zatem to nie do końca to samo co M Power, choć sama AR czasami tak oznaczała te najbardziej sportowe wersje, ale sama też rozmyła to ostatnio zwłaszcza przy MiTo i Giuliettcie, i dopiero Giulia czy Stelvio z tym oznaczeniem na nie - w aspekcie osiągów na tle konkurencji - zasługują).
    Ostatnio edytowane przez Archi ; 10-07-2018 o 20:18
    Alfa Romeo Nel Cuore

  6. #36
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Gdyby ktos szukal OEM 20" Stelvio wheels
    Gdyby ktos szukal OEM Stelvio 20" kol jak w FE tylko czarnych moze je znalezc tutaj:
    Ciekawe jak się ma ich oryginalność, bo one mają 20 x 9 cali a te ori w FE mają 8,5 cala szerkości.

    A co do emblemantu QV(Q)

    Ja poszedłem w wersję pośrednią, czyli chciałem mieć jakieś odniesienie do koniczynki, ale bez udawania, że mam Q510 KM
    Czyli zrobiłem priv pakiet QV line który jest zresztą zgodny z prawdą, bo mam ori Q felgi, orgi czerwony przycisk s-s, dodjdzie też wdech itp. Zresztą coś czuję, że Alfa lada moment wypuści jakieś Veloce lub Q-line do Stelvio.
    I zrobiłem to tylko dlatego, że Alfa ze Stelvio dała totalnie dupy. Zero oznaczenia wersji wyposażenia, wersji silnikowej, no nic .... a nie sorry, jest emblemat, że to Stelvio
    To już pierwsza lepsza Skora ma fajne oznaczenie wersji na boku:
    http://www.skoda.co.uk/SiteCollectio...superb-lk6.png
    Wersja 150 KM może być pomylona z 280 KM. A przecież wersja 280 KM to zarówno większa moc jak i lepsze przyspieszenie, niż większośc poprzednich QV! A puścili ją, jak pierwszą lepszą krowe na pole
    Więc koniczynka na 280 KM to jeszcze ma jakieś minimalne uzasadnienie (gdyby nie było wresji 510 KM, to 280 by na nią zasługiwało).
    A co do braku jakichkolwiek oznaczeń, to dziwne, bo to pierwszy SUV Alfy w historii a tutaj takie olewcze podejscie do tematu, to już nawet Giulia się lepiej wyróznia (Veloce) z tym silnikiem. Więc jako, że nie wpadli nawet na pomysł emblematu First Edition dla swojego pierwszego SUVa w historii, to naprawiam ich błędy we własnym zakresie
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	qv_line3.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	125.9 KB
ID:	247833  
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 11-07-2018 o 01:50

  7. #37
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    Firste , załóż temat w dziale Nasze Belle i wrzuć tam trochę fotek swojego stelvio. Fajnie modyfikujesz auto a nie ma gdzie o tym pogadać.

  8. #38
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Panowie, nie róbmy OT, założyłem nowy temat o emblematach:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post2100011
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #39
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Zabawa była spora z pasowaniem felg różnych szerokości - rozmiary 19" 5x110. Na przód wejdzie 10" na dystansie 15mm z prowadzeniem felgi , natomiast opony runflat o niskim profilu i nie wygląda za miło... , bez dystansó nie zmieści się 10" - mowa o et 41 -natomiast docelowo zakładam 8,5" et 34 - czyli original z giulii Q i opony również original . Z tyłu natomiast 8,5 cala moim zdaniem za " biednie " więc założyłem 10" et 41 i również opony original. Można bawić się dystansami aby wysunąć koła na zewnątrz ale w suwie to raczej nie ma sensu docelowo 1 cm szerszy rozstaw przód , a 3 cm Tył. Trakcja taka sama , choć sprawdze na krętej drodze
    Mnie się podoba
    P.S. Takie same felgi a jak różnie wyglądaja na różnych modelach
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	36973041_1705571166146071_4645655408692690944_n.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	100.3 KB
ID:	247902   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	37076034_1705578526145335_1803153298086166528_n.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	114.1 KB
ID:	247903   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	37043085_1705578676145320_2762534312090796032_n.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	73.5 KB
ID:	247904   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	36963529_1706332949403226_1000923247656566784_n.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	97.6 KB
ID:	247905  

  10. #40
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Ciekawe jak się ma ich oryginalność, bo one mają 20 x 9 cali a te ori w FE mają 8,5 cala szerkości.
    Firste, doceniam Twoja spostrzegawczosc "fachowca." Zwrocilem im na to uwage i dostalem odpowiedz ze Alfa dala im bledna informacje dotyczaca tych 20" OEM czarnych kol do Stelvio. ...sprawdzili na kolach i sa 8.5 cali. Poprawili informacje na ich stronie. (patrz powyzej)

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Podnoszenie Stelvio i plastikowe "klocki" w wyznaczonych punktach...???
    Utworzone przez Giorgio w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-10-2019, 16:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory