Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Temat: Giulia Veloce Ti

  1. #21
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tez tak myslalem najpierw ale jak pojezdzilem 1 dzien autem od dealera to zmienilem zdanie i wzialem keyless entry bo tak mi spasowalo, a skoro to juz mialem dolozone to i zamowilem lepsze audio
    Ja lubię ale nie podoba mi się rozwiązanie w alfie (przycisk na kłamca). Wolę rozwiązanie dotykowe - jest po prostu bardziej estetyczne

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Ja lubię ale nie podoba mi się rozwiązanie w alfie (przycisk na kłamca). Wolę rozwiązanie dotykowe - jest po prostu bardziej estetyczne
    Masz rację W subaru XV dotyka się górnej części klamki i działa perfekcyjnie. W Giulii czasem denerwuje też jak szybko złapiesz za klamkę to system nie zdąży otworzyć drzwi i jest niemiła niespodzianka W subaru nigdy nie miałem takiej sytuacji a specjalnie szarpałem.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Dla ścisłości, przycisk jest tylko do zamykania, otwieranie jest dotykowe (dotykasz klamki od wewnątrz i już).
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  4. #24
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    pewie dotyka czasem w zlym miejscu, trzeba pod spodem klamki. no chyba ze system ma jakas zwloke i dlatego jak za szybko sie ciagnie to moze sie nie udac otworzyc?

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super / Giulietta QV
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Nie koniecznie, jeśli cennikowo patrzeć, to w Veloce dostaje się 80HP i 4WD prawie za darmo w stosunku do podobnie wyposażoneg supera.
    No ja bym tutaj polemizował, gdybym chciał mieć Veloce tak skonfigurowane jak swojego Supera, to wg konfiguratora musiałbym wysupłać dodatkowo ok. 30 kPLN. Dodatkowe 80HP (albo i więcej) będę miał za rok jak się skończy gwarancja za kilka kPLN, a na 4WD mi nie zależało. Tak więc w moim przypadku wybór Veloce byłby bezcelowy.
    Ostatnio edytowane przez Nuakszot ; 11-04-2018 o 11:06

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nuakszot Zobacz post
    No ja bym tutaj polemizował, gdybym chciał mieć Veloce tak skonfigurowane jak swojego Supera, to wg konfiguratora musiałbym wysupłać dodatkowo ok. 30 kPLN. Dodatkowe 80HP (albo i więcej) będę miał za rok jak się skończy gwarancja za kilka kPLN, a na 4WD mi nie zależało. Tak więc w moim przypadku wybór Veloce byłby bezcelowy.
    Tak patrząc to rzeczywiście. Myślałem że sugerujesz że veloce ogólnie się nie opłaca.
    Sam też pewnie będe czipował i uznałem że 4wd sobię podaruję.

    Cennikowo super soposażony w to co można z rzeczy darmowych w veloce to 191500.
    Veloce kosztuje 198 800, więc z te 7000 dostajemy 4wd i 280 koni plus możliwość dalszego wydawania piniądza na np 19ki koniczynki.

    Moim zdaniem jęsli chciałbyś akurat to co jest w standardzie w veloce to się mocno opłaca.

  7. #27
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Dla ścisłości, przycisk jest tylko do zamykania, otwieranie jest dotykowe (dotykasz klamki od wewnątrz i już).
    Mimo wszystko nie rozumiem tego rozwiązania. W Fordzie po prostu dotykam klamki (lapie, cokolwiek) i działa to SPRAWNIE w obie strony.

    PS. W deszczu też

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Bo tu pod klamką jest taka płytka czy coś i trzeba konkretnie ją dotknąć żeby system dostał impuls. Jeszcze ten przycisk do zamykania to też średnie rozwiązanie bo zbiera kurz i potem nie działa. W Super po kilku miesiącach się blokował. W Veloce tylko czekam na to
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    U mnie dotyk klamki działa bardzo sprawnie, wystarczy smyrnąć paluszkiem od wewnątrz i się otwiera. Może baterię w kluczyku masz słabą i dlatego słabo łapie sygnał (bo jak dotkniesz to musi zrobić handshake z kluczykiem). W przypadku bagażnika jest tak, że trzeba stać blisko znaczka AR żeby go otworzyć przyciskiem koło kamery, bo jak stoję z boku na wysokości lampy, to nie łapie kluczyka. No ale to balans pomiędzy wygodą a bezpieczeństwem...
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #30
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Twoja Veloce ma ok miesiaca - zobaczymy jak bédzie dalej z tym przyciskiem na klamce - moze cos poprawili od pierwszych egzemplarzy - troche na to licze bo nie chce mi sie z pierdolami jezdzic do ASO na jakies naprawy/czyszczenia glupiego przycisku na klamce.


    a tak w ogole to mocno odbieglismy od tematu watku...
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 11-04-2018 o 16:22

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  4. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory