Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Temat: Giulia Veloce Ti

  1. #1
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie Giulia Veloce Ti

    Byłem właśnie w salonine i dowiedziałem się że od maja będzie dostępna do zamawiania Giulia Veloce Ti, dostępne z napędami 2.0 280HP Q4 i 2.2 210HP Q4.
    Tak z głowy dodatki ponad zwykłą wersję Veloce jeśli chodzi o standardowe wyposażenie:
    -carbonowe lusterka, scudetto (nie pamiętam czy był też spojlerek)
    -inne nakładki na progi
    -felgi 19" koniczynki
    -przyciemniane szyby
    -czarna podsufitka
    -pakiet Convinience
    -lopatki do zmiany biegów
    -foltele skóra + alcantara czarne
    -cabrbon zamiast alu na panelach itp
    -navi 3D 8.8"

    Cena jeszcze nieznana. Znowu zaczynam mieć gula, że nie poczekałem jeszcze z zamówieniem bo bardzo możliwe że wziąłbym Ti, gdyż w swojej konfiguracji albo brałem większość z powyższego (poza navi), albo właśnie marzyły mi się fotele z alcantarą, znaczek ti (pewnie gdzieś jest taki) a czarna podsufitka i carbony też dodałaby smaczku.

    BTW, będzie podwyżka 2tyś standardowych modeli (nie wiem czy wszystkich silników/wersji)


    EDIT:
    widzę że na polskiej stronie jest już info o tym:
    http://www.alfaromeo.pl/giulia/veloce-ti

    cennik ani konfigurator jeszcze nie mają Ti, natomiast w obu widać podwyżkę cen (co ciekwawe konfigurator to już dla Veloce pokazuje nawet ponad 200tyś cenę początkową)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 09-04-2018 o 11:23
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Gdybyś czekał dalej, to wejdzie werjsa pewno ok 350 KM, tam można wiecznie sobie w brodę pluć
    Alfa co jakiś czas by podtrzymac sprzedać, cały czas coś ulepsza i daje rózne wersje. W sumie od tych wersji idzie już o chu jeć.
    Q (QV), FE, QVline, Sportiva, Veloce, Ti, Nero, o super, biznes itp nie wspominając.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    gdzieś ją już widziałem - będzie ładna ;-)
    ale jak tak zawsze się będziesz denerwował, że mogłeś poczkeać, to tylko byś czekał, bo napewno co jakiś czas coś ciekawego się pojawi;
    żeby tylko nie było jak z MiTo czy Giuliettą, że w zasadzie rozwój opierał się o nowe limitowane edycje i smaczki kolorystyczne..

    co do podwyżki - super decyzja - bo za dobrze się sprzedają /facepalm/?

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    zdaję sobie sprawę, cały czas coś nowego wprowadzają i nigdy nie ma dobrego momentu żeby zamówić auto
    350HP to raczej bym już odpuścił, bo to sądzę że będzie bardzo duża dopłata. Z resztą Veloce Ti, porównując ponad moją konfigurację Veloce ze względu na carbonowe wstawki, fotele z alcantarą i navi 8,8" to byłoby lekko >20tys, I to już też by mnie stopowało. ja bym reflektował na same fotele z alcantarą i ciemną podsufitkę z tego pakietu, carbony miłe by były ale aż tak mi nie zależy (każdy jeden w akcesoriach to ok 3tyś extra), navi nie chcę (wziąłem android auto I DAB tylko u siebie przy 6.5"), a resztę dobrałem w opcjach/pakietach.

    wcześniej napisałem na świeżo, troche z gulem, ale po ochłonięciu jestem skłonny powiedzieć że licząc się z pieniędzmi (niestety każdy ma gdzieś jakąś granicę) i tak bym zamówił jeszcze raz tą samą konfigurację.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał k3ss Zobacz post
    co do podwyżki - super decyzja - bo za dobrze się sprzedają /facepalm/?
    to już można powiedzieć 3 podwyżka Veloce. najpierw gdzieś w 2017 podwyższyli o 2tyś, coś tam jeszcze podwyższyli dopłaty za niektóre felgi alu, na przełomie roku przy starej cenie kazali sobie dopłacić do wyświetlacza 7" 700zł, a teraz kolejna podwyżka. dziwna ta ich polityka. póki co po dzisiejszej wizycie w salonie widzę że dobrze to im się tylko sprzedają te z 2016 z wyprzedaży obecnej - 2 tyg temu gość mówił że będzie miał kilkanaście szt, głównie benzyny, a dzisiaj mówił że już mu prawie nic nie zostało i nawet przy mnie jakąś ostatnią białą jeszcze ktoś telefonicznie zarezerwował. no ale to wyprzedaże przecenione o ponad 30%.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Ciekawe czy będzie opcja odpalania z kluczyka jak w TI w USA
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    a w USA nie jest to odpalabie w kazdej wersji? mi sie wydaje ze to moze byc roznica w prawie i u nas nie mozna, albo na tamtym rynku jest to cecha czesto spotykana w tej klasie i stad dodali do giulii?

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a w USA nie jest to odpalabie w kazdej wersji? mi sie wydaje ze to moze byc roznica w prawie i u nas nie mozna, albo na tamtym rynku jest to cecha czesto spotykana w tej klasie i stad dodali do giulii?
    Jakoś Volvo można nawet se smartphona odpalić i problemu nikt nie robi
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    U nas nie można, bo auto nie może pozostawać uruchomione bez obecności kierowcy, jest to przeszkoda prawna i dlatego od dawna takich opcji u nas nie ma, mimo, że w USA Giulia to ma i zawsze pilot/kluczyk ma u nas ślepe guziki przez to.
    Nowe BMW 7 też ze smartphone'a można odpalić i nim sterować (samo wyjedzie z garażu itd) ale nie wiem czy u nas taka opcja nie będzie zablokowana.
    Pewnie w Tesli taka opcja jest aktywna u nas bo tam nie ma "pracy z włączonym silnikiem"

    Co do Giulii Ti to patrząc po tych dodatkach karbonowych i ich cenach, obstawiam cenę rzędu 250-260k PLN a Veloce 350KM będzie pewnie koło 300k PLN.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Nowe BMW 7 też ze smartphone'a można odpalić i nim sterować (samo wyjedzie z garażu itd) ale nie wiem czy u nas taka opcja nie będzie zablokowana.
    Sąsiad ma S90 nowe kupione w salonie w Polsce i normalnie może używać to się chyba nazywa Volvo On Call. Jedyny limit to można to zrobić dwa razy z rzędu a potem samochód przynajmniej raz trzeba odpalić "normalnie".

    Przepis istnieje (art. 60 ust. 2 ustawy — prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2017 r. poz. 1260)) ale jet tak samo martwy jak zakaz stawania tyłem do budynku.
    Ostatnio edytowane przez azar ; 09-04-2018 o 18:43
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  10. #10
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Mam skonfigurowane VELOCE, które jest praktycznie Ti (tyle, ze bez alcantary i ciemnej podsufitki i wychodzi to KATALOGOWO lekko ponad 260 tyś także tak...

    Moim zdaniem Ti będzie droższe

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  4. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory