Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Wskaźnik temperatury oleju

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Jak widać jest grono osób, którym ta informacja by się przydała Jeśli nie jest to powinni wywalić dezinformujący pasek i zostawić kontrolkę że jest za mało.
    Teraz jednak pracują nad kersem i nie ma czasu na takie bzdury
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    No ale jaka dla Ciebie jest praktyczna różnica czy olej ma 97 czy 102 stopnie?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    ...i nie ma czasu na takie bzdury
    Wyczerpałeś temat.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Panowie czy ktos z Was dysponuje pid temperatury oleju ? Potrzebuje podłączyc do wyswietlacza przez OBD BT, a niestety domyslny rekord jest nieprawidłowy.
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał dk08012 Zobacz post
    Panowie czy ktos z Was dysponuje pid temperatury oleju ? Potrzebuje podłączyc do wyswietlacza przez OBD BT, a niestety domyslny rekord jest nieprawidłowy.
    wg netu 0x5C. możesz rozszerzyć swoją wypowiedź "podłączyć do wyświetlacza przez OBD BT"
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Telefon z aplikacją do zaczytywania wartosci czujników. Moze źle okresliłem na początku jako "wyswietlacz"
    Dzięki za PID sprawdzę i dam znać
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    sprawdzę czy torque odczytuje to. btw, jak ktoś ma tel z androidem to istnieje możliwość zainstalowania na nim apki OBD2AA - to się dziwnie instaluje (instaluje się ze sklepu play, potem wyłącza updaty w ustawieniach androida dla tej apki, potem nainstalowuje się na nią inną wersję pobraną przez xdalabs coś w tym stylu, nie pamietam dokładnie), trzeba poczytać instrukcje na xda-developers. w każdym razie ta apka daje możwiwość wyswietlania wskaźników z Torque na ekranie w desce jako apka android auto. poczytajcie sobie:
    https://forum.xda-developers.com/gen...orque-t3657805
    ja narazie tym się nie bawię, bo to podejżewam że nie będzie działało z AAGateway którego używam do AA po WiFi (on już używa porty BT i WiFi więc jak się połączyć do ELMa?) - ale zapytałem autora (on jest autorem obu apek AAGateway i OBD2AA) wczoraj, zobaczymy co odpisze.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [159] Wskaźnik temperatury oleju.
    Utworzone przez janio w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 08-12-2022, 19:26
  2. [159] Wskaźnik temperatury oleju
    Utworzone przez grzegorz159 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-03-2013, 09:42
  3. Wskaźnik temperatury oleju
    Utworzone przez michal87tg w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-10-2012, 09:31
  4. [159] Martwy wskaźnik temperatury oleju
    Utworzone przez Kenjiro75 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 12:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory