Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 106

Temat: Giulia kolizje

  1. #61
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    W dupsko już tu Giulie były bite w tym jedna wielokrotnie to teraz mała odmiana. Lampa jest tak zaprojektowana, że od razu łamią się jej uchwyty i cała wpada do środka (albo wypada na zewnątrz, jeśli prędkość była znacząca a jej wytracenie nader gwałtowne - tu prędkości nie było). Niestety przy okazji narożnikiem wypycha błotnik i blacha błotnika łamie się na górze nadkola, więc błotnik wygiął się na zewnątrz (patrząc z góry, w kształt mniej więcej taki: >) tak, że można między niego a maskę wsadzić kilka palców albo i całą dłoń. Sama maska nietknięta. Za to plandztykowy zderzak wygina się jak murzyn na dyskotece.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  2. #62
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Hak holowniczy 1 : 0 Giulia Veloce

    Załącznik 248114
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]
    łączę sie w bólu. rejestracja tez załatwiona? jeśli tak to moze wezmiesz sobie nową w tym mniejszym rozmiarze dostepnym od lipca i bezposrednio przykleisz do zderzaka?

  3. #63
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Tak, rejestracja zmiętolona konkretnie.
    Nie ma opcji wziąć tej nowej małej, bo to nie jest tylko mniejsza blacha, ale też zupełnie odrębna numeracja (jedna litera i trzy cyfry, coś takiego) poza tym nie jest w formacie włoskim czy szwajcarskim tylko bardziej kwadratowa. Tak więc jedyna opcja to po prostu duplikat tablicy bo ta jest zniszczona.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  4. #64
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    uuu smuteczek; współczuję,
    faktycznie wygląda dość mocno poturbowana.

    co do małej rejestracji - szkoda, myślałem że może uda się wymienić dla doznań estetycznych ;-)

  5. #65
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Sama stłuczka to pikuś, likwidacja szkody jak na razie to dramat. Może opiszę po zamknięciu sprawy, na razie Giulia stoi 4 dzień u mnie w garażu i tylko pojawił się rzeczoznawca zrobić zdjęcia.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  6. #66
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ale na pocieche dostales vw up! rzekomo auto klasy B ktore wg umowy z ald Ci sie nalezy na zastepcze w takimp rzypadku. niestety widac ofery najmu promowane przez fca sa kulawe, wybrali firme ktora nie zapewnia odpowiedniego poziomu (mimo ze rata za ubezpieczenie ac jest wyzsza niz w wielu innych ofertach). mam nadzieje jednak ze jakos to ruszy sie i przynajmniej naprawia sprawnie i poprawi Ci sie humor.

  7. #67
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Nie nie, nic nie dostałem jeszcze, żartowałem (z rozpaczy) z tym UP!em. Zastępczego nie dostałem jeszcze bo po co, skoro mam Giulię a "szkoda jest jezdna"? Jeszcze pewnie będą chcieli, żebym ją zawiózł im do tego serwisu 20km ode mnie a na miejscu nie będzie zastępczego Na razie jeżdżę 159.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #68
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    jezdna? przy wpadniętej lampie auto przy pierwszym spotkaniu policji straci dowód i dostaniesz mandat, a w razie jakiejś kolizji/wypadku jeszcze zacznie się zwalanie winy bo oślepiał, bo nie działał kierunkowskaz itp. nawet nie jedź do nich, niech Ci przywiozą auto zastępcze(chocby na lawecie) a Giulię zabiorą tą lawetą. tak się robi w cywilizowanym świecie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #69
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ja to wiem, Ty to wiesz, dla nich auto się porusza to się porusza, kazali mi jechać nim dalej, z wyrwaną lampą i bez tablicy rejestracyjnej.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #70
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ja bym ich olał, mają sobie wziąźć niesprawny samochód sami. namawiają Cie do wykroczenia. jak chcą jechać to też sami niech jadą. zarządaj rozmowy z przełożonym.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. giulia
    Utworzone przez gibson w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 08:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory