Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 191

Temat: Czas oczekiwania.

  1. #91
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Giulia Super 2.0
    Postów
    23

    Domyślnie

    Moja stoi od 5 czerwca w serwisie a ja nadal jej nie mogę odebrać. Technicznie dealer juz dawno przygotował smochód ale jak to zwykle bywa ALD ma problemy z zarejestrowaniem auta (dealer przekazał informację o "błędzie systemowym" co mnie rozbawilo do lez). Reasumując - moje auto spędzi u dealera przynajmniej 3 tygodnie bo zgodnie z deklaracjami ktore mam odbiorę je dopiero w przyszłym tygodniu.

    Decyzję o zakupie alfy podjąłem koniec lutego/ początek marca (czyli mniej więcej 4 miesiące temu) Strasznie długo trzeba czekać na formalności z ALD jeśli po decyzji chcesz wybrac wyposażenie i sensownie je wycenić (samo to trwalo kilka tygodni)

  2. #92
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał bugalon Zobacz post
    Moja stoi od 5 czerwca w serwisie a ja nadal jej nie mogę odebrać. Technicznie dealer juz dawno przygotował smochód ale jak to zwykle bywa ALD ma problemy z zarejestrowaniem auta (dealer przekazał informację o "błędzie systemowym" co mnie rozbawilo do lez). Reasumując - moje auto spędzi u dealera przynajmniej 3 tygodnie bo zgodnie z deklaracjami ktore mam odbiorę je dopiero w przyszłym tygodniu.

    Decyzję o zakupie alfy podjąłem koniec lutego/ początek marca (czyli mniej więcej 4 miesiące temu) Strasznie długo trzeba czekać na formalności z ALD jeśli po decyzji chcesz wybrac wyposażenie i sensownie je wycenić (samo to trwalo kilka tygodni)
    Ja finansuje przez Arval-wynegocjowalem to, co chciałem z handlowcem, przesłałem ofertę do opiekuna z ARVALU i od tego czasu on się tym zajął. Skutecznie. Po dwóch dniach dostałem info z linkiem do poglądu, co i jak.



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #93
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał bugalon Zobacz post
    Technicznie dealer juz dawno przygotował smochód ale jak to zwykle bywa ALD ma problemy z zarejestrowaniem auta (dealer przekazał informację o "błędzie systemowym" co mnie rozbawilo do lez).
    Dziwne, u mnie to trwało dosłownie kilka dni - ALD przelało kasę do dealera, dealer wysłał papiery do ALD do Warszawy, dostałem na maila informację, że auto będzie zarejestrowane (od razu z przyszłym numerem rejestracyjnym), po dwóch dniach wróciły do dealera papiery z tablicami i miękkim dowodem rejestracyjnym. Nie wiem na ile miało na to wpływ ciśnienie dealera, bo wiem że poganiał ALD bo chciał już się pozbyć auta.
    Podobnie przy wymianie dowodu na twardy, wysłałem kurierem miękki dowód ze wskazaniem adresu na jaki mają odesłać twardy, wysłałem im jeszcze maila z informacją że taka przesyłka poszła, kilka dni później (ze 2 czy 3) dostałem twardy dowód kurierem.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  4. #94
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Info z dzisiaj. W Tychach na transport do dealerów czeka 350 aut(zakładam, że różnych marek). Dealerzy codziennie wysyłają ponaglenia ale ponoć brakuje kierowców / lawet.
    Sądzę, że w takim chaosie może się okazać, że auto idą do salonu na chybił trafił - bez kolejek, etc.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #95
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Giulia Super 2.0
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Dziwne, u mnie to trwało dosłownie kilka dni - ALD przelało kasę do dealera, dealer wysłał papiery do ALD do Warszawy, dostałem na maila informację, że auto będzie zarejestrowane (od razu z przyszłym numerem rejestracyjnym), po dwóch dniach wróciły do dealera papiery z tablicami i miękkim dowodem rejestracyjnym.
    U mnie bylo tak ze najpierw dealer nie mial czasu w serwisie na dolozenie alarmu mopar i zrobienie przegladu przedsprzedaznego. Auto czekalo na to niecale 2 tygodnie. Jak juz to z robili to sie okazalo ze gosciu z ALD ktory prowadzi temat mojego auta jest na urlopie i jest utrudniony kontakt Dla mnie to jaja normalne

  6. #96
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Ktoś? Coś? może ktoś czeka i dostał podobne info? *350 aut, etc

  7. #97
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Ktoś? Coś? może ktoś czeka i dostał podobne info? *350 aut, etc
    Ja rozmawiałem wczoraj i dostałem informację, że samochód "najprawdopodobniej" będzie 1mc wcześniej niż zakładano, czyli na początku lipca do odebrania. Nikt mi nie mówił o problemach / przestojach w Tychach, ale też sam z siebie nie dopytywałem ponieważ i tak bardziej byłem nastawiony na 3 miesiące oczekiwania, a nie na 2. Jeśli się to sprawdzi to będę miło zaskoczony... :]

  8. #98
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Bo faktycznie produkują je mega szybko- moja gotowa w sumie po miesiącu Czeka sobie na kolejnych placach przestawiana przez kolejnych Panów kierowców mże dotartą dostanę

  9. #99
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Wiecie coś o tym,że ponoć od miesiąca zamówienia na Giulie sa wstrzymane i nie da sie kupic w tej chwili samochodu do produkcji?

  10. #100
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Wiecie coś o tym,że ponoć od miesiąca zamówienia na Giulie sa wstrzymane i nie da sie kupic w tej chwili samochodu do produkcji?
    Skąd info?

Podobne wątki

  1. Czas realizacji
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 19:55
  2. Dioda oczekiwania na przejście z BP na LPG
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2017, 08:01
  3. Długi czas oczekiwania na płyn
    Utworzone przez albin0101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 14:04
  4. czas na 145/146
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory