Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 147
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

dostalem info ze moja jest opozniona (choc stoi wyprodukowana od jakiegos czasu ze 2tyg conajminej) bo jest jakis problem z cena za felgi. moze chodzic o to ze przy moich jest tylko szerszy tyl (19" srebrne koniczynki), a nie ma na to opcji w ePerze 142 I nie wzieli doplaty (nawet mi odrzucili ta opcje, wtedy byla za 0zl w systemie) - zgaduje ze jest jakis problem przypuszczalnie wynikajacy z bledow w systemie zamawiania I teraz sprawa lezy czekajac na jakies rozwiazanie I akceptacje kogos wladnego podjac decyzje. czekam na update od deleara, cos sie ma probowac dowiedziec dzisiaj.

EDIT wlasnie dostalem update ze moja Giulia jest juz w drodze i w przyszlym tygodniu powinna wyladowac w Bielsku (hurra!!!)

Użytkownik Maniak resoraków Avatar prezes-tk
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia 2.0T

Domyślnie

Ja nawet nie wiedziałem, że mam w swoim aucie taką opcję. Oczywiście do momentu zmiany na zimówki. Ale w otrzymanej wcześniej specyfikacji wyposażenia (auto ze stocku) nie było ani słowa o tym, że dostanę z tylu szersze laczki.

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce

Domyślnie

Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dostalem info ze moja jest opozniona (choc stoi wyprodukowana od jakiegos czasu ze 2tyg conajminej) bo jest jakis problem z cena za felgi. moze chodzic o to ze przy moich jest tylko szerszy tyl (19" srebrne koniczynki), a nie ma na to opcji w ePerze 142 I nie wzieli doplaty (nawet mi odrzucili ta opcje, wtedy byla za 0zl w systemie) - zgaduje ze jest jakis problem przypuszczalnie wynikajacy z bledow w systemie zamawiania I teraz sprawa lezy czekajac na jakies rozwiazanie I akceptacje kogos wladnego podjac decyzje. czekam na update od deleara, cos sie ma probowac dowiedziec dzisiaj.

EDIT wlasnie dostalem update ze moja Giulia jest juz w drodze i w przyszlym tygodniu powinna wyladowac w Bielsku (hurra!!!)
    To jutro dzwonię czy moja jedzie razem z twoją

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto

Domyślnie

Jednak dalej stoi w Cassino -.-

Użytkownik Ogier
    Auto
    NOT YET

Domyślnie

Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    Jednak dalej stoi w Cassino -.-
    Kiedyś jeden ze sprzedawców mówił mi, że potrafią dość długo czekać na transport łączony i wtedy puszczają większą lawete. Wspominał też o problemach ze strajkiem przewoźników, ale nie mam pojęcia ile w tym prawdy. Dla równowagi znajomy czekał na Tiguana, gdy sprawa mocno się przeciagnela usłyszał, że może odstąpić od zamówienia bo sprzedadzą auto z placu i odbija sobie na niższym rabacie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Auto
    Stelvio ??

Domyślnie

Ja własnie też zastanawiam się czy nie odstąpić od umowy jestem już zwodzony 3 tydzień... ciekawe jakie są tego konsekwencję?? Nic nie podpisywałem tylko zrobiłem przelew potrzebny do zamówienia auta...

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał Kermitt Zobacz post
    Ja własnie też zastanawiam się czy nie odstąpić od umowy jestem już zwodzony 3 tydzień... ciekawe jakie są tego konsekwencję?? Nic nie podpisywałem tylko zrobiłem przelew potrzebny do zamówienia auta...
    W sensie że 3 tygodnie auto stoi na placu?

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF Evo

Domyślnie

Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    W sensie że 3 tygodnie auto stoi na placu?
    to jeszcze tydzien... przynjamniej u mnie tak bylo
    w bielsku potrafi stac jeszcze 2-3 zanim pojawi sie w salonie, niestety tak to wyglada, czasem szybciej, czasem wolniej, ja akuratnie mialem pecha i zaliczylem te najdluzsze okresy....

co do konsekwencji to nieco dziwne ze nic nie podpisywales, standardowa forma umowy daje sprzedawcy 6 miesiecy, po tym okresie oddaja kase, przed uplywem tego okresu traci sie zadatek.

mnie się pytali telefonicznie i mailowo kilkukrtonie czy na pewno odbiore auto (po terminie) ale pewnie dlatego ze model trudno zbywalny.

W

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto

Domyślnie

Dla mnie to jest dziwne. Skoro moje auto stoi już 2 tyg na placu, auta dwóch kolegów powyzej 3 i 4 tygodnie, to czemu nie wysyłają częściej tych transportów jak widać że auta na pełną lore są. W 4 tygodnie to można statkiem ściągnąć auto że Stanów, a makaroniarze nie potrafią wysłać tira -.-

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Auto
    Stelvio ??

Domyślnie

Arluen moje auto stoi na placu na Śląsku ponoć!!! jeszcze teraz znalazłem inne auto i mnie nosi...