Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 191

Temat: Czas oczekiwania.

  1. #31
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Logistyka. Ma być tanio i efektywnie.
    Dealera trzeba naciskać, oni mają możliwości coś tam wpłynąć na te terminy. Przynajmniej u mnie tak się zarzekali, że po naciskach przyjechało wcześniej niż by mogło..

  2. #32
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Logistyka. Ma być tanio i efektywnie.
    Dealera trzeba naciskać, oni mają możliwości coś tam wpłynąć na te terminy. Przynajmniej u mnie tak się zarzekali, że po naciskach przyjechało wcześniej niż by mogło..
    Moim zdaniem jedyne, co jest w stanie na nich wpłynąć to kara naliczona przez instytucje finansowa, która spina temat dla klienta indywidualnego mogą zbagatalizowac, ale uwierz, że nie zrobią tego instytucji, która ma umowę z klientem, który ma zacząć płacić, np. W lipcu

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #33
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Stelvio ??
    Postów
    17

    Domyślnie

    Dzwoniłem dzisiaj auto ponoć dojechało do salonu ale: - dopiero będą zamawiać do niego homologacje to może "potrwać" jak usłyszałem
    - ich bank zmienia jakiś system i z lizingiem do "wstępnie 13,05,18r będzie problem
    - i najlepsze auto jest we Wrocławiu na magazynie zaplombowane i nie mogę go zobaczyć nosz kurw***** klient jest traktowany jak śmieć dostaniesz auto jak nam będzie pasować może za tydzień może za dwa. Już widzę że największy błąd życia to zamówić nową alfe....

  4. #34
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kermitt Zobacz post
    Dzwoniłem dzisiaj auto ponoć dojechało do salonu ale: - dopiero będą zamawiać do niego homologacje to może "potrwać" jak usłyszałem
    - ich bank zmienia jakiś system i z lizingiem do "wstępnie 13,05,18r będzie problem
    - i najlepsze auto jest we Wrocławiu na magazynie zaplombowane i nie mogę go zobaczyć nosz kurw***** klient jest traktowany jak śmieć dostaniesz auto jak nam będzie pasować może za tydzień może za dwa. Już widzę że największy błąd życia to zamówić nową alfe....
    Chwila- w miejscu NOWĄ ALFĘ wpisz sobie dowolny model...ZAPEWNIAM

  5. #35
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Ogólnie dilerzy i importerzy nie przepadają za oprowadzaniem klientów po swoim placu... Bo.. jakkolwiek głupio to brzmi, to po co?! Czemu to ma służyć? Bo klient nie wierzy, że samochód jest? Nawet jak się okaże, że miał być zielony, a jest czerwony, to już nic się na tym etapie nie zrobi. Czyli wychodzi, że to oprowadzanka "z ciekawości". Szczerze to nawet rozumiem dilera, bo takie oglądanie samochodu tylko dla oglądania nie ma żadnego sensu, a tylko zawraca pewną część ciała bez powodu. I tak nim nie pojeździsz. I tak jej nie "zabierzesz" szybciej z placu. No stoi, jest jak jest. Parafrazując klasyka, na ... drążyć.

  6. #36
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Logistyka. Ma być tanio i efektywnie.
    Dealera trzeba naciskać, oni mają możliwości coś tam wpłynąć na te terminy. Przynajmniej u mnie tak się zarzekali, że po naciskach przyjechało wcześniej niż by mogło..
    A co niby maja Ci powiedzieć?Dealer wpływu nie ma najmniejszego Tym bardziej na FCALodzistik

    - - - Updated - - -

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    Ogólnie dilerzy i importerzy nie przepadają za oprowadzaniem klientów po swoim placu... Bo.. jakkolwiek głupio to brzmi, to po co?! Czemu to ma służyć? Bo klient nie wierzy, że samochód jest? Nawet jak się okaże, że miał być zielony, a jest czerwony, to już nic się na tym etapie nie zrobi. Czyli wychodzi, że to oprowadzanka "z ciekawości". Szczerze to nawet rozumiem dilera, bo takie oglądanie samochodu tylko dla oglądania nie ma żadnego sensu, a tylko zawraca pewną część ciała bez powodu. I tak nim nie pojeździsz. I tak jej nie "zabierzesz" szybciej z placu. No stoi, jest jak jest. Parafrazując klasyka, na ... drążyć.
    Nie zgodzę sie z Toba w 100% Mam w nosie to ze komus to przeszkadza. Place za auto grube pieniadze i jak wiem ze jest...to ma byc na placu ...a nie na lakierni (jak to mili Państwo czasem bywa) to sie nazywa szkoda transportowa. Dlatego nie dziwie sie nikomu, kto na odbior auta przychodzi z miernikiem...

  7. #37
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Ale to niech przychodzi z miernikiem i czym jeszcze chce. Ale po co oglądać na placu? Ja tego zwyczajnie nie rozumiem. Równie dobrze diler może powiedzieć, że nie dotarło, gdy stoi mu na lakierni...

  8. #38
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Jak posiedzisz w takim biznesie paręnaście lat to zrozumiesz ze wciskanie kitu konczy sie dla Ciebie bardzo zle. Ja to zrozumiałem dosyc wcześnie wbrew instrukcjom moich przełożonych o wciskaniu kitu w zywe oczy.
    Reasumujac...ja swoje bym chetnie zobaczył...i myślę ze wszyscy koledzy rowniez by zobaczyli...

  9. #39
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Ale wracając do oryginalnego pytania, nie mówimy o wciskaniu kitu, czy jest dobre, czy jest złe.

    Ja cały czas nie rozumiem po co oglądać samochód na placu, dajmy na to, tydzień czy dwa przed odbiorem?

    Powiem tak - kilka nowych samochodów odebrałem przez ostatnie kilkanaście lat, i... nie tylko nie pytałem o możliwość oglądania na placu, ale nawet jakby mi ktoś zaproponował "a może chce pan zobaczyć, wczoraj przyjechała" to by mi się autentycznie nie chciało fatygować. A mówimy tylko o Warszawie. Bo szczerze nie rozumiem po co. Co może wyjść "na placu", co potem, przy odbiorze, nie wyjdzie. Nie widzę sensu zawracania sobie samemu głowy, chyba, że (a) ktoś chce się pochwalić na instagramie, albo (b) komuś się zwyczajnie nudzi w życiu.

  10. #40
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Stelvio ??
    Postów
    17

    Domyślnie

    No i okazało się dzisiaj że auto przyszło nie zgodne ze specyfikacją klapa totalna... Mimo szczerych chęci obcowania z włoską marką ( od zawsze niemieckie wozy w posiadaniu) niestety bolesne wyleczenie się z tego pomysłu.

Podobne wątki

  1. Czas realizacji
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 19:55
  2. Dioda oczekiwania na przejście z BP na LPG
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2017, 08:01
  3. Długi czas oczekiwania na płyn
    Utworzone przez albin0101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 14:04
  4. czas na 145/146
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory