Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 191

Temat: Czas oczekiwania.

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar rysiek
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0 200KM
    Postów
    191

    Domyślnie

    epsonix, może, dealer też był trochę zaskoczony. Info o tym, że jest już jest zrobiona i stoi we włoszech było po ok. 4 tygdoniach.
    Mam wersje Business + dorzucone ciemne szyby, felgi R18", łopaki zmiany biegów i kilka drobnych pierdół.
    159 1.9 JTDm 150KM -> 159 2.0 170KM -> Giulia 2.0 200 KM

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Czy przy 7mscach jakoś Ci to FCA zrekompensowalo?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Sprawa byla troche bardziej skomplikowana, poniewaz Dealer "sprzedal" auto z opcjami ktore byly w katalogu, ale nie mozna ich bylo zamowic w fabryce (przykladowo AA)
    co sprowadzilo sie do tego ze zamowienie do fabryki od dealera moglo wyjsc dopiero w styczniu.
    po ok 4 tyg auto wraz z vinem pojawilo sie na placu w turyne
    miesiac postoju tam dopiero wtedy przyjechalo do PL
    i tam spedzilo jeszcze nie wiem czemu prawie 3 tygodnie

    w sumie nie zaluje, mam rocznikowo nowsze auto, ktore po zmianie cennika kosztowalo pare tysiecy wiecej (i to nie ja doplacalem), kilka opcji w cenie (ktore wczensiej byly platne)


    w

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ja zamawiałem 26.02, w ostatni piątek (20.04) dostałem update że jest level 30-ty - auto gotowe do transportu i jest wpisany w systemie VIN (tydzień wcześniej jeszcze nie był).
    podczas tej rozmowy dealer powiedział że auto w ciągu kilku dni będzie w Tychach. Jedyna niewiadoma to jest gdzie dokładają alarm Mopar (bo od paru miesięcy nie oferują już tego w body computerze) - w fabryce, w Tychach czy już w ASO wydającym auto - ma się okazać jak auto przyjedzie a to może kilka dni dołożyć jeśli nie w fabryce.
    narazie w miarę zgodnie z planem bo spodziewałem się ok 2.5m-ca, choć dealer mówił że może to być zaledwie 2 (ale bez mocnego sugerowania, raczej jako wariant najbardziej optymistyczny)

    To czekanie, póki co fajne doświadczenie - zawsze marzyło mi się zamówić auto pod siebie i na nie trochę się naczekać (byle nie za długo), będzie większa radość. Pójść i po prostu kupić niby fajne, ale nie podgrzeje tak emocji.
    Masz jakieś info co do transportu, bo u mnie nic nie wiedza

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    nie, aż tak nie chcę męczyć dealera, ale zadzwonię jutro jak nie zapomnę i poproszę o update - dam znać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Giulia Veloce, zamówiona 12.02 MOŻE będzie w tym tygodniu do odbioru. Jest w Tychach aktualnie..

    Tak więc deklarowane 6 max 8 tygodnie to niestety bajka.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    Odebrana. Mogę jechać na majówkę.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  6. #16
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Gratulacje. Moje zamówienie wychodzi 30.04

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    Masz jakieś info co do transportu, bo u mnie nic nie wiedza
    dostałem info dzisiaj, moja dalej "gotowa do transportu" i stoi sobie ciągle w Cassino
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dostałem info dzisiaj, moja dalej "gotowa do transportu" i stoi sobie ciągle w Cassino
    No to słabo -.- Może tak jak w zimie czekają na obniżkę ceny transportu

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dostałem info dzisiaj, moja dalej "gotowa do transportu" i stoi sobie ciągle w Cassino
    Gratki!!!
    Spokojnie w końcu się doczekasz, po prostu ona buduje moment kulminacyjny a jak się pojawi będzie Bumm!
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    póki co nie ma tragedii, spodziewałem się przy zamawianiu że będzie to ok 2.5 miesiąca, właściwie ciągle jest spora szansa na taki termin. oczekiwanie (byle nie za długie) ma swój urok.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Czas realizacji
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 19:55
  2. Dioda oczekiwania na przejście z BP na LPG
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2017, 08:01
  3. Długi czas oczekiwania na płyn
    Utworzone przez albin0101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 14:04
  4. czas na 145/146
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory