Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 191

Temat: Czas oczekiwania.

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    dostalem info ze moja jest opozniona (choc stoi wyprodukowana od jakiegos czasu ze 2tyg conajminej) bo jest jakis problem z cena za felgi. moze chodzic o to ze przy moich jest tylko szerszy tyl (19" srebrne koniczynki), a nie ma na to opcji w ePerze 142 I nie wzieli doplaty (nawet mi odrzucili ta opcje, wtedy byla za 0zl w systemie) - zgaduje ze jest jakis problem przypuszczalnie wynikajacy z bledow w systemie zamawiania I teraz sprawa lezy czekajac na jakies rozwiazanie I akceptacje kogos wladnego podjac decyzje. czekam na update od deleara, cos sie ma probowac dowiedziec dzisiaj.

    EDIT wlasnie dostalem update ze moja Giulia jest juz w drodze i w przyszlym tygodniu powinna wyladowac w Bielsku (hurra!!!)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 04-05-2018 o 16:32
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Ja nawet nie wiedziałem, że mam w swoim aucie taką opcję. Oczywiście do momentu zmiany na zimówki. Ale w otrzymanej wcześniej specyfikacji wyposażenia (auto ze stocku) nie było ani słowa o tym, że dostanę z tylu szersze laczki.

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dostalem info ze moja jest opozniona (choc stoi wyprodukowana od jakiegos czasu ze 2tyg conajminej) bo jest jakis problem z cena za felgi. moze chodzic o to ze przy moich jest tylko szerszy tyl (19" srebrne koniczynki), a nie ma na to opcji w ePerze 142 I nie wzieli doplaty (nawet mi odrzucili ta opcje, wtedy byla za 0zl w systemie) - zgaduje ze jest jakis problem przypuszczalnie wynikajacy z bledow w systemie zamawiania I teraz sprawa lezy czekajac na jakies rozwiazanie I akceptacje kogos wladnego podjac decyzje. czekam na update od deleara, cos sie ma probowac dowiedziec dzisiaj.

    EDIT wlasnie dostalem update ze moja Giulia jest juz w drodze i w przyszlym tygodniu powinna wyladowac w Bielsku (hurra!!!)
    To jutro dzwonię czy moja jedzie razem z twoją

  4. #24
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Jednak dalej stoi w Cassino -.-

  5. #25
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    Jednak dalej stoi w Cassino -.-
    Kiedyś jeden ze sprzedawców mówił mi, że potrafią dość długo czekać na transport łączony i wtedy puszczają większą lawete. Wspominał też o problemach ze strajkiem przewoźników, ale nie mam pojęcia ile w tym prawdy. Dla równowagi znajomy czekał na Tiguana, gdy sprawa mocno się przeciagnela usłyszał, że może odstąpić od zamówienia bo sprzedadzą auto z placu i odbija sobie na niższym rabacie

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Stelvio ??
    Postów
    17

    Domyślnie

    Ja własnie też zastanawiam się czy nie odstąpić od umowy jestem już zwodzony 3 tydzień... ciekawe jakie są tego konsekwencję?? Nic nie podpisywałem tylko zrobiłem przelew potrzebny do zamówienia auta...

  7. #27
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kermitt Zobacz post
    Ja własnie też zastanawiam się czy nie odstąpić od umowy jestem już zwodzony 3 tydzień... ciekawe jakie są tego konsekwencję?? Nic nie podpisywałem tylko zrobiłem przelew potrzebny do zamówienia auta...
    W sensie że 3 tygodnie auto stoi na placu?

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    W sensie że 3 tygodnie auto stoi na placu?
    to jeszcze tydzien... przynjamniej u mnie tak bylo
    w bielsku potrafi stac jeszcze 2-3 zanim pojawi sie w salonie, niestety tak to wyglada, czasem szybciej, czasem wolniej, ja akuratnie mialem pecha i zaliczylem te najdluzsze okresy....

    co do konsekwencji to nieco dziwne ze nic nie podpisywales, standardowa forma umowy daje sprzedawcy 6 miesiecy, po tym okresie oddaja kase, przed uplywem tego okresu traci sie zadatek.

    mnie się pytali telefonicznie i mailowo kilkukrtonie czy na pewno odbiore auto (po terminie) ale pewnie dlatego ze model trudno zbywalny.

    W

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Dla mnie to jest dziwne. Skoro moje auto stoi już 2 tyg na placu, auta dwóch kolegów powyzej 3 i 4 tygodnie, to czemu nie wysyłają częściej tych transportów jak widać że auta na pełną lore są. W 4 tygodnie to można statkiem ściągnąć auto że Stanów, a makaroniarze nie potrafią wysłać tira -.-

  10. #30
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kermitt
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Stelvio ??
    Postów
    17

    Domyślnie

    Arluen moje auto stoi na placu na Śląsku ponoć!!! jeszcze teraz znalazłem inne auto i mnie nosi...

Podobne wątki

  1. Czas realizacji
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 19:55
  2. Dioda oczekiwania na przejście z BP na LPG
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2017, 08:01
  3. Długi czas oczekiwania na płyn
    Utworzone przez albin0101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 14:04
  4. czas na 145/146
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory