Strona 6 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 191

Temat: Czas oczekiwania.

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    daje znac ze moja Veloce dzisiaj przyszla - rowne 12 tygodni od zamowienia. podjechalem tylko rzucic na nia okiem, tak na szybko na ile sie dalo sprawdzic, wszystko sie zgadza.
    Wiecej info tu:
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post2088261
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #52
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Gratuluję. Cudo! Nie mogę się doczekać by się Wam pochwalić, ale na razie 3 tyg .

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #53
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Giulia Super 2.0
    Postów
    23

    Domyślnie

    Moja jest "Przyjmowana w Tychac" jak to dealer informował. Czyli pewnie jest na jakimś pociągu kilkaset kilometrów przed Tychami Pamietacie ile czasu trwało od momentu pojawienia się auta w Tychach do dnia jego odbioru? Ciekawy jestem jaki to jest rząd wielkości (1,2,3 czy 4 tygodnie?)

  4. #54
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał bugalon Zobacz post
    Moja jest "Przyjmowana w Tychac" jak to dealer informował. Czyli pewnie jest na jakimś pociągu kilkaset kilometrów przed Tychami Pamietacie ile czasu trwało od momentu pojawienia się auta w Tychach do dnia jego odbioru? Ciekawy jestem jaki to jest rząd wielkości (1,2,3 czy 4 tygodnie?)
    2 tygodnie w moim przypadku.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  5. #55
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    z tego co wiem w zeszly wtorek moja byla w Tychach, z poniedzialek w Bielsku ale po naciskach dealera.wczoraj dopiero skonczyli papiery przyjecia- dzisiaj rano akcyza, jesli dzisiaj z leasingiem sie wyrobia w salonie (biore od fiata 100%) to w czwartki rejestruja, jutro tez instaluja alarm, wtedy w piatek odbior. jesli nawala to to nie wiem w ktore inne dni robia rejestracje.zaraz dzwonie dopilnowac czy sprawy sie tocza do przodu.

  6. #56
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Chwilowo brak
    Postów
    13

    Domyślnie

    Zamówienie: 5.03.2018
    Odbiór: 19.05.2018

  7. #57
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Giulia Super 2.0
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    z tego co wiem w zeszly wtorek moja byla w Tychach, z poniedzialek w Bielsku ale po naciskach dealera.wczoraj dopiero skonczyli papiery przyjecia- dzisiaj rano akcyza, jesli dzisiaj z leasingiem sie wyrobia w salonie (biore od fiata 100%) to w czwartki rejestruja, jutro tez instaluja alarm, wtedy w piatek odbior. jesli nawala to to nie wiem w ktore inne dni robia rejestracje.zaraz dzwonie dopilnowac czy sprawy sie tocza do przodu.

    Czyli jest szansa ze w 2 tygodniach się zamkniesz? Mocno ich popędzałeś?

  8. #58
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał bugalon Zobacz post
    Czyli jest szansa ze w 2 tygodniach się zamkniesz? Mocno ich popędzałeś?
    jak byla w tychach to co 2 dni, a w tym tygodniu jsk jest w bielsku to 2 razy dziennie, dzis juz tam bylem i ze 3 telefony do tego zrobilem. teraz wyszlo ze nowy wniosek leasingowy musze podpisac bo sie system im zmienil i jest tez troche inna kwota (dorzucona gwarancja 4 lata maxcare)

  9. #59
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jak byla w tychach to co 2 dni, a w tym tygodniu jsk jest w bielsku to 2 razy dziennie, dzis juz tam bylem i ze 3 telefony do tego zrobilem. teraz wyszlo ze nowy wniosek leasingowy musze podpisac bo sie system im zmienil i jest tez troche inna kwota (dorzucona gwarancja 4 lata maxcare)
    Z ciekawości, czemu nie załatwiłes formalności wcześniej? Zasadniczo w moim imieniu będzie działał finansujacy, któremu zależy bym jak najszybciej zaczął płacić raty czy zrobiłeś wpłatę własną a potem zacząłeś załatwiać lease?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #60
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    miałem złożony wniosek leasingowy i zatwierdzony przy zamawianiu auta 3mce temu. poganiam wszystkich, przyjeżdżam do salonu, tylko słysze że najpierw auto musi być na stanie u nich. w tym tygodniu że jeszcze sprawdzą finalną cenę czy coś mogą mi lepiej zrobić itp itd, ale dzis wyszło że są te same rabaty jakie były i tylko mówimy o jakimś gratisie od dealera. dzisiaj rano dopiero zapłacili akcyzę i po tym dopiero dealer zaprowadził mnie do babki od leasingów, a ta że trzeba nowy wniosek zrobić bo mają nowy system w Fiat Bank. No to rano zrobiliśmy i czekam na kontakt zero. jak po 17tej nie dostałem telefonu od dealera i nie mogłem się już do niego dodzwonić, to zadzwoniłem do działu finansowania, i dopiero po tym dostałem mailem wniosek do podpisania i odesłania. im się aż tak nie spieszy, dla nich to żadna różnica czy odbiorę w tym tygodniu czy w przyszłym, ja jednak już mam dość czekania i stąd od początku tygodnia naciskam żeby auto odebrać w piątek.

    dzisiaj dopiero wyszło że ten alarm Mopar z opcji które wybrałem przy konfiguracji nie jest ani założony ani nie ma go dołączonego do auta (pytałem o to wiele razy po zamówieniu auta, ale oni nie wiedzieli jak to jest), więc dzisiaj musieli zamówić, niby jutro ma być i mają montować (drugie zabezpieczenie to wymóg leasingu, tak bym może i nie montował).

    dostałem info że na 99.9% wniosek szybko przejdzie i jutro rano dostanę dane do przelewu pierwszej raty (indywidualny numer konta generowany jest po zatwierdzeniu wniosku) a oni będą mogli rejestrować auto. tylko wtedy będę je mógł odebrać w piątek. liczę na to, ale urealniam szanse na powiedzmy 50%, bo jest parę miejsc gdzie coś się im może sypnąć.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Czas realizacji
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 19:55
  2. Dioda oczekiwania na przejście z BP na LPG
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2017, 08:01
  3. Długi czas oczekiwania na płyn
    Utworzone przez albin0101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 14:04
  4. czas na 145/146
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory