Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 191

Temat: Czas oczekiwania.

  1. #61
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    miałem złożony wniosek leasingowy i zatwierdzony przy zamawianiu auta 3mce temu. poganiam wszystkich, przyjeżdżam do salonu, tylko słysze że najpierw auto musi być na stanie u nich. w tym tygodniu że jeszcze sprawdzą finalną cenę czy coś mogą mi lepiej zrobić itp itd, ale dzis wyszło że są te same rabaty jakie były i tylko mówimy o jakimś gratisie od dealera. dzisiaj rano dopiero zapłacili akcyzę i po tym dopiero dealer zaprowadził mnie do babki od leasingów, a ta że trzeba nowy wniosek zrobić bo mają nowy system w Fiat Bank. No to rano zrobiliśmy i czekam na kontakt zero. jak po 17tej nie dostałem telefonu od dealera i nie mogłem się już do niego dodzwonić, to zadzwoniłem do działu finansowania, i dopiero po tym dostałem mailem wniosek do podpisania i odesłania. im się aż tak nie spieszy, dla nich to żadna różnica czy odbiorę w tym tygodniu czy w przyszłym, ja jednak już mam dość czekania i stąd od początku tygodnia naciskam żeby auto odebrać w piątek.

    dzisiaj dopiero wyszło że ten alarm Mopar z opcji które wybrałem przy konfiguracji nie jest ani założony ani nie ma go dołączonego do auta (pytałem o to wiele razy po zamówieniu auta, ale oni nie wiedzieli jak to jest), więc dzisiaj musieli zamówić, niby jutro ma być i mają montować (drugie zabezpieczenie to wymóg leasingu, tak bym może i nie montował).

    dostałem info że na 99.9% wniosek szybko przejdzie i jutro rano dostanę dane do przelewu pierwszej raty (indywidualny numer konta generowany jest po zatwierdzeniu wniosku) a oni będą mogli rejestrować auto. tylko wtedy będę je mógł odebrać w piątek. liczę na to, ale urealniam szanse na powiedzmy 50%, bo jest parę miejsc gdzie coś się im może sypnąć.
    Cisnij. Rejestracja najwcześniej w piątek (pamiętaj, że zazwyczaj robią to osoby... No asystenci ) potem musisz cisnąć by z tablicami i ubezpieczeniem znaleźli się u sprzedawcy.


    Ja generalnie, czego bym nie odbierał, na tym etapie cisne, cisne, cisne. Kto nie ciśnie dostanie w swoim czasie (bo numerek w urzędzie miasta, bo tylko dwa dni, bo kolejność, etc)

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #62
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    akurat w BB wychodzi na to że rejestruja w czwartki (czy jakieś jeszcze inne dni to nie wiem, z tego co zrozumiałem w piątki nie) wiec musi jutro rano leasing klepnięty a ja muszę zrobić przelew (już wiem wystarczy screenshot jako potwierdzenie) i wtedy rejestrują. z ubezpieczeniem juz pozałatwiałem też dzisiaj, niby wszystko gotowe ale wiele rzeczy moze pójść nie po mojej myśli. jutro rano będę cisnął znowu. jeśli coś jutro nawalą to będę ich męczył żeby kogoś wysłali w piątek. chcę auto odebrać i koniec
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #63
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    No i ja się doczekałem. Auto dziś przyjechało do salonu. Odbiór jutro

  4. #64
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Rodzina Veloce się powiększa
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #65
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Ale w.3city nadal nie uswiadczysz zbyt często na ulicy. (co mnie cieszy ) a widok Giulii bez obrendowania dealera to rzadkość. (od miesiąca widziałem 2 razy)

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #66
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    No to w Poznaniu relatywnie często widuję inne Giulie, nawet wczoraj widziałem ładną szarą biznes (koło Tesco na Opieńskiego na światłąch, pozdrawiam). I to pomijam dealerskie, bo tych też kilka jeździ (dwie z Voyagera - czarna i czerwona, i co najmniej jedna z Pol-Caru - Montecarlo). Ale Misano drugiej nie widziałem I wciąż sporo 159 widuję, co też cieszy I to wszystko pomimo, że w sumie nie jeżdżę dużo po mieście.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #67
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Giulia Super 2.0
    Postów
    23

    Domyślnie

    U mnie sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo biorę w abonament. Jak wiemy FCA+ALD to troche masakryczna jazda z terminami. Dobrze że dealer mi poszedł na rękę i zamówił auto zanim jeszcze papierzyska wszyskie przeszły. Efekt jest taki, że papiery jeszcze nie dograne a samochód już jest w Tychach. Masakra z tym. Jak odbiore auto to opiszę jak wyglądał mnie więcej czas realizacji/formalnosci bo to bardzo ciekawa sprawa jest.

  8. #68
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar takion1
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    giulia veloce misano blue
    Postów
    3

    Domyślnie

    ..konfiguracja w styczniu warszawa euromobil odbiór po 8 tyg giulia veloce

  9. #69
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    dzisiaj wieczorem odbieram swoja - bedzie 3 miesiace bez 1 dnia, ale jak pisalem byly jakies problemy z wycena nowego wzoru felg, jakis blad, I te 2-3 tyg auto niepotrzebnie stalo w Cassino nan parkingu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #70
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    GRATULJACE!
    w KOŃCU

    Kiedy możemy spodziewać się sesji?
    Czy dobrze pamiętam, że masz brązowy środek? (jeżeli tak to proszę o dodatkowe foty

Podobne wątki

  1. Czas realizacji
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 19:55
  2. Dioda oczekiwania na przejście z BP na LPG
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2017, 08:01
  3. Długi czas oczekiwania na płyn
    Utworzone przez albin0101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 14:04
  4. czas na 145/146
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory