Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 95

Temat: Stelvio Recall 8223 ??

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marco.P Zobacz post
    Po lekturze forum na temat ADF we Wrocławiu ,umówiłem się na przyszły tydzień w GAM w Długołęce . Miła Pani powiedziała że potrwa to jakieś dwie godziny. Na razie lepiej to wygląda niż u Citroena , tydzień temu próbowałem się umówić na akcję serwisową Cactusa , to zaproponowano mi termin serwisu w połowie lipca.
    LOL a juz miałem nadzieje że ktoś napisz że był w ADF we Wrocławiu i jest spoko

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Swoją drogą jakieś opinie o długołęce lub opolu? Na ten moment rozważam te dwie lokalizacje. Krakow to musiałbym sie specjalnie umówić i zaplanować jazde ale też wchodzi w gre (raz na 2 tygodnie jeżdze do domu)

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Ja byłem "prawie" umówiony na wizyte w ADF Wrocław ale zrezygnowałem. Tak badziewnego podejścia do klienta jeszcze nie spotkałem. Dzwonie do serwisu, opowiadam w jakiej sprawie - oczywiscie nic nie wiedzą- facet mówi mi, ze sprawdzi, ustali i za godzine oddzwoni. Mijaja 3 dni i CISZA. Dzwonie kolejny raz (odbiera inny), znowu od początku opowieść w jakiej sprawie. Gość mówi, że zobaczy czy maja części i o co chodzi w kampanii. Zapewnia, ze następnego dnia oddzwoni. Mijaja kolejne dwa dni. Dzwonie na jego numer. Nic nie kojarzy - chyba maja tyle Stelvio, ze sie gubią - cos w końcu załapuje i mówi, ze na 100% oddzwoni za 10 min. To była sroda. Dzisiaj mamy niedziele i cisza. Pierd...le ich i taką obsługe.

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Ja byłem "prawie" umówiony na wizyte w ADF Wrocław ale zrezygnowałem. Tak badziewnego podejścia do klienta jeszcze nie spotkałem. Dzwonie do serwisu, opowiadam w jakiej sprawie - oczywiscie nic nie wiedzą- facet mówi mi, ze sprawdzi, ustali i za godzine oddzwoni. Mijaja 3 dni i CISZA. Dzwonie kolejny raz (odbiera inny), znowu od początku opowieść w jakiej sprawie. Gość mówi, że zobaczy czy maja części i o co chodzi w kampanii. Zapewnia, ze następnego dnia oddzwoni. Mijaja kolejne dwa dni. Dzwonie na jego numer. Nic nie kojarzy - chyba maja tyle Stelvio, ze sie gubią - cos w końcu załapuje i mówi, ze na 100% oddzwoni za 10 min. To była sroda. Dzisiaj mamy niedziele i cisza. Pierd...le ich i taką obsługe.
    Proponuje dorzucic opinie na google
    https://www.google.com/search?ie=UTF...%2520z%2520o.o.

    Ja miałem podobne odczucia przy probie zakupu no i jak widac opinie nie biora sie z sufitu tylko na taka bardzo pracują.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Dlatego Alfa nigdy nie będzie marką premium. Mogą sobie pisać targetować itp. ale to nic nie zmieni.

    Nawet Ford ma wersję premium (vignale) dla klientów a w Alfie jak w polmozbycie
    https://youtu.be/RJGmQU7hg1s
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Ja byłem "prawie" umówiony na wizyte w ADF Wrocław ale zrezygnowałem. Tak badziewnego podejścia do klienta jeszcze nie spotkałem. Dzwonie do serwisu, opowiadam w jakiej sprawie - oczywiscie nic nie wiedzą- facet mówi mi, ze sprawdzi, ustali i za godzine oddzwoni. Mijaja 3 dni i CISZA. Dzwonie kolejny raz (odbiera inny), znowu od początku opowieść w jakiej sprawie. Gość mówi, że zobaczy czy maja części i o co chodzi w kampanii. Zapewnia, ze następnego dnia oddzwoni. Mijaja kolejne dwa dni. Dzwonie na jego numer. Nic nie kojarzy - chyba maja tyle Stelvio, ze sie gubią - cos w końcu załapuje i mówi, ze na 100% oddzwoni za 10 min. To była sroda. Dzisiaj mamy niedziele i cisza. Pierd...le ich i taką obsługe.
    Ciekawe , mi też powiedzieli ,że nie wiedzą o co chodzi, że oddzwonią .Dziwne ,może to jakaś gra , której nie rozumiem zasad ? Widocznie mają ważniejsze rzeczy na głowie...

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marco.P Zobacz post
    Ciekawe , mi też powiedzieli ,że nie wiedzą o co chodzi, że oddzwonią .Dziwne ,może to jakaś gra , której nie rozumiem zasad ? Widocznie mają ważniejsze rzeczy na głowie...
    Hehe tym bardziej nie ma po co tam jechac jak ktos przejdzie wizyte akcji serwisowej w okolicach wroclawia niech da znac moze konczy im sie autoryzacja [emoji14]

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Taki sam problem z dilerami istnieje tutaj w Bawarii. Po pierwsze jest ich bardzo malo w moim rejonie....najblizszy mnie to w Ulm (100km+) drugi w Monachium (150km+) i coraz dalej. Dobrze ze znalazlem dilera w Insbrucku, Austria, ktory ma bardzo mala filie 25km od domu tez w Austrii....ale jest "zapracowany." Tez juz prawie miesiac czekam na termin i nic. Zadzwonia po mnie jak znajda czas....tak to juz jest. AR ma kiepska sciec dilerow a w sumie....kazdy samochod jest tylko tak dobry jak jego warsztat servisowy!

  9. #29
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    3

    Domyślnie

    Rozważam zakup Stelvio i szukam informacji na temat błędów/napraw tego samochodu.
    Czy wiecie, że ten problem dotyczy wszystkich aut? Czy tylko z rocznika 2017?

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Jakby nie bylo to takie cos juz bedziesz mial naprawione przy odbiorze. Zakladam ze jak zdecydowali sie na wprowadzanie poprawek to w nowych juz to jest w standardzie. Mysle ze pewnie marzec/kwiecien 2018 produkcja juz bedzie bez tego problemu. Moje ma produkcja bodajze listopad 2017 i tez mam wezwanie na akcje. Zawsze po vin mozna sprawdzic

    Z tego co kojarze z forum to w zeszym roku byla akcja serwisowa z lusterkami.



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  3. Remus dla Stelvio
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-12-2017, 00:55
  4. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  5. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory