Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 95

Temat: Stelvio Recall 8223 ??

  1. #61
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Panowie, ja byłem "prawie" umówiony w ADF we Wr. ale po tym jak mnie potraktowano - pisałem o tym - i po tym co widze u Was TO SOBIE ODPUSZCZAM ten cały Recall. Obawiam się, że "szpece" z ASO uczą się na naszych autkach i więcej popsują niż naprawią. To jakaś partyzantka a nie przemyślana akcja. ....
    Bez przesady... Tzn., jeżeli oni traktują nas jak głupków, to działa i w drugą stronę - do przeglądu rocznego można wyrzucić cały ten szmelc z 8223 spod maski, i powiedzieć, że się nie trzymało i samo odpadło - niech robią znowu, może do tego czasu będą już "nauczeni"... Ja, po wielu latach korzystania z ASO i niezależnych warsztatów - uważam za sukces, jeżeli po wizycie w serwisie samochód nie jest w gorszym stanie niż przed wizytą... A szczęśliwie - wydaje się, że przy okazji akcji 8223 nie popsuli niczego innego, więc temat dla mnie zamknięty

  2. #62
    Użytkownik Świeżak Avatar TSnioch
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDM 210KM Super
    Postów
    75

    Domyślnie

    No ale bez przesady, toż to wygląda na robotę pana czesia a nie ASO. Ja bym tego maziaja nie odebrał. Zobaczymy zresztą jak wyglada to uszczelnienie w szwajcarskim ASO. Mnie też czeka taka "przyjemność".

  3. #63
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Byłoby super gdybyś wrzucił jakieś foto z wyników pracy Szwajcarów - myślałem podpytać na zagranicznym forum, ale i tak mielibyśmy info z pierwszej ręki

  4. #64
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Wczoraj mialem wizyte u dilera w Reutte, Austria na ten recall . Moj samochod byl jednym z pierwszych ktore ucierpialy jqk woda wdarla sie do komputera. Zreperowali go juz wczesniej. Teraz zrobili recall, a wlasciwie to nic bo zrobili tosamo wczesniej co teraz wszystkim robia. Patrzylem jak sprawdzali wedlug instrukcji. Zadnych takich rzeczy jak fotografowane przez was. Wszystko wyglada jakby co to wyszlo z fabryki. Pozadek, czysto i schludnie.

  5. #65
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    No prosze...czyli można nie ciapać, wkładac worki, itp. Czegoś tu nie rozumiem. Akcja dotyczy tego samego modelu, tego samego problemu. Komputer jest w tym samym miejscu w każdym z naszych aut.Poważna firma dowiaduje się o problemie i centralnie opracowuje jak to naprawic. Wypracowuja sposób i podają do wszystkich swoich oddziałów procedure, rozumiem ze taką samą. To jak to kuźwa jest, ze każdy serwis robi po swojemu, na jakiegoś czuja. Czyli albo w dupie maja procedury i klienta, albo gówno wiedzą jak to naprawić. Jeszcze raz uważam, że temu dziadostwu nie oddam auta w ręce a i Alfa powodów do dumy nie ma. Kupilismy auta za ćwierć bańki i wypadałoby oczekiwać profesjonalnego podejścia ze strony firmy. Dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. To ma budować prestiż marki. Kpina.

  6. #66
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Wczoraj mialem wizyte u dilera w Reutte, Austria na ten recall . ... Pozadek, czysto i schludnie.
    Hej, możemy prosić zdjęcie spod maski? Wiadomo, jeden obraz wart jest tysiąca słów

  7. #67
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0606.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	81.0 KB
ID:	246908Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0606.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	81.0 KB
ID:	246908Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0601.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	71.2 KB
ID:	246909
    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Hej, możemy prosić zdjęcie spod maski? Wiadomo, jeden obraz wart jest tysiąca słów
    Nie bardzo wiem co fotografowac? Nic tam sie nie rzuca w oczy...ale OK.
    Ostatnio edytowane przez Giorgio ; 17-06-2018 o 15:30

  8. #68
    Użytkownik Świeżak Avatar TSnioch
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDM 210KM Super
    Postów
    75

    Domyślnie

    Tym bardziej śmieszy to co robią w polskich ASO, albo raczej smuci

  9. #69
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Nie bardzo wiem co fotografowac? Nic tam sie nie rzuca w oczy...ale OK.
    OK, rzeczywiście.... ciekawa sprawa - wygląda dokładnie tak, jak u mnie przed 8223. A masz w ogóle jakieś widoczne skutki przeprowadzenia akcji? Gdziekolwiek w samochodzie - pod maską, lub w okolicy skrzynki we wnęce u nóg pasażera? Szczerze mówiąc, aż się prosi o pytanie - to co u Ciebie w ramach 8223 robili? Trochę jak w dowcipie - "Na terenie Polski nie znaleziono kabli miedzianych sprzed 3-ch tysięcy lat, co oznacza, że już wtedy ich mieszkańcy mieli łączność bezprzewodową"

  10. #70
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Oby tak n ie bylo ze ponownie zima jak snieg, lod,woda, niskie temperatury wstrzasna Stelvio ponownie auto zwariuje... Serio....widze slady usczelniania silikonem (zdjecia nie pokazaly tego) dodatkowe gumowe uszczelki i ochrona kabli aby po nih woda nie splywala do komputera. Diler mial specjany zestaw materialow do reperacji tego recall ale w nim nie bylo takich szarych "gabek" jak na waszych zdjeciach. Beda robili nastepne Stelvio za kilka dni...poprosze o zdjecia co zrobia w nim. Byc moze fakt ze moje auto bylo juz reperowane na ten feler zmienia stan rzeczy. Nie wiem. Z ASO to zawsze jest loteria.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  3. Remus dla Stelvio
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-12-2017, 00:55
  4. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  5. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory