Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Temat: Stelvio Recall 8223 ??

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie Stelvio Recall 8223 ??

    Kilka minut temu odebralem telefon....Alfa z Mediolanu dzwonila aby spytac jak sie Stelvio czuje, po perypetiach ktore tu oppisywalem. Zajelo im 2 miesiace aby sie dodzwonic, twierdza.

    Takze przekazali mi informacje ze mam sie zglosic na recall 8223 dotyczacy "Infiltration" (rozmowa byla po Angielsku) do ASO. Nie mieli wiecej informacji na ten temat. Zadzwonilem do mojego dilera w Austrii i....oni nie wiedza co to za recall, beda sprawdzac i dadza mi znac.

    Jestem prawde mowiac wkurzony takimi procedurami. Nie, nie tym ze Stelvio ma czkawki, ale ze AR "does not have their shit together!" Ta firma powinna funkcjonowac sprawniej!

    Czy ktos w PL wie co jest grane?

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    No prosze Cie.. oni burdel taki tam maja ze szok.. FCA Leasing tragedia nowy system wdrazaja i nie ma faktury polecenie zaplaty mam to nie zauwazyli mimo wymiany mailowej i fakt wystawili korekte ale kazali wyslac podpisana fakture poczta to mowie ze w takim razie nie przyjmuje korekty bo mi sie to nie oplaca to pozwolili wyslac skan podpisany mailem..

    Naprawde zastanawiam sie kto ogarnia te firmy:/

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    W sumie to w stanach byla ta afera z uszczelnieniem kompa ze woda podchodzila i mieli naprawiac moze to powiazane z Twoja sprawa i to samo bedzie w europie sprawdzaja moze czy to co u Ciebie zrobili czy narazie dziala..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Ja to juz przerabialem (lubie to powiedzenie) i pisalem ze mi Stelwio zwariowal... naprawili....tak przynajmniej powiedzieli...wiec ten recall 8223 ma to zadresowac to powinien byc dla mnie nie aktualny.
    Jeszcze co mnie wkurza to nigdy diler nie daje mi zadnych papierow stwierdzajacych co zglosilem, co sdiagnozowali, jakie naprwy zrobili, jakie czesci wymienili, itd. Wszystko na gebe. Wlasnie dlatego interweniowalem w Mediolanie aby dali mi kolie dokumentacji. Powiedzieli ze nie maja. Ja przyzwyczajony jestem ze Stanow ze takie papiery zawsze sie ma.

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Jeszcze co mnie wkurza to nigdy diler nie daje mi zadnych papierow stwierdzajacych co zglosilem, co sdiagnozowali, jakie naprwy zrobili, jakie czesci wymienili, itd. Wszystko na gebe.
    Ale to co? Rachunku nawet nie masz z punktami co za ile?
    W pl przecież jest cały system, którzy dealerzy musieli kupić i jest wydruk zlecenia, raport wszystko.

    Gdzie to było robione?
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Diler oddzwonil. Recall 8223 jest naprawa aby woda nie dostawala sie do body computer. Moj samochod byl jednym z pierwszych ktore to ucierpialy. Diler zreperowal wedlug instrukcji Alfy w tym czasie. Teraz instrukcje reperacji sa inne. Tak wiec moj samochod podlega temu recall i ma byc poprawiony ponownie. Bravo Alfa! (sarkazm)

    Obawiam sie ze wielu z Was posiadajacych Stelvio bedzie tez mialo wezwanie na 8223, ale tego jeszcze wam nie powiedzieli. Pew nie znow jestem w czolowce.

    Azar, nie dostaje papierow od dilera w Austrii (dla napraw gwarancyjnych). W Niemczech moj lokalny Volvo diler tez mi nigdy nie dal bumagi jak gwarancja dziala. Inny, w Monachium, natomiast top zrobil.

    Zazadalem od Alfy w Mediolan ie aby przyslali mi dokumentacje. Musza przeciez miec slady co robiono w samochodzie i dlaczego. Zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez Giorgio ; 17-05-2018 o 08:16

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    No chyba raczej brawo Alfa, bo mogli Cię olać na zasadzie "tego już naprawiliśmy" a skoro opracowali lepszą procedurę, to miło z ich strony, że u Ciebie też ją zastosują i będziesz miał lepiej w życiu. Always look at the bright side of life!
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    anAlfaBeta...w przyszlym tygodniu bede ze Stelvio na Ogrodach w Poznaniu kilka dni....bede ciebie wypatrywal. ??? To moze C i pokarze jak po pierwszej naprawie polamali plastick clips wewnatrz wozu ktorych nie ma w komputerze i nie moga nowych zamowic. Fajnie....zawsze jest z Alfa wesolo! (Czy to lepiej teraz mi wyszlo?)

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Z Alfą nie ma nudy, ani w czasie jazdy, ani w serwisie Daj znać jak będziesz w Poznaniu.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #10
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    I ja dostałem wezwanie do Kampanii Serwisowej 8223

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  3. Remus dla Stelvio
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-12-2017, 00:55
  4. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  5. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory