Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Montaż przedniej rejestracji na taśmie dwustronnej bez ramki

  1. #21
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulia super 200KM
    Postów
    6

    Domyślnie

    Czy z ramką mieliście problem z przednim czujnikiem parkowania? Czy to tylko kwestia estetyki? Bo ja to pierwsze

  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Ja miałem dwa razy Za każdym razem wymaga to "regulacji" i sprawdzania na bieżąco czy nie łapią czujniki. Mam pełną ramkę z obwódką i trzeba było się napracować żeby dobrze ustawić ale do wykonania.

    W normalnych krajach można stosować nalepkę zamiast tablicy. U nas jak w lesie
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    No właśnie potem może być problem a odklejeniem. Sama taśma może być mocna ale to i tak zależy do czego przyklejasz. Tablica może mieć jakąś dziwną powłokę i już 100% trzymać nie będzie. To loteria Albo się przyklei i niczym tego nie ruszysz albo odpadnie. Na myjniach też chemia może z tym reagować Ja bym nie ryzykował. 4 wkręty i spokój
    O wszystkim pisałęm w 2 tematach... Czyli, jak i czym dobrze przykleić i jak potem odkleić w prosty sposób, bez uszkadzania lakieru i rejestracji. Sprawdzone na wielu moich autach i kilku innych osób.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał azar Zobacz post

    W normalnych krajach można stosować nalepkę zamiast tablicy. U nas jak w lesie
    Jakie to te "normalne kraje" dopuszczają samą naklejkę? Od razu dodam, że żadne rozporządzenie ani ustawa nie pozwala na taką samowolę w większości krajów Europy. Oczywiście są od tego odstępstwa ale trzeba mieć zrobione dodatkowe badanie i rejestracja musi mieć oznaczenia urzędowe. Takich oznaczeń nie dostajesz do ręki, tylko są naklejane w urzędzie...

  4. #24
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    rejestracja na tasmie dwustronnej to jakby naklejka wyobrazasz sobie jakby wygladala naklejka z PCV na zderzaku Giulii, gdzie masz na dole przetloczenia - musiala by byc ze 30% mniejsza (kazdy wymiar) zeby zmiescic sie na w miare rownej powierzchni. ja jestem super zadowolony z montazu na tasmie dwustronnej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #25
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Ja widziałem kiedyś na popularnym serwisie aukcyjnym takie mikro ramki, że jedynie małe ząbki trzymały tablicę na miejscu, poza tym była kompletnie niewidoczna. Jak znajdę w wolnej chwili to podlinkuje.
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Podobne wątki

  1. Podświetlenie rejestracji a led
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-10-2016, 22:13
  2. [159] Podświetlenie rejestracji
    Utworzone przez danianek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-07-2015, 21:25
  3. Oświetlenie rejestracji
    Utworzone przez KlaudioOs w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-03-2011, 16:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory