Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Temat: Lusterka nie zawsze rozkładają się od razu

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    wygląda na to że w przyszłym tygodniu mają ściągnąć jakieś 2 części na podmianę (gość nie wiedział co), i będzie nowe podejście. jeśli nieskuteczne to zamierzam znaleźć kontakt do kogoś wyżej (np. jakiegoś dyrektora w FCA póki co lokalnego w BB) i z nim umówić się na rozmowę.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #52
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    wczoraj odebrałem samochód; informacja zwrotna: nie stwierdzono problemów z lusterkami, nie stwierdzono błędów, natomiast niezależnie - soft był ponoć zresetowany co też miało w razie czego pomóc.

    "na szczęście" problem wystąpił/pokazał się w tym momencie kiedy wsiadałem do samochodu i unaoczniłem własnoręcznie doradcy serwisowemu, że jest problem;
    mają się tym raz jeszcze zająć i zgłosić w odpowiednie miejsce, żeby na kolejna wizytę spróbować coś z tym zrobić

    tyle u mnie

  3. #53
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Przy okazji akcji przywolywawczej 8233 czy jakos tak, naprawiono lusterko i szybe, od strony kierowcy. Problemem okazala sie wiazka kabli w drzwiach, jesli dobrzezrozumialem wyjasnienia.

  4. #54
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    do skasowania, pomyłka wątku

  5. #55
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mieciu Zobacz post
    Przy okazji akcji przywolywawczej 8233 czy jakos tak, naprawiono lusterko i szybe, od strony kierowcy. Problemem okazala sie wiazka kabli w drzwiach, jesli dobrzezrozumialem wyjasnienia.
    a jaki u Ciebie był problem?
    [MENTION=21550]Arluen[/MENTION], jakieś postępy w naprawieniu lusterek u Ciebie? Mi powiedzieli, że w przyszłym tygodniu wraca z urlopu ten elektryk który dotychczas grzebał w mojej Giulii, i spodziewam się zaproszenia do ASO na kolejne podejście. Powiedziałem żeby zorganizowali dla mnie zastępczą Giulię.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #56
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    [QUOTE=epsonix;2096360]a jaki u Ciebie był problem?
    Lusterko od strony kierowcy nie chcialo rozlozyc sie a szyba od strony kierowcy nie opuszczala sie. Auto spedzilo w ASO lacznie dwa dni.

  7. #57
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a jaki u Ciebie był problem?
    [MENTION=21550]Arluen[/MENTION], jakieś postępy w naprawieniu lusterek u Ciebie? Mi powiedzieli, że w przyszłym tygodniu wraca z urlopu ten elektryk który dotychczas grzebał w mojej Giulii, i spodziewam się zaproszenia do ASO na kolejne podejście. Powiedziałem żeby zorganizowali dla mnie zastępczą Giulię.
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] Tak. Dziś dostałem info, że dostali wytyczne od FCA. Należy wymienić wadliwe złączki, zamówili je a potem dostali telefon, że złącz nie ma i nie wiadomo kiedy będą Włoska organizacja Także dalej komedia trwa.

  8. #58
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Moje wariujące lusterka możliwe że naprawione - pojeżdżę więcej i się tak naprawdę okaże, ale póki co 2 testy po 0.5h od zamknięcia auta i po 1h wszystko działa super jak należy.
    Pojechałem do ASO, wymienili mi na nowe (nie wiem czy ten sam numer części czy jakaś poprawiona wersja): moduł sterowania szybą do prawych przednich drzwi, jak również moduł sterowania lusterkami w drzwiach kierowcy (ale nie wymieniali mi modułu przycisków do szyb - tam są 2 osobne po plastikową ramką). Potem odczyt błędów - były jakieś związane z lusterkami, skasował (powiedział że pewnie od odpięcia, choc mam wątpliwości bo wymiana była na wyłączonej stacyjce).

    Przestał też troche korygować się fotel po naciśnięciu przycisku pamięci w fotelu - wcześniej było tak że jak problem występował, to fotel niby dojeżdżał, ale po naciśnięciu przycisku jeszcze z 0.5cm dojeżdżał - takie zachowanie było tylko wspólnie z wariowaniem lusterek.

    Oby to było finalne rozwiązanie, a nie chwilowy efekt wykasowania błędów.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #59
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Giulietta 1,4MA 2015 / Giulia Veloce 2019
    Postów
    118

    Domyślnie

    Mnie też niestety dopadło: auto produkcja 12.2018, jak dłużej postoi to lusterko od strony kierowcy blokuje się mniej więcej w 3/4 rozkładania. Złożenie/rozłożenie z przycisku przywraca lusterko do właściwej pozycji. Ktoś tak miał?

  10. #60
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    no ale to calkiem inna awaria niz opisywana w watku - na tamta byla kampania wiec twoja giulia z konca roku juz ma juz te poprawki - to byla sprawa problemow po stronie paneli lusterek/szyb w przednich drzwiach

Podobne wątki

  1. [159] Od razu brak mocy 159 2.4
    Utworzone przez szampan33 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 22-09-2016, 20:26
  2. [147] Alfa zamyka się i od razu otwiera
    Utworzone przez miecu w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 07:54
  3. nowy nabytek od razu problemy .pomocy !!
    Utworzone przez natalia147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 14:21
  4. Jak pierdykło to od razu kilka rzeczy na raz
    Utworzone przez alfa.kris.k w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 11:22
  5. [146] Alfa pali i od razu gaśnie
    Utworzone przez Kyrielejson w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2010, 08:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory