Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Temat: Lusterka nie zawsze rozkładają się od razu

  1. #31
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    PS, zeby 1 minute pogadac z szefem serwisu, naczekalem sie 35 minut (zaraz do mnie przyjdzie), kawki tez nikt nie zaproponowal.
    I tu mamy jedną z przyczyn, NIE POSTRZEGANIA MARKI, JAKO PREMIUM.

    W takim Lexusie (przy serwisie nawet tańszego auta-zeby nie bylo ) Zostaniesz obsłużony, a na czas czekania może zaproponują Ci jazdę próbną innym modelem.

    Chyba czas zacząć pisać do FCA Pl. Jakiekolwiek, minimalne, procedury obsługi klienta powinni zacząć spełniać. Ty i Twoje Missano Blue powinniście być "reklamą" tymczasem, ktoś kto wejdzie na ta forum i poczyta o Twoich przygodach... no raczej zmieni preferencje samochdowe

  2. #32
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] tak to mój ticket. Dzwonili z Zasady czy mogą dołączyć twoje auto do niego. Jak chcesz to prześlij mi VIN na pw.
    Ostatnio edytowane przez Arluen ; 12-06-2018 o 14:16

  3. #33
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    wysalem na PW, choc z tego co zrozumialem kierownika serwisu to wprowadzili ticket na moja.

    co do samej usterki, to czy u Ciebie tez fotel troche podjezdza po problemie jak nacisniesz przycisk przywolania pamieci (albo raczej czy podjezdzal zanim ruszyli CI te wiazki, bo teraz rozumiem to w ogole nie dziala)? u mnie przy problemie, fotel niby najpierw podjezdza do w miare prawidlowej pozycji, ale jednak jak nacisne przycisk to jeszcze troche ruszy. jak nie ma problem to I fotel jest od razu na wlasciwym miejscu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Tak też minimalnie się rusza bo teraz znów działa. Cudowne ozdrowienie Także podejrzewam, że z tą wiązką musi być coś nie tak bo raz działa raz nie.

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    auto odstawilem rano na serwis - dostali check-liste chyba z Wloch ok 50 rzeczy ktore maja sprawdzic - to jakas kompilacja zrobiona przy problemach z zacinaniem sie lusterek - nie do konca to ten problem, ale moze akurat przyczyna podobna. niestety skutkiem tego jest ze zamiast na pierwszy weekendowy wyjazd nowym autem, jade zastepcza Giulia Super 200HP No ale dobrze ze chociaz ta Giulie zalatwili, bo bagaznik bazowy/rowerowy mam na Giulie i mialbym problem z wyjazdem - sprzedalem juz stopy bagaznika od 159.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #36
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    zgłosiłem u mnie czasem reagujące na manualnie (przycisk) składanie/rozkładanie lusterka, a czasem nie... przy automatycznym (z kluczyka) problemu nie ma

    zobaczymy czy coś zrobią ale kiedyś złożyłem jak było wąsko i już rozłożyć nie mogłem ;-)

    auto w serwisie na kilka dni, a dostałem megane zastępcze - niestety nie giulie, ale i tak był mega problem, dopiero po interwencji AR dostałem samochód...

  7. #37
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    coś czytałem tu na forum że był jakiś znany problem z panelem i to on skutował takimi właśnie jajami. wiesz że lusterka nie działają (rozkładanie/składanie) jak pokrętło przekręcone jest na L lub R, ma być na 0.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #38
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    thx, ale to że ma być na środku to się wie i się rozumie,
    niestety problem występuje właśnie na właściwym położeniu

  9. #39
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    a ten panel? bylem dzisiaj w ASO w sprawie moich problemów z lusterkami itp, i po pierwsze maja jakas checkliste na problem z rozkladaniem sie lusterek (nie taki problem jak u mnie, ale i tak Wlosi kazali przez nia przejsc), jak rowniez uslyszalem nieoficjalna informacje ze mozliwe ze wyjdzie nowszy firmware cos tam poprawiajacy jesli chodzi o rozkladanie sie lusterek.

    Update dla sledzacych moj problem.
    Niestety trzecia wizyta w ASO nic nie pomogla na wariujace lusterka/opoznienie otwarcia/opoznienie mozliwosci przywolania pamieci lusterek. Zrobili chceckliste ktora im Wlosi podali do zrobienia przy problmach z lusterkami (wszystko tip-top ponoc), narobili fotek roznych modulow/etykiet zeby Wlosi sobie tam pozapisywali/poanalizowali dokladne wersje/numery seryjne i co tam jeszcze chca. Auto odebrane ale spodziewam sie ze to nie byla przedostatnia wizyta w ASO w tej sprawie

    Jedyny plus wizyty to ze wyminili mi lekko uszkodzony w transporcie lub na placu przed wydaniem auta grill/scudetto, natomiast sama proba poprawy spasowania zderzaka przy lewej lampie nic nie dala (wymienili wszystkie slizgi). Z ciekawosci oblukalem Veloce z 2017 i Super z 2016r i obie maja praktycznie idento jak u mnie spasowanie w tym miejscu strony, podczas gdy z prawej jest tip-top.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a ten panel? bylem dzisiaj w ASO w sprawie moich problemów z lusterkami itp, i po pierwsze maja jakas checkliste na problem z rozkladaniem sie lusterek (nie taki problem jak u mnie, ale i tak Wlosi kazali przez nia przejsc), jak rowniez uslyszalem nieoficjalna informacje ze mozliwe ze wyjdzie nowszy firmware cos tam poprawiajacy jesli chodzi o rozkladanie sie lusterek.

    Update dla sledzacych moj problem.
    Niestety trzecia wizyta w ASO nic nie pomogla na wariujace lusterka/opoznienie otwarcia/opoznienie mozliwosci przywolania pamieci lusterek. Zrobili chceckliste ktora im Wlosi podali do zrobienia przy problmach z lusterkami (wszystko tip-top ponoc), narobili fotek roznych modulow/etykiet zeby Wlosi sobie tam pozapisywali/poanalizowali dokladne wersje/numery seryjne i co tam jeszcze chca. Auto odebrane ale spodziewam sie ze to nie byla przedostatnia wizyta w ASO w tej sprawie

    Jedyny plus wizyty to ze wyminili mi lekko uszkodzony w transporcie lub na placu przed wydaniem auta grill/scudetto, natomiast sama proba poprawy spasowania zderzaka przy lewej lampie nic nie dala (wymienili wszystkie slizgi). Z ciekawosci oblukalem Veloce z 2017 i Super z 2016r i obie maja praktycznie idento jak u mnie spasowanie w tym miejscu strony, podczas gdy z prawej jest tip-top.
    Mnie poprosili jutro na zrobienie zdjęć numerów wtyczek także [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] siedzimy w tym bagnie razem

Podobne wątki

  1. [159] Od razu brak mocy 159 2.4
    Utworzone przez szampan33 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 22-09-2016, 20:26
  2. [147] Alfa zamyka się i od razu otwiera
    Utworzone przez miecu w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 07:54
  3. nowy nabytek od razu problemy .pomocy !!
    Utworzone przez natalia147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 14:21
  4. Jak pierdykło to od razu kilka rzeczy na raz
    Utworzone przez alfa.kris.k w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 11:22
  5. [146] Alfa pali i od razu gaśnie
    Utworzone przez Kyrielejson w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2010, 08:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory