Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Temat: Lusterka nie zawsze rozkładają się od razu

  1. #41
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    jak juz nam to naprawia to chyba sie umowimy zeby celebrowac/opic sukces
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #42
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Jak nie wyjadę na projekt to chętnie :p

  3. #43
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Wstyd się przyznać, ale mam wielką nadzieję, że ta przypadłość dotknęła tylko wasze fury bo niepokojąco blisko (terminowo) wyprodukowali moja... A znam siebie i wiem że nie wykaże się Twoja cierpliwościa [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] BTW rozwazasz jakieś pisma do FCA PL? Opisanie sytuacji, oczekiwanie jakiejkolwiek reakcji? Zadośćuczynienia? Powtórzę się.... To nie jest normalne

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #44
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Wstyd się przyznać, ale mam wielką nadzieję, że ta przypadłość dotknęła tylko wasze fury bo niepokojąco blisko (terminowo) wyprodukowali moja... A znam siebie i wiem że nie wykaże się Twoja cierpliwościa @epsonix BTW rozwazasz jakieś pisma do FCA PL? Opisanie sytuacji, oczekiwanie jakiejkolwiek reakcji? Zadośćuczynienia? Powtórzę się.... To nie jest normalne
    Przynajmniej przy odbiorze będziemy wiedzieli na co zwracać uwagę moje zamówienie wyszło 28.04 moj samochód też łapie się na problem z lusterkami

  5. #45
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfoholik Zobacz post
    Przynajmniej przy odbiorze będziemy wiedzieli na co zwracać uwagę moje zamówienie wyszło 28.04 moj samochód też łapie się na problem z lusterkami
    Na jakim etapie jest Twoje zamówienie? Moje w transporcie

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #46
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Na jakim etapie jest Twoje zamówienie? Moje w transporcie

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Ja nie dostałem od deleara możliwości śledzenia statusu produkcji, wiem tylko, że na początku czerwca auto było w produkcji a tydzień później zostało wyprodukowane. Może nie mam takiej możliwości bo zamawiałem auto w abonamencie.

  7. #47
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Wstyd się przyznać, ale mam wielką nadzieję, że ta przypadłość dotknęła tylko wasze fury bo niepokojąco blisko (terminowo) wyprodukowali moja... A znam siebie i wiem że nie wykaże się Twoja cierpliwościa [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] BTW rozwazasz jakieś pisma do FCA PL? Opisanie sytuacji, oczekiwanie jakiejkolwiek reakcji? Zadośćuczynienia? Powtórzę się.... To nie jest normalne

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Powiem Ci, że ja pracuję w branży automotive i takie średnio działające lusterka są naprawdę małą rzeczą przy tym co się czasem "odwala" na uruchomieniu linii produkcyjnej. A frajda z jazdy spowoduje że zapomnisz o takiej pierdole
    Ostatnio edytowane przez Arluen ; 15-06-2018 o 07:51

  8. #48
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfoholik Zobacz post
    Ja nie dostałem od deleara możliwości śledzenia statusu produkcji, wiem tylko, że na początku czerwca auto było w produkcji a tydzień później zostało wyprodukowane. Może nie mam takiej możliwości bo zamawiałem auto w abonamencie.
    I nie dostaniesz, ja też nie co piątek dostają info z systemu, na jakim etapie jest realizacja zamówienia. Wtedy dzwonisz i cisniesz

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #49
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Wstyd się przyznać, ale mam wielką nadzieję, że ta przypadłość dotknęła tylko wasze fury bo niepokojąco blisko (terminowo) wyprodukowali moja... A znam siebie i wiem że nie wykaże się Twoja cierpliwościa [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] BTW rozwazasz jakieś pisma do FCA PL? Opisanie sytuacji, oczekiwanie jakiejkolwiek reakcji? Zadośćuczynienia? Powtórzę się.... To nie jest normalne

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    zycze Ci zeby u Ciebie bylo OK. nacrazie staram sie zachowac spokój! ale jak to sie bedzie przeciagac to moze skonczy sie pismem i roszczeniem - np jakies przeglady za free czy cos.

  10. #50
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    zycze Ci zeby u Ciebie bylo OK. nacrazie staram sie zachowac spokój! ale jak to sie bedzie przeciagac to moze skonczy sie pismem i roszczeniem - np jakies przeglady za free czy cos.
    Za przeglądy w takim serwisie z jakiego korzystasz, to powinni Ci dopłacać jeszcze.
    Pismo i roszczenia... jakbyś już mało czasu tracił na to wszystko, od konfiguracji poczynając.

Podobne wątki

  1. [159] Od razu brak mocy 159 2.4
    Utworzone przez szampan33 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 22-09-2016, 20:26
  2. [147] Alfa zamyka się i od razu otwiera
    Utworzone przez miecu w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 07:54
  3. nowy nabytek od razu problemy .pomocy !!
    Utworzone przez natalia147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 14:21
  4. Jak pierdykło to od razu kilka rzeczy na raz
    Utworzone przez alfa.kris.k w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 11:22
  5. [146] Alfa pali i od razu gaśnie
    Utworzone przez Kyrielejson w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2010, 08:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory