Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Temat: Giulia Veloce vs ...

  1. #51
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    B-B
    Auto
    156 JTDm-jet
    Postów
    40

    Domyślnie

    Mi się teren zabudowany kojarzy jednoznacznie, dlatego taka była moja reakcja. Nie ukrywam, że wcześniej z ciekawością czytałem Twoje wpisy.

  2. #52
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Dzięki ale szkoda mi już czasu i nerwów na takich moralizatorów internetowych.
    To nie jest moralizatorstwo. Bąki zapewne też puszczasz, ale nie opisujesz tego publicznie. Rozumiesz ? Gdy jeden z drugim będzie o bąkach pisał, gdzie to nie puścił i się udało, to będziemy wszyscy w windach i innych ciasnych miejscach publicznych cierpieć. Bo matoł jeden z drugim, uzna że jak coś jest powszechne, to jest "normą". Czy choćby dopuszczalne, a inny co gorsza postawi sobie jeszcze takie marne "wyścigi" za wzór. Analogicznie na ulicach. Z tym, że skutki nieco bardziej dotkliwe.
    Są tory dość liczne, nie są to drogie imprezy, co tydzień w zasadzie coś gdzieś. Po kilku trackday'ach sam uznasz jak marne jest takie uliczne "ściganie". Można przy okazji upowszechnić wizerunek Alfy Romeo jako dającej jednak radę (przejechać trackday czy dającej radę wozom X czy Y w sensie czasów) . No chyba, że jednak nie daje rady i wszystko co potrafi, to przejechać od świateł do świateł. No to faktycznie, wówczas niestety nic innego nie pozostaje jak schodzenie do poziomu łebków łutututujących. Chyba Alfisti ciut wyżej mierzą niż "wyniki" na światłach, a może nie ?

  3. #53
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Nie bój się o innych ludzi. Chociaż czytając takie wypowiedzi może trzeba. Bardzo mnie rozbawiło twoje porównanie do "bąków" no ale widocznie ten temat jest ci bliski skoro go poruszyłeś w ważnej kwestii Na forum można przeczytać że trzeba docierać opony bo się jeździ jak po lodzie. Z takimi zabobonami walcz a nie z ludźmi którzy w nocy na 2 pasmowej drodze z barierami , bez skrzyżowań, mając przed sobą pustą drogę przycisną sobie i cały wyścig trwa może 20sek. Potem się spokojnie się rozjeżdżają.

    Jeżdżę i po torach i spod świateł. jedno i drugie to dwa inne światy i porównywanie ich jest nie na miejscu.

    Skup się na sobie i nie pouczaj innych a wizerunek marki zostaw marketingowcom i nie mieszaj z bąkami

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Chyba Alfisti ciut wyżej mierzą niż "wyniki" na światłach, a może nie ?
    Jasne to "elita"
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #54
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=3383]Andrzejsr[/MENTION] jak widzisz - nie wszyscy.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #55
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    No juz juz Bo ktoś podpatrzy i sobie kuku zrobi Zamykamy temat [MENTION=114]Belfer[/MENTION]

    Pod każdym wpisem zedytuję i dam "Nie próbuj tego w domu. Jedź zgodnie z przepisami. Podczas wyścigu nikt nie ucierpiał a kierowcami byli zawodowi kaskaderzy. Zapnij pasy. Oddaj krew i wspomóż weteranów"

    Traktujecie ludzi jak debili ale może to "sądzę ciebie według siebie". W dodatku wpierdzielacie się w wątek. Może jeszcze cenzurować prędkości i marki?
    Skoda gadać
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #56
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Nie bój się o innych ludzi. Chociaż czytając takie wypowiedzi może trzeba. Bardzo mnie rozbawiło twoje porównanie do "bąków" no ale widocznie ten temat jest ci bliski skoro go poruszyłeś w ważnej kwestii Na forum można przeczytać że trzeba docierać opony bo się jeździ jak po lodzie. Z takimi zabobonami walcz a nie z ludźmi którzy w nocy na 2 pasmowej drodze z barierami , bez skrzyżowań, mając przed sobą pustą drogę przycisną sobie i cały wyścig trwa może 20sek. Potem się spokojnie się rozjeżdżają.

    Jeżdżę i po torach i spod świateł. jedno i drugie to dwa inne światy i porównywanie ich jest nie na miejscu.

    Skup się na sobie i nie pouczaj innych a wizerunek marki zostaw marketingowcom i nie mieszaj z bąkami


    Jasne to "elita"
    Nie pultaj się już. Tak, temat jest mi bliski - jeżdżę po drogach, więc owszem, mogę trafić na frustrata, który tylko wcisnąć gaz potrafi. Wolałbym nie.
    Takie "wyczyny" są żałosne, nic nie znaczące, a upowszechnianie ich publicznymi opowiastkami - szkodliwe.

    Analogia z bąkami jak najbardziej na miejscu, jedno i drugie o tym samym świadczy, oczywistości nie ma co tłumaczyć.

    Każdy taki mądry chojrak, później rozedrgany i płacze dosłownie (o ile może) jak najżałośniejszy mięczak, jak zobaczy co nawyprawiał.

    Skoro "Jeżdżę i po torach i spod świateł" to jestem pewien, ze bardziej interesujące byłyby wyniki z tego pierwszego. Szczerze - wątpię, bo gdybyś jeździł faktycznie, temat świateł by w ogóle nie zaistniał.

  7. #57
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    No już już spokojnie nie będzie złego wątku zabijającego ludzi. Wszyscy będziemy jeździć jak ty Najlepiej

    W związku z tym że kończymy temat wyścigów poczytałbym coś jeszcze o bąkach. masz jeszcze jakieś anegdoty?

    Musisz mieć chyba jakąś traumę z wypadkami. Może nawet i z swojej winy skoro jak o tym barwnie piszesz. Może rozwiń temat? [MENTION=3383]Andrzejsr[/MENTION]
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #58
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    A mnie to przypomina opowieści wędkarzy. Wiecie jak ryba rośnie od momentu złowienia do chwili opowiadania o tym?

  9. #59
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    A mnie to przypomina opowieści wędkarzy. Wiecie jak ryba rośnie od momentu złowienia do chwili opowiadania o tym?
    Zgadzam się Nie widzę w tym nic złego Mam paru kolegów wędkarzy. Jest co opowiadać. No ale tu już kończymy bo oburzenie
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  10. #60
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Skoro "Jeżdżę i po torach i spod świateł" to jestem pewien, ze bardziej interesujące byłyby wyniki z tego pierwszego. Szczerze - wątpię, bo gdybyś jeździł faktycznie, temat świateł by w ogóle nie zaistniał.
    KO

    Piona Andrzejsr, widzę, że ogarnięty człowiek jesteś. Azar, chwali się jazdą po torze w jednym wątku, a w innym twierdzi, że cięższe auto to lepsza trakcja, Alfa dławi mu się od TC przy włączaniu się do ruchu, a sportowa jazda to but w podłodze.
    Szkoda czasu na dyskusje.

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. [Giulia] Giulia Veloce Ti
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 24-09-2018, 22:12
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  5. Giulia Veloce Mechanizm różnicowy
    Utworzone przez Makave w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 08:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory