Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Temat: Dodatkowa wnęka/kieszonka w podłodze bagażnika

  1. #21
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ja nie mam wnęki.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  2. #22
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Kurcze auta za niemal ćwierć bańki katalogowo i niema wnęki. Sprężyny na trytytki. Lusterka nie wracają w pierwotne położenie o spasowaniu nie wspomnę. I kilka osób twierdzi że to marka premium. Jednak warto było wybrać grupę VAG.☺️

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    To wady wieku dziecięcego. Czekamy na "lift"

    Mumia Alfa Romeo dopiero się obudziła i zaczyna pracować na premium. Dajmy jej jeszcze 1000lat i zobaczycie że zrobią dotykowe ekrany i porządne fotele

    <offtop mode>
    Z Alfą jest trochę jak miałem z telefonami z Windows Phone. Były super. Bateria trzymała lepiej niż u konkurencji. Miały czyste menu i nie zamulały. Zero zwiech. Współpraca z nokią (jak Alfa z Ferrari) dała bardzo dobra aparaty i hardware dla tego systemu. No cudo. Miały potencjał na wyszarpanie 1/3 rynku mobile ze wsparciem microsoftu (jak fiat w Alfie) ALE. Nie było oficjalnego youtube, google maps oraz innych aplikacji. W ogóle nic nie było. Developerzy byli zachęcani do pisania apek ale przez późniejsze posunięcia i odcięcie im kasy przez zmiany regulaminu porzucali apki. Push notifications dla poczty nie było. W pewnym czasie porzucili wersję 7 i ludzi z tymi telefonami zostawili na lodzie. Nie dało się usuwać wielu plików wideo na raz tylko po jednym (wtf?) Wgrywanie mp3 to jakiś koszmar trzeba było jakąś dodatkową aplikację, którą potem wycofali i zmienili na inną a w końcu porzucili. Brak wsparcia dla kart pamięci. Brak możliwości wyłączenia wadliwej stabilizacji obrazu. Konkurencja to wszystko miała.
    Bardzo długo trzymałem się tego systemu i nawet zawodowo poszedłem w tym kierunku ale w pewnym momencie stwierdziłem, że nie mam tyle czasu w życiu żeby czekać aż microsoft to wszystko naprawił. Stać mnie i chcę korzystać z produktu na czasie. Przemyślanego i dobrze zaprojektowanego. Kupiłem Huawei z Androidem Mam go już kilka lat i mam wszystko "up to date". Dobrze zaprojektowane, działa szybko i mogę mieć wszystkie dostępne aplikacje.

    Z tą marką premium to nawet we własnym gnieździe zdania są podzielone prawie po połowie. Jakby zrobić sondę uliczną to wyniki by były raczej inne
    </offtop mode>
    Ostatnio edytowane przez azar ; 14-06-2018 o 12:23
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #24
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiu7911 Zobacz post
    Kurcze auta za niemal ćwierć bańki katalogowo i niema wnęki. Sprężyny na trytytki. Lusterka nie wracają w pierwotne położenie o spasowaniu nie wspomnę. I kilka osób twierdzi że to marka premium. Jednak warto było wybrać grupę VAG.☺️
    No mogoby byc lepiej jesli chodzi o spasowanie czy pewne inne problemy jak lusterka, klapa bagaznika czy u innych czujnik temperatury zewnetrznej. upierdliwe drobiazgi, ale na szczescie raczej to co wazne w aucie nie sprawia problemow.

    Jednak wneka to cecha ktora zalezy od tego czy masz wzmak audio lub modul do elektryki przyczepy - nie ma miejsca widocznie, bo pewnie zaraz pod podloga bagaznika go umiescili. Podobnie bylo w 159 jesli chodzi o schowek na okulary przy lampce przedniej - kto mial oryginalny alarm to go nie mial bo byl panel z czujkami ultradzwiekowymi zamiast otwieranego schowka. Ja ten temat traktuje raczej jako ciekawostke a nie brak czy wade, bo trzeba przyznac ze plastikowa wneka/pojemniczek w podlodze o malych gabarytach to raczej malo praktyczna sprawa.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    To wady wieku dziecięcego. Czekamy na "lift"

    Mumia Alfa Romeo dopiero się obudziła i zaczyna pracować na premium. Dajmy jej jeszcze 1000lat i zobaczycie że zrobią dotykowe ekrany i porządne fotele
    Wydaje mi sie ze auto jest lepiej dopracowane niz 159 kiedykolwiek bylo (nawet w 2011r), ale ciagle jeszcze jest pare irytujacych problemow. Ja chyba zbyt optymistycznie zdecydowalem sie kupic auto po 2 latach produkcji, majac w glowie ze od zadnego producenta nie kupuje sie auta z pierwszego roku, a na Wlochow dalem poprawke x2. Widac ciagle za malo. Ale miejmy nadzieje ze to nie bedzie 1000lat jak piszesz, tylko w 5-10 dojda do naprawde solidnego poziomu, a sama Giulia przy lifcie juz bedzie dopracowana (a my w miedzyczasie dostaniemy poprawki do naszych aut)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Wydaje mi sie ze auto jest lepiej dopracowane niz 159 kiedykolwiek bylo (nawet w 2011r),
    Tu się nie zgodzę. Miałem dwie 159 po kilka lat. Obie używane. Przebiegi pod 100k. W pierwszej padł akumulator a w drugie termostat i podnośnik szyby (to dwie znane wady). Oprócz tego NIC się nie popsuło. Jak się wszystko robiło zgodnie z zaleceniami to auto bezawaryjne. Jedna z lepszych Alf w historii. Ergonomia jak na swoje lata wzorowa.

    Miałem jeszcze 146 147 i 156. To były dopiero niedopracowane auta mimo, że miałem ostatnie sztuki produkcji
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    zaczynamy robic OT. to tylko skrotowo bo tez mialem 6lat 159jtdm (potem 2 lata mój brat nia jezdzil) i 2.5 roku TBi: skrzynie M32, gnijace sanki silnika, klapy wirowe JTD - szczegolnie te urywajace sie po lifcie, maglownice/zbiorniczki plynu 1.9, podnosniki tylnych szyb, trojniki od spryskiwaczy xenonow,blue&me problemy z czytaniem z USB co parenascie uruchomien samochodu (trzeba z menu uruchamiac Media albo wyciagnac/wlozyc pendrive), jtsy - zbyt marne rozrzady, 3.2jts padajace silniki, tbi bledy w designie smarowania turbiny/nieizolowane zasilanie olejem - pady turbiny, 2.4 pekajace glowice, urwane szpilki kolektora, przedlifty srednio trwale sworznie wahaczy, klima brzeczy w wielu egzemplarzach,blokady kierownicy marne (awarie mikrostykow lub zacinanie sie mechanizmu - bledy lub niemozliwosc uruchomienia auta), zbyt latwo padajace alternatory (regulatory ale czesto uszkadzaja stojan), linki recznego, selespeed w 2.2jts - bieg D do przodu a auto potrafi pojechac do tylu (nie da sie tego wyregulowac, czesci drogie, nikt nie umie z tym robic). z drobiazgow w 159 po wlaczeniu stacyjki autostart mp3 z USB (u mnie nie ma konfiguracji, w jakis starszych byla), wylaczam radio bo np nie chce sluchac, uruchomie silnik, znow mp3 startuje. po wyjeciu kluczyka nie dziala sterowanie z kierownicy - w Giulii te 2 elementy dzialaja dobrze. dla mnie Giulia w codziennym uzytkowaniu wydaje sie naprawde dopracowana, choc pare drobiazgow ciagle jest do poprawienia.oczywiscie Giulia jest ciagle na tyle krotko na rynku ze nie wiemy na 100% czy cos tam jeszcze nie wyjdzie, ale piszac o dopracowaniu mialem bardziej na mysli wlasnie pierwsze wrazenie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    Życze właścicielom Żulii aby sie psuły tak jak moja 159 Przez 4 lata i 80 tys km przebiegu padł tylko czujnik położenia wału produkcji niemieckiej i na dodatek żle wkręcony przez partaczy z jednego polecanego zakładu mechanicznego w Krakowie

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Intruz Zobacz post
    Życze właścicielom Żulii aby sie psuły tak jak moja 159 Przez 4 lata i 80 tys km przebiegu padł tylko czujnik położenia wału produkcji niemieckiej i na dodatek żle wkręcony przez partaczy z jednego polecanego zakładu mechanicznego w Krakowie
    Też mam takie zdanie. Miałem dwie i nie miałem, żadnej poważnej awarii. Bardzo dobry samochód i do tego bardzo ładny
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #29
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Była wnęka - jest wnęka z "pojemnikiem".
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180626_144138.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	58.6 KB
ID:	247201   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180626_144156.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	143.0 KB
ID:	247202  

  10. #30
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    Siemanko, ma ktoś może ten plastikowy pojemnik na zbyciu ? albo wie gdzie mozna go dokupic?

Podobne wątki

  1. Wnęka na koło zapasowe - Sportwagon
    Utworzone przez Magneto w dziale 156
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 21-09-2017, 10:21
  2. [Giulietta] Kieszonka w bagażniku
    Utworzone przez italiano_83 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-01-2016, 01:15
  3. Podłoga bagażnika, wnęka na koło zapasowe
    Utworzone przez prozac w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-07-2015, 21:00
  4. [159] Potrzebny numer części - wnęka koła tylnego
    Utworzone przez Pierre w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-09-2014, 05:21
  5. [159] Pełnowymiarowe koło zapasowe a wnęka bagażnika
    Utworzone przez surfer w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-07-2011, 15:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory