Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Dodatkowa wnęka/kieszonka w podłodze bagażnika

  1. #1
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie Dodatkowa wnęka/kieszonka w podłodze bagażnika

    Taka mała zagwózdka. Dziś dostałem zastępczą Giulie Super z 2016r i zaciekawiło mnie że ma po lewej stronie w podłodze bagażnika taką dodatkową wnęke (widać fragment na zdjęciu):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bagaznik-kieszonka.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	223.3 KB
ID:	246771
    natomiast w mojej Veloce prod. 2018 z kupą pakietów (choćby dodatkowo ponad powyższą Super: Organizer i Sound audio plus, Asystent Kierowcy Plus, Komfort), i ona nie ma tej wnęki, tak jak na tym zdjęciu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bagaznik-bez kieszonki.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	185.7 KB
ID:	246772

    co Wy na to?
    czy to sprawa że mam pakiet Organizer (są 4 uchwyty, siatka i pod tylną półką wieszak na siateczki), albo może wzmacniacz z systemu audio gdzieś tam koliduje (nie sprawdzę teraz czy coś widać pod podłogą bo auto oddałem do serwisu na kilka dni)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Ja też jej nie mam, a nie mam tych pakietów

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    Ja też jej nie mam, a nie mam tych pakietów
    Też nie mam. Ale mam HK.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    dobra, bylem w stanie w koncu wejsc do ePera. wychodzi na to ze jej nie daja gdy ma sie ktorekolwiek lepsze audio lub hak holowniczy (może tam wchodzi ten dodatkowy modul/sterownik):
    http://keyeper.pekidi.com/navi?CAT_C...E=0&GUI_LANG=3

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    Ja też jej nie mam, a nie mam tych pakietów
    jakie masz audio? czy masz hak?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dobra, bylem w stanie w koncu wejsc do ePera. wychodzi na to ze jej nie daja gdy ma sie ktorekolwiek lepsze audio lub hak holowniczy (może tam wchodzi ten dodatkowy modul/sterownik):
    http://keyeper.pekidi.com/navi?CAT_C...E=0&GUI_LANG=3

    - - - Updated - - -


    jakie masz audio? czy masz hak?
    Audio mam standard, bo nie chciałem bezkluczykowego otwierania samochodu Haka nie mam.

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    no to sprawa w Twoim przypadku dziwna. ten ePer dostepny za free jest tak ok 0.5roku do tylu. zgaduje ze moze w miedzyczasie zmienili podstawowa specyfikacje dla auta i ta wneka wypadla?

    w ogole ciekawie porownuje mi sie 2 auta - na pewno pokretlo infotainmentu chodzi calkiem inaczej niz w mojej - z jednej strony bardziej lata na boki, z drugiej przy kreceniu czy ruchach gora/dol/boki chodzi wyraznie ciezej i inaczej - ma wyrazne jakby zabki odczuwalne prz kreceniu. moje troche potrafi skrzypnac za to, a to nie.

    - - - Updated - - -

    no to sprawa w Twoim przypadku dziwna. ten ePer dostepny za free jest tak ok 0.5roku do tylu. zgaduje ze moze w miedzyczasie zmienili podstawowa specyfikacje dla auta i ta wneka wypadla?

    w ogole ciekawie porownuje mi sie 2 auta - na pewno pokretlo infotainmentu chodzi calkiem inaczej niz w mojej - z jednej strony bardziej lata na boki, z drugiej przy kreceniu czy ruchach gora/dol/boki chodzi wyraznie ciezej i inaczej - ma wyrazne jakby zabki odczuwalne prz kreceniu. moje troche potrafi skrzypnac za to, a to nie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Jeszcze pójdę dokładnie sprawdzić do auta, bo może jej nie zauważyłem

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Ja nie mam haka ani pakietu organizer ale za to mam HK i u mnie nie ma wnęki.
    W super miałem "średnie" radio bez pakietu organizer i bez haka i też nie było wnęki.

    Wydaje mi się, że po prostu wypadła na dobre na jakimś etapie rozwoju produkcji.

    Ogólnie to widziałem ją na paru zdjęciach i 2 filmikach z testów na YT. To było dość dawno temu.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    bo w obu miales lepsze audio do czego doszedlem pozniej wg epera (pare postow wyzej) a ten eper obejmuje wiekszosc aut z 2017.co pozniej nie wiem bo kolega [MENTION=21550]Arluen[/MENTION] nie podpina sie z autem z 2018 pod to co mowi eper

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Ja mam wnękę. Październik 2016, audio standard, haka brak. Jak odebrałem auto we wnęce była gaśnica

Podobne wątki

  1. Wnęka na koło zapasowe - Sportwagon
    Utworzone przez Magneto w dziale 156
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 21-09-2017, 10:21
  2. [Giulietta] Kieszonka w bagażniku
    Utworzone przez italiano_83 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-01-2016, 01:15
  3. Podłoga bagażnika, wnęka na koło zapasowe
    Utworzone przez prozac w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-07-2015, 21:00
  4. [159] Potrzebny numer części - wnęka koła tylnego
    Utworzone przez Pierre w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-09-2014, 05:21
  5. [159] Pełnowymiarowe koło zapasowe a wnęka bagażnika
    Utworzone przez surfer w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-07-2011, 15:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory