Strona 16 z 69 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #151
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    może lepiej jak ja nagram podczas spotkania z Michałem, od razu też mój stanadrowy Veloce i będzie porównanie w tych samych warunkach nagrane tym samym telefonem - bardziej miarodajne.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #152
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    [MENTION=53721]michał[/MENTION]35 i jakie wrażenia po dzisiejszych przejażdżkach? podjadę do Ciebie może we wtorek lub środę wieczorem posłuchać tego cudeńka
    Wrażenia mam na razie troszkę mieszane, ogólnie jest wszystko fajnie, na pewno głośniej, tylko nie podoba mi się trochę zbyt mocne buczenie/dudnienie w kabinie. Najbardziej odczuwalne jest to po uruchomieniu zimnego silnika na wolnych obrotach ("na ssaniu") oraz przy większych obrotach w czasie jazdy. Głośność w czasie jazdy autostradowej jest akceptowalna, nic nie przeszkadza. Nie podoba mi się tylko do końca samo brzmienie, kojarzy mi się z wydechem przelotowym w Subaru Imprezie kolegi (ale jego to słyszę już jak jest 0,5km ode mnie ) To taki dźwięk bardziej w stylu rajdówki niż pięknego brzmienia AMG czy Maserati
    Ogólnie wszystkie Abarthy mają lepszy dźwięk. Na pewno nie będę montował środkowego tłumika przelotowego

  3. #153
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    michał35, rozumiem, że zostawiłeś sobie zderzak z Supera i kupiłeś aftermarketowe wypełnienie a'la veloce?
    Możesz wrzucić też zdjęcie (najlepiej w wątku o dyfuzorach) dyfuzora? jak wygląda kwestia zmiany wypełnienia zderzaka na gwarancję?

  4. #154
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    michał35, rozumiem, że zostawiłeś sobie zderzak z Supera i kupiłeś aftermarketowe wypełnienie a'la veloce?
    Możesz wrzucić też zdjęcie (najlepiej w wątku o dyfuzorach) dyfuzora? jak wygląda kwestia zmiany wypełnienia zderzaka na gwarancję?
    A co ma wymiana dyfuzora do gwarancji? Tracisz gwarancję na "dyfuzor"? [emoji16]

    Wysłane z mojego Galaxy s8+ przy użyciu Tapatalka

  5. #155
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Wrażenia mam na razie troszkę mieszane, ogólnie jest wszystko fajnie, na pewno głośniej, tylko nie podoba mi się trochę zbyt mocne buczenie/dudnienie w kabinie. Najbardziej odczuwalne jest to po uruchomieniu zimnego silnika na wolnych obrotach ("na ssaniu") oraz przy większych obrotach w czasie jazdy. Głośność w czasie jazdy autostradowej jest akceptowalna, nic nie przeszkadza. Nie podoba mi się tylko do końca samo brzmienie, kojarzy mi się z wydechem przelotowym w Subaru Imprezie kolegi (ale jego to słyszę już jak jest 0,5km ode mnie ) To taki dźwięk bardziej w stylu rajdówki niż pięknego brzmienia AMG czy Maserati
    Ogólnie wszystkie Abarthy mają lepszy dźwięk. Na pewno nie będę montował środkowego tłumika przelotowego
    Można jeszcze od ragazzona dorwać środek bez przelotu z tłumikiem, pytanie czy to już nie przerost formy nad treścią.

  6. #156
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Kolejne podejście i mieszane wrażenie. Imho nie bez powodu fabryka zdecydowała na "cichy" wydech
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #157
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    polecam zakup głośniczka imitującego super dzwiek mamy w firmie traktor Mitsubishi L-200 diesel, który po właczeniu głośniczka imituje dzwiek potężnego V8!!! Nie ma osoby na ulicy, która by sie nie oglądnęła

  8. #158
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    To nie głupie jeśli dźwięk by był praktycznie nie do rozpoznania (po kilkunastu filmikach na yt nie jestem jeszcze przekonany) to ja jestem za.
    Mieć pod maską 2.0 i ok 300km Spalanie już od 8l a dźwięk V8 lub nawet V12 na życzenie albo kompletna cisza jak się chce.

    Nie jestem mechanikiem i nie grzebię w silniku. W sumie to nawet go w Giulii nigdy w całości nie widziałem oprócz schematów. Mi by to pasowało. Oczywiście pod powyższym warunkiem.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #159
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    To nie głupie jeśli dźwięk by był praktycznie nie do rozpoznania (po kilkunastu filmikach na yt nie jestem jeszcze przekonany) to ja jestem za.
    Mieć pod maską 2.0 i ok 300km Spalanie już od 8l a dźwięk V8 lub nawet V12 na życzenie albo kompletna cisza jak się chce.

    Nie jestem mechanikiem i nie grzebię w silniku. W sumie to nawet go w Giulii nigdy w całości nie widziałem oprócz schematów. Mi by to pasowało. Oczywiście pod powyższym warunkiem.
    Chcesz to ci wyślę ofertę remusa jaka dostałem od nich . Mają to za ok 6-9tys PLN [emoji6]

    Wysłane z mojego Galaxy s8+ przy użyciu Tapatalka

  10. #160
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Lepiej wyślij jak to brzmi
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory