Strona 17 z 69 PierwszyPierwszy ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #161
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Pisz do remusa może mają jakieś nagrania [emoji6] ja tego nie brałem [emoji6]

    Wysłane z mojego Galaxy s8+ przy użyciu Tapatalka

  2. #162
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    jeśli kogoś interesuje, to dzisiaj nagrałem dla porównania 3 Giulie. Niestety do dyspozycji tylko telefon, nie wiem jak wiernie dźwięk będzie oddany.


    280HP z tłumikiem prototypowym Ultera ze sterowanymi klapami z pilota czyli dwa poziomy bardziej cywilny i taki mniej. To ich pierwsza realizacja, na puszce którą oznaczają 3501.Drugą realizację będą robić mi - mam też robić za królika doświadczalnego, też będą sterowane klapy, tylko puszka podobno będzie inna/większa - dla mnie ma być też ciszej w trybie zamkniętych klap (jak dla mnie zbyt mała różnica była w kabinie pomiędzy dwoma (choć na zewnątrz była różnica wyczuwalna wyraźnie), a potrzeba czasem pojeździć z rodziną w jakąś trasę i potrzebuę trybu bardziej cywilizowanego). Realizacja gdzieś za miesiąc-dwa, wrzucę filmiki na pewno. Obecna wersja tłumika może być już podobno zamawiana, ceny nie znam, mozna brać bez klap lub z klapami sterowanymi, w nierdzewce lub stal aluminiowana, trzeba dzwonić i pytać bo dopiero robią homologację.

    EDIT, forum nie pozwala mi włożyć w posta więcej niż 1 filmu, więc pozostałe 2 wysyłam jako linki
    200HP z samym tylnym tłumikiem Ragazzon-a, jest bardziej basowo niż w Veloce ale nie dużo głośniej
    https://youtu.be/prGIIyiMnYs

    280HP Veloce ze standardowym tłumikiem (moja)
    https://youtu.be/iZyGEOd61tY

    no cóż, jest cicho, choć i tak lepiej to brzmi niż 159 TBi. obecnie tyłek ratuje Exhaust Sound Enhancement w trybie D, przynejmniej coś tam trochę brzęczy w środku auta (wiem, dogmatycy wydechowi tego nie akceptują).
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 19-09-2018 o 09:18

  3. #163
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Drugi i trzeci nie działa

    Wysłane z mojego Galaxy s8+ przy użyciu Tapatalka

  4. #164
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Tak, linki nie działają.

  5. #165
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Tak, linki nie działają.

  6. #166
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    powinny teraz działać
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #167
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Nie działają

  8. #168
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    kurde, nie wiem co sie dzieje, dzialaly mi bo sprawdzalem i to w trybie prywatnym zeby nie bylo zadnego logowania na moje konto. teraz nie dzialaja - pisze ze video is unavailable. juz na to popatrze.

    EDIT. teraz dziala znowu. zmienily mi sie na private, ale wczoraj je ustawialem w Youtube Studio Beta wszystkie 3 na unlisted, do tego dzisiaj rano po prostu dalem opcje share i skopiowalem link - i wtedy byly widoczne. W ogole ten YT jest jakis dziwny teraz, kiedys nie mialem zadnych problemow - moze maja jakis bug chwilowo, czy robia zmiany. tej apki ich Studio Beta tez nigdy nie uzywalem wczesniej.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 19-09-2018 o 10:57
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #169
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Kurcze, niby to najlepsze filmiki so far, ale i tak niewiele z tego można wywnioskować.

    Wydaje mi się że większą różnice robi tutaj umiejscowienie samochodu niż wydech. np nagranie 200hp (jak rozumiem Michała35) ma podbite znacząco wysokie tony bo jest kostka, ściana, ogólnie bardziej zabudowana przestrzeń.
    Natomiast 280 jest już na otwartej bardziej przestrzeni i już tak nie jest.

    Po tym tutaj to zostałbym przy serii z Veloce
    epsonix, Opisz może swoje wrażenia.

  10. #170
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Po tym tutaj to zostałbym przy serii z Veloce
    Ja też
    Tu też jest problem z przycinaniem obrotów. Nie można porządnie przygazować w miejscu.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory