Strona 5 z 69 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 681

Temat: Wydech Ragazzon dla Veloce

  1. #41
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Przy głośniku podbicie...

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #42
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Wiecie co? Po 10tys km fabryczny nie jest taki zły
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #43
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Azar. Jest no. Może powinien być lepszy. Abarth ABARTH nie może po prostu brzmieć lepiej

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #44
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Ok. We wtorek odbieram swoje auto (mam nadzieję). Jak mam nagrać, żeby cos wynikało? Pytam poważnie, jakieś podpowiedzi? Gdzie jak? Wystarczy tel, czy coś więcej? Powiedzcie, jak chcecie to tak nagram i będziemy mogli ocenić. Ok?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Najlepiej trochę bardziej z boku (z narożnika) niech ktoś nagrywa jak Ty robisz 0-100, jak filmik kolegi Garraty czy tym podobne. Po prykać na postoju to i fabryczny pryka, nie o to chodzi.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #45
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Wiecie co? Po 10tys km fabryczny nie jest taki zły
    Po przejściu ze 159 TBi ze stockowym wydechem, ten w Giulii Veloce brzmi dla mnie całkiem dobrze. A i system podbicia dźwięku który od niedawna montują w Giulii (przynajmniej zamontowali w mojej Veloce) też mi nie przeszkadza (choć on tylko działa w D, a w nim jeżdżę może 10% jazd).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #46
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Po przejściu ze 159 TBi ze stockowym wydechem, ten w Giulii Veloce brzmi dla mnie całkiem dobrze. A i system podbicia dźwięku który od niedawna montują w Giulii (przynajmniej zamontowali w mojej Veloce) też mi nie przeszkadza (choć on tylko działa w D, a w nim jeżdżę może 10% jazd).
    Wut? Giulie już też tak gwałcą?
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #47
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    Tak, była o tym dyskusja gdzieś na przełomie lutego/marca po tym jak przy składaniu zamówienia wyskoczyła mi nieusuwalna opcja. W Veloce z końca 2017 sprawdzałem w salonie w systemie, I nie było, czyli pewnie wprowadzili z ~2018r. Nie płaczę, jest ciut głośniej I tyle, nawet dobrze bo przy włączonym radiu coś słychać. Kolega [MENTION=181]salatin[/MENTION] który sam ma w swojej TBi tłumiki Autodelty+brak środkowego tłumika a w 166 3.0 Busso tłumik Ragazzona, jak się przejechał autem w trybach N I D powiedział że całkiem fajnie brzmi, co jest jakimś pozytywnym feedbackiem.
    Inna sprawa że możliwe że będę zmieniał wydech na Ultera albo MGM, wtedy moze to ustrojstwo nie będzie miało sensu i pomyślę jak je wyłączyć.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #48
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Właśnie może to i lepiej bo mam właśnie problem z jazdą na słuch. Co prawda po 30 słuch stopniowo zaczyna się pogarszać ale jeszcze tak źle ze mną nie jest . Natomiast ciężko się jeździ w manualu przy większych prędkościach bo nie słychać ani silnika ani wydechu. Ciężko ocenić odpowiednie obroty tym bardziej mając 8 biegów

    To tylko w Veloce czy w Super też to dają?

    Z wyłączeniem w Stelvio są problemy niestety.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #49
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,986

    Domyślnie

    nie wiem czy tylko Veloce.
    jakie problemy z wylaczeniem w stelvio? ktos nie ma podstaw elektryki/elektroniki sie w glowe podrapal i powiedzial nie wie jak do tego sie zabrac? nie moze to byc trudne, podpowiadalem kilka sposobow mozliwych, oczywiscie jakbym mial odpowiednik elearna to bym potwierdzil ze szczegółami. moze w aso jak bede w tym tygodniu na podejscie nr 4 do wariujacych lusterek, zapytam goscia czy da mi dostep na 15min do elearna to sprobuje to znalezc.

  10. #50
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Tutaj macie fajny post z giuliaforums :

    https://www.giuliaforums.com/forum/7...ation-diy.html

    Facet instalowal Remusa axle-back, dodatkowo video.

Podobne wątki

  1. [Giulia] Veloce - wydech a DNA
    Utworzone przez Kuba_RS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-03-2020, 16:04
  2. Ragazzon Stelvio 2.0 280KM
    Utworzone przez AdrianRS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2019, 09:41
  3. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory