Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: [Veloce] Nagrzewanie się silnika

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    W następnej generacji temperatura (jakaś, kto wie czy to woda czy olej) silnika będzie wyrażona w emoji, buzia uśmiechnięta buzia smutna. Wtedy na forach będzie płacz że powinni dać jeszcze buzię taką trochę neutralną, szarą, polską, bo przecież nie zawsze jest radość albo smutek tylko...

    Forum * Alfa Romeo * Alfetta/Castello * [Alfetta] Moja buzia się uśmiecha dopiero po 13,5km, czy dzwonić do ASO?
    Coś podobnego masz w Subaru. Jest jedna lampka. Nie pali się - przepalona dioda lub za zimny olej Pali się można naku...

    Swoją drogą ja bym był nawet za dokupowaniem nowych funkcji. Coś jak DLC w grach. Zostawiałbym im worki pieniędzy żeby odblokowywać temperaturę, czas trybu B, wyłączenie składania lusterek itp.

    Dla ascetów na 9 calowym ekranie wersja bieda z zegarem i logiem Alfa Romeo
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    To przenieś się do grupy VW, tam już masz DLC - musisz dokupić kod do radia żeby włączyć funkcje.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    W Giulii to samo Jak jeszcze nie było wiadomo co mojemu radiu dolega że nie mogłem korzystać z zestawu głośnomówiącego to fiat powiedział, że może mi dać nowe ale trzeba będzie zapłacić za kod do jego aktywacji (nie pamiętam ale chyba coś 100eur). Po ostrej gównoburzy dopiero zaczęli badać sprawę i zalecili wgrać jakieś aktualizacje. Zaczęło normalnie działać. Bez opłat. No także ten
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB (+LPG) '12, Lancer 1.8LPG 143KM, '10, BMW 528i '16
    Postów
    304

    Domyślnie

    Mnie nie irytują wskaźniki, ale co może przeszkadzać, to brak możliwości sprawdzenia temperatury oleju (po wejściu w odpowiednie menu dla "pasjonatów"... i pytanie jeszcze co to znaczy temp. oleju i czy to ona jest tak naprawdę najważniejsza dla żywotności silnika.
    Nie znam się na przepływach, ale zawsze uczyli na metrologi, że pomiary temp. należą do pomiarów trudnych.
    Zawsze więc mnie zastanawia kiedy (i gdzie - w jakich punktach pomiarowych) jest tak naprawdę temperatura taka, że można powiedzmy sobie "dać po całości po garach".


    PS Mamy takiego młodego w pracy, co zawsze w pełnym gazie wyjeżdża spod pracy - 2.0 diesel w Audi (coś pod 200 kuni bo czipowany) - przebieg.. ponad 200kkm
    Ostatnio edytowane przez RalfPi ; 25-06-2018 o 23:19

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Jak jest ciepło to dochodzi do środka a w wersji Super nawet mi przekraczało. Paranoja z tym wskaźnikiem
    Na którymś z forów czytałem że któreś updaty zmieniły jak wskazuje wskaźnik, bo ludzie mieli wątpliwości.

    Póki co ja czekam do 4 kresek zanim dam mocniej w palnik (no bo auto ma dopiero 1300km nastukane), ale myślę że za niedługo to będą 3 kreski + np 1 minuta, a po pierwszej wymianie oleju to już 3 kreski bo ileż można czekać?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Nagrzewanie się silnika, po wymianie termostatu!
    Utworzone przez Zbigniew1978 w dziale 156
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 29-12-2014, 10:16
  2. Nagrzewanie się silnika 1.9 16v mjtd a spalanie
    Utworzone przez Dusior w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2013, 19:27
  3. [146] Długie nagrzewanie się silnika
    Utworzone przez suckert w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 09:00
  4. nagrzewanie się silnika
    Utworzone przez areyoufine w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2010, 10:24
  5. bardzo wolne nagrzewanie się silnika
    Utworzone przez gaspar w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-12-2009, 09:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory