Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Wideorejestrator, kamerka Stelvio

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio Super 2.0 200KM
    Postów
    25

    Domyślnie Wideorejestrator, kamerka Stelvio

    Witam, montował ktoś już wideorejestrator / kamerkę do Stelvio? Ja się zastanawiam czy nie kupic (robię jakieś 40 tys. km rocznie). Jedyny problem to wiszące kable, których nie trawię o ile zamontuje się go na/obok lusterka. A może zna ktoś jakiś model, który można przylepić do deski rozdzielczej. W Stelvio jest to właściwie płaska powierzchnia, więc to by dało radę. Będę wdzięczny za sugestie.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Ja [oczywiście] zamontowałem, przyklejaną do szyby (za lusterkiem wstecznym). Kabel bez większego problemu da się schować w podsufitce, osłonie słupka A (bez demontażu - wciskamy od strony szyby), i niżej pod osłonę wnęki body computer'a.
    Ostatnio edytowane przez ciafok ; 04-07-2018 o 12:33 Powód: edit

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Ja [oczywiście] zamontowałem, przyklejaną do szyby (za lusterkiem wstecznym). Kabel bez większego problemu da się schować w podsufitce, osłonie słupka A (bez demontażu - wciskamy od strony szyby), i niżej pod osłonę wnęki body computer'a.
    A jak masz model? Chętnie bym zobaczył jak to wygląda po zamontowaniu bo tez mysle o kamerce ale odstrasza mnie wiszące kable

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał TadekSz Zobacz post
    Witam, montował ktoś już wideorejestrator / kamerkę do Stelvio? Ja się zastanawiam czy nie kupic (robię jakieś 40 tys. km rocznie). Jedyny problem to wiszące kable, których nie trawię o ile zamontuje się go na/obok lusterka. A może zna ktoś jakiś model, który można przylepić do deski rozdzielczej. W Stelvio jest to właściwie płaska powierzchnia, więc to by dało radę. Będę wdzięczny za sugestie.
    Ja polecam mini kamerkę Garmina 35-55, która ma radar bardziej czuły niż ten w Stelvio Do tego informuje, że ruch ruszył na światłach itp.
    Podeślę fotę, jak to u mnie wygląda. Jest cienki kabel z przodu, ale idealnie zgrama długośc, wiec nic się nie wije.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio Super 2.0 200KM
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Ja [oczywiście] zamontowałem, przyklejaną do szyby (za lusterkiem wstecznym). Kabel bez większego problemu da się schować w podsufitce, osłonie słupka A (bez demontażu - wciskamy od strony szyby), i niżej pod osłonę wnęki body computer'a.
    Również podepnę się pod prośbę o fotki jak to zamontowałeś. Z góry dziękuję.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    A skąd ciągniecie zasilanie? Z zapalniczki (jak jest) czy z gniazda w podłokietniku? Bo zastanawiałem się nad kamerką ale pod warunkiem podłączenia się gdzieś np. w zasilanie lusterka na stałe.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Zwykła kamerka z Ali - miała iść do jednego ze starszych samochodów, ale mi się spodobała i na razie jest w Stelvio. Po prostu świetnie pasuje
    https://pl.aliexpress.com/store/prod...005746261.html


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180704_134051.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	40.1 KB
ID:	247443
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180704_134237.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	43.4 KB
ID:	247444
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20180704_134249.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	72.1 KB
ID:	247445

    Zasilanie z zapalniczki.
    Ostatnio edytowane przez ciafok ; 04-07-2018 o 13:12 Powód: edit

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar romeczek
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Ja polecam mini kamerkę Garmina 35-55, która ma radar bardziej czuły niż ten w Stelvio Do tego informuje, że ruch ruszył na światłach itp.
    Podeślę fotę, jak to u mnie wygląda. Jest cienki kabel z przodu, ale idealnie zgrama długośc, wiec nic się nie wije.
    Też się zastanawiam na Garminem 55. Którędy masz poprowadzony kabel?

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory