Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: eLearn Stelvio - czy ktoś ma może?

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie eLearn Stelvio - czy ktoś ma może?

    Hej,

    Jak w temacie...jest ktoś w posiadaniu eLearna do Stelvio?
    P.S. wymieniał ktoś z Was żarówkę xenon w Stelvio?

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    co konkretnie potrzebujesz?
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Konkretnie potrzebuje info jak wymienić zarnik Xenon D3S w Stelvio

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    eLearna od ok 2007r już nie ma w formie CD stąd nie krąży jako ISO i nawet do 159 nowszych silników czy poliftów nie ma tego nigdzie w obiegu internetowym. Do Giulietty ktoś wydobył przynajmniej schematy i opisy (przedliftowa), ale nic więcej nie ma (instrukcje serwisowe, wtyczki, dane techniczne itp). Wprowadzili dostęp płatny online do dokumentacji jak i specjalnego pendrive i nazywają go KeyLearn czy coś takiego. Można to kupić, dla modelu koszt ok EUR150, tylko nie jestem pewien czy to jest wieczna licencja czy trzeba odnawiać (np co rok). Myślę że jak już skończy mi się gwarancja (jeszcze tylko 3 lata, 10m-cy i 3 tygodnie ) to zainteresuję się tematem i kupię sobie do Giulii - mam plan dołożyć aktywny tempomat (grzech by nie było skoro w MESie w proxy jest aktywacja, możliwe że tylko wystarczy dodać przyciski na kierownicy, ale to wyjaśni się jak będę miał KeyLearna a wcześniej znajdę motywację do pogrzebania więcej po ePerze w celu wyszukania różnic sprzętu), a poza tym może się przydać jak już auto troche się zestarzeje i będzie potrzeba coś grzebnąć więcej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    eLearna od ok 2007r już nie ma w formie CD stąd nie krąży jako ISO i nawet do 159 nowszych silników czy poliftów nie ma tego nigdzie w obiegu internetowym. Do Giulietty ktoś wydobył przynajmniej schematy i opisy (przedliftowa), ale nic więcej nie ma (instrukcje serwisowe, wtyczki, dane techniczne itp). Wprowadzili dostęp płatny online do dokumentacji jak i specjalnego pendrive i nazywają go KeyLearn czy coś takiego. Można to kupić, dla modelu koszt ok EUR150, tylko nie jestem pewien czy to jest wieczna licencja czy trzeba odnawiać (np co rok). Myślę że jak już skończy mi się gwarancja (jeszcze tylko 3 lata, 10m-cy i 3 tygodnie ) to zainteresuję się tematem i kupię sobie do Giulii - mam plan dołożyć aktywny tempomat (grzech by nie było skoro w MESie w proxy jest aktywacja, możliwe że tylko wystarczy dodać przyciski na kierownicy, ale to wyjaśni się jak będę miał KeyLearna a wcześniej znajdę motywację do pogrzebania więcej po ePerze w celu wyszukania różnic sprzętu), a poza tym może się przydać jak już auto troche się zestarzeje i będzie potrzeba coś grzebnąć więcej.
    Skracając Twój post: nie ma czegoś takiego dostępnego na ten moment.
    Dzięki za informacje

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    A nie tak jak w Giulii, przez klapkę w nadkolu?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    A ja mam inne pytanie. Serio przepalił Ci się zenon w tak nowym samochodzie? Może to nie palnik, tylko przetwornica? No i nie lepiej zrobić na gwarancji w ASO?

    Czy pytanie jest czysto teoretyczne

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    A ja mam inne pytanie. Serio przepalił Ci się zenon w tak nowym samochodzie? Może to nie palnik, tylko przetwornica? No i nie lepiej zrobić na gwarancji w ASO?

    Czy pytanie jest czysto teoretyczne
    Nie przepalił mi się
    Barwa mi się nie podoba...wolałbym bardziej niebieską jak w Osram Cool Blue Intense, dlatego pytam

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Jak dla mnie barwa jest bardzo dobra, względem światła dziennego. Niebieska barwa zaburza postrzeganie w nocy przeszkód typu sarna na poboczu + w deszczu i mgle jest gorzej (gorsza penetracja światła)... No ale kto bogatemu zabroni
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #10
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Jak dla mnie barwa jest bardzo dobra, względem światła dziennego. Niebieska barwa zaburza postrzeganie w nocy przeszkód typu sarna na poboczu + w deszczu i mgle jest gorzej (gorsza penetracja światła)... No ale kto bogatemu zabroni
    Nikt

    A co do penetracji...a zresztą ;P

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16
  3. [Giulietta] eLearn, KeyLearn - nowa wersja eLearn dla giulietty , tylko w USB.
    Utworzone przez bubu321 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-05-2014, 22:28
  4. [159] eLEARN po polsku gdzie znajdę?? Ma może ktoś??
    Utworzone przez LEON_ZAWODOWIEC w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-11-2013, 16:35
  5. [146] Może ma ktoś....
    Utworzone przez czekal86 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-11-2010, 21:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory