Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Temat: [Giulia] MY2019

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał deadswine Zobacz post
    Bo w alfie dostaniesz 20% rabatu za przekroczenie progu plus podobne bmw serii 3 to już antyczny model którego następca będzie dosłownie zaraz więc są spore przeceny
    Z tym 20% od progu to nie do końca, bo w ADF na Giulię do produkcji zaoferowano mi 8% rabatu, a w salonie audi 100 metrów dalej na A5 Sportback do produkcji 20%.
    Ponadto, sporo BMW sprzedaje się przez brokerów, gdzie rabaty w wysokości 20% to standard, a zdarzają się nawet 30% i więcej, a dotyczy to również nowych aut do produkcji.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Na ADF nie trać czasu ,choć ja bez problemu na wejście dostałem 15% i można pewnie wiecej wymarudzić. W Audi raczej juz nic nie ugrasz

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    każdy ma swoje doświadczenia, ja usłyszałem od dealera: Alfy 12,5% na auto do produkcji, stockowe więcej zależnie od auta, bmw 10% na produkcje, mercedes: max 5% na produkcje, volvo 17,5% na produkcję. Audi nie pytałem bo miałem i już więcej nie chcę oglądać tego #$%^& Kupiłem merca

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    [MENTION=75332]murder[/MENTION] o Veloce Ti to już jest mój temat gdzieś z marca i praktycznie wszystko zostało tam napisane odnośnie wyposażenia - jest to wersja specjalna/limitowana, ktoś pisał tu na forum że 300szt na całą Europę jest przewidziane. Felgi są 19" ciemne koniczynki z Veloce, ale jest trochę dodatków stylistycznych z Q (carbon i siedzenia).
    Co do MY2019 ogólnie (nie tylko Ti) najważniejsza zmiana w benzynach to chyba dołożenie GPFu - to już jest ponoć w autach które są produkowane teraz, bo w wakacyjnej przerwie linia produkcyjna miała być dostosowywana, i stąd składanie zamówień na auta do produkcji w czerwcu/lipcu było wstrzymane z tego co wiem. Dochodzi też opcja na podgrzewanie tylnej kanapy.Z głowy więcej chyba nic nie napisze na szybko.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Dołożyli też do cennika wersję business za 129k zł. W standardzie pakiety z biksenonami i czujnikami parkowania. Co ciekawe można tam równiż zamawiać kolor Misini Blue za lekką dopłatą. W sumie ciekawa propozycja. Dziwnie ma się teraz ta cena do werji Giulia, ktora kosztuje dalej około 160k zł

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Veloce TI ma być nielimitowana. Felgi, lakiery i fotele jak w Q.
    Misano blue można teraz zamawiać do każdej wersji z wyjątkiem Business.

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    Veloce TI ma być nielimitowana. Felgi, lakiery i fotele jak w Q.
    Misano blue można teraz zamawiać do każdej wersji z wyjątkiem Business.
    To tak trochę niepoważnie. Jak zamawiałem samochód to mowili, że to jest unikatowy kolor dla veloce oraz q. Dlatego dopłaciłem do niego prawie 30k, a teraz najbiedniejsze wersję będą w missano blue -.- czuje się trochę wydymany.

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    no, dla nas troche szkoda bo spadnie unikalnosc koloru a sama ar pozbedzie sie motywatora dla niektorych klientow zeby wzieli veloce(jak ty).pewnie chca zwiekszyc sprzedaz, moze to im da kilka % wiecej aut?

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    No tak, 4 tysiące dopłaty do lakieru i felgi do Q z Allegro, zamykamy się spokojnie w 140k za Giulie Misano Blue (jakoś w konfiguratorze mogę dobrać ten kolor do Giulii Biznes).

    Inna sprawa to to, że Business jest dostępna tylko dla biznesu. Bardzo mnie to boli, bo zrobiłem sobie super konfiguracje na Giulię i Stelvio, ale zamiast Business muszę dopłacić 20-30 tysięcy do bazowej. To jest dla mnie jakaś masakra. Kto tę politykę wprowadził w FCA Polska?! Ktoś zna sposób, aby to obejść? Mam założyć sobie jakaś spółeczkę z mamą?

    Idealne Stelvio business w Monte Carlo, do tego apple carplay, łopatki, kamera + czujniki i parę innych gratow = 163 tysiące. Analogiczna Giulia 150!! No bajka! Ale dzięki AR poczekam na BMW G20 od brokera z rabatem 20%. Dzięki FCA!
    Ostatnio edytowane przez Farfocel ; 24-08-2018 o 13:22

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    No nie, bo do Business nie mozesz wziąźć Misano, rozszerzyli możliwość tego koloru na wersje Giulia i Super. Inna sprawa że na obie dostaniesz >10% rabatu od salonu na auto do produkcji lekko (na firmę, a pod koniec roku pewnie i lepiej). ALe prywatny na auta ze stocku (szczególnie wyprzedaże rocznika) też jest w stanie dostać te +-30k obniżki (zależy od wyposażenia też).

    Co do zakładania firmy żeby wziąźć wersję Business - po co spółka, wystarczy zarejestrować działalność jako osoba fizyczna na chwilę od razu sobie wyprowadzić z firmy (żeby na VAT nie było różnic pomiędzy odliczeniem 50%VAT a potem zapłatą 100%) i zamknąć firmę. Rozumiem że masz etat, czyli nawet ZUSów żadnych chyba nie musiałbyś dopłacać (może tylko zdrowotne za miesiąc? nie wiem dokładnie bo się nie interesowałem).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. [Giulia] Giulia z USA
    Utworzone przez _rob_ert_ w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 16-06-2023, 15:17
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. giulia
    Utworzone przez gibson w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 08:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory