Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Temat: [Giulia] MY2019

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie [Giulia] MY2019

    Czytam właśnie zmiany na 2019.

    Giulia TI dostanie dodatki, które zbliżą jej wygląd do QV tj opcjonalny pakiet karbonowy (tylny spojler, progi ale też wnętrze), felgi (czyżby aż tak szerokie jak w QV?) oraz fotele (hmmm). Przede wszystkim bedzie można do TI zamówić lakiery zarezerwowane do tej pory dla QV - czerwony i biały.


    Wszystkie Giulie mają dostać ekran 8,8 jako standard.


    Diesle mają spełniać normę spalin i w gratisie plus 10 konia (dziwne, ekologia raczej zabiera niż daje)

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Czytam właśnie zmiany na 2019.

    Giulia TI dostanie dodatki, które zbliżą jej wygląd do QV tj opcjonalny pakiet karbonowy (tylny spojler, progi ale też wnętrze), felgi (czyżby aż tak szerokie jak w QV?) oraz fotele (hmmm). Przede wszystkim bedzie można do TI zamówić lakiery zarezerwowane do tej pory dla QV - czerwony i biały.


    Wszystkie Giulie mają dostać ekran 8,8 jako standard.


    Diesle mają spełniać normę spalin i w gratisie plus 10 konia (dziwne, ekologia raczej zabiera niż daje)
    Uuu. Tego trójwarstwowego czerwonego to będę zazdraszać. Karbonowe wstawki też fajnie. I to fabrycznie a nie od Chińczyków..

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Czytam właśnie zmiany na 2019.

    Giulia TI dostanie dodatki, które zbliżą jej wygląd do QV tj opcjonalny pakiet karbonowy (tylny spojler, progi ale też wnętrze), felgi (czyżby aż tak szerokie jak w QV?) oraz fotele (hmmm). Przede wszystkim bedzie można do TI zamówić lakiery zarezerwowane do tej pory dla QV - czerwony i biały.

    Wszystkie Giulie mają dostać ekran 8,8 jako standard.

    Diesle mają spełniać normę spalin i w gratisie plus 10 konia (dziwne, ekologia raczej zabiera niż daje)
    Nie wiem, skąd masz info, że to będzie ogólniedostępne jako MY2019, bo tu piszą, że to tylko wersja specjalna na rynek brytyjski i że już jest dostępna: https://www.clubalfa.it/43739-alfa-r...ti-regno-unito
    Poniżej treść artykułu przepuszczona przez translator:

    "Alfa Romeo Giulia Veloce przyjeżdża do Wielkiej Brytanii z niektórymi częściami Quadrifoglio"

    W ciągu ostatnich kilku godzin, Alfa Romeo dodała nową wersję Giulia do jego zakresu dedykowaną na rynek Wielkiej Brytanii Alfa Romeo Giulia TI Veloce, oferując je w cenie od 45.500 funtów (około 50774 euro). Ten wariant sportowego sedana pożycza niektóre elementy Quadrifoglio.

    W szczególności Veloce TI ma te same 5-otworowe obręcze, wykończenie z włókna węglowego i czerwone zaciski z górnej półki. Opcjonalnie cała paleta kolorów wersji Quadrifoglio jest teraz dostępna również w Alfa Romeo Giulia Veloce TI.

    Poza tym, Alfa proponuje dla brytyjskich kierowców, którzy kupują swój samochód inscenizacji Carbon 1650 funtów (około 1842 euro), który dodaje spoiler, progi oraz wybierak biegów z włókna węglowego.

    Wewnątrz samochodu sportowego marki Milanese znajdują się skórzane fotele ze skóry Quadrifoglio alcantara z 8-kierunkowym elektrycznym regulatorem i tapicerką z włókna węglowego i skóry na desce rozdzielczej i innych częściach.

    Wszystkie Alfa Romeo Giulia TI Veloce nie została zastosowana do jakiejkolwiek poprawy wydajności, nawet jeśli zostały dodane AdBlue dla silnika Diesla o pojemności 2,2 litra do spełnienia norm Euro 6D. To zwiększa moc 10 KM przynosząc dwa silniki od 148 KM do 158 KM i 178 KM do 187 KM. Wreszcie, samochód jest proponowany z nową pięcioletnią gwarancją uruchomioną przez Biscione.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Veloce TI.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	16.2 KB
ID:	249521

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    133

    Domyślnie

    Dodam tylko że chyba w innym artykule napisano że dla UK Alfa wydłuża gwarancję do 5 lat lub 120 000 km. Do tego pakiet 3 przeglądów za darmo o ile dobrze pamiętam.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    ...
    Postów
    15

    Domyślnie

    Gulia Veloce TI pojawiła się na polskiej stronie internetowej Alfy. Są ceny i można ją skonfigurować. Więc raczej w Polsce jest dostępna...

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał MichalPAU Zobacz post
    Gulia Veloce TI pojawiła się na polskiej stronie internetowej Alfy. Są ceny i można ją skonfigurować. Więc raczej w Polsce jest dostępna...
    Masz rację, chociaż wcześniej jej nie widziałem, a artykuł dotyczył (nie wiedzieć czemu) jedynie wersji na rynek brytyjski i uznałem, że to odpowiedź FCA na spadającą ostatnio sprzedaż Giulii na wyspach, które są dla nich jednym z ważniejszych rynków w Europie.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Panowie ja nie widzę by w dostępnych dla Veloce TI był ten czerwony kolor który jest w Quadrifoglio. Owszem, są dwa czerwone ale to chyba nie to. Skonfigurowałem to auto. Porównywalne BMW kosztuje taniej. Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak słabo?
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Nie wiem, skąd masz info, że to będzie ogólniedostępne jako MY2019.
    Evo Magazine podało takie info, nie umieścili tam info że dotyczy wyłącznie rynku GB więc uznałem że po prostu podali info jako pierwsi. Pożyjemy zobaczymy czy obejmie to pozostałe rynki.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    Panowie ja nie widzę by w dostępnych dla Veloce TI był ten czerwony kolor który jest w Quadrifoglio. Owszem, są dwa czerwone ale to chyba nie to. Skonfigurowałem to auto. Porównywalne BMW kosztuje taniej. Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak słabo?
    Bo w alfie dostaniesz 20% rabatu za przekroczenie progu plus podobne bmw serii 3 to już antyczny model którego następca będzie dosłownie zaraz więc są spore przeceny

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. [Giulia] Giulia z USA
    Utworzone przez _rob_ert_ w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 96
    Ostatni post / autor: 16-06-2023, 15:17
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. giulia
    Utworzone przez gibson w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 08:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory